Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość Babok
do jaaaaa 86 przez 3 godziny dziennie nie zarobisz na życie (mi to nawet na waciki by nie stykło :)) ani nie zarobisz na przyszłą emeryturę (bo to nawet nie 1/2 etatu) przykro mi się robi, gdy nasze społeczeństwo cieszy się z wyzysku..... naprawdę szok :(:(:( pozdrawiam zadowoloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnadama
karlla, ci co są zwerbowani do sekty, są zadowoleni. innych tak jak TY uważają za chorych. a najgorsze jest to, że przez ciebie cierpi twoja rodzina i TY tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnadama
polake, ale to by było dziwne. otwierać i za pół roku zamykać. jaki cel otwierania nowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolnadamo....... Praca w schlecker jak wszedzie. zawierasz umowe i wiesz ile i za co ci placa, znasz czas pracy i jak jestes dobrze zorganizowana to z palcem w d..... sie wyrabiasz w czasie pracy a jak jestes dama to coz ..... Moze spróbujesz pracy gdzie indziej u jakiegos dorobionego polaczka - zobaczymy jak tam cie beda traktowac. miliony ich na okolo i co najsmieszniejsze zatrudniaja cie na 1\2 a pracujesz po 12 godzin . Pytam czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziecie jak psy na schlekera a coz on jak kazdy pracodawca. poczytajcie fora innych firm typu R czy N nigdzie nie jest idealnie, a jak ktos chce pracowac to to poproctu pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja kiedyś słyszałam to w polsce chcą otworzyc kolo 500 sklepów. co do likwidacji sklepów... nie słyszałam nic o tym, w każdym badz razie z tego co sie orientuje to na obiekty, które wynajmuja, podpisana jest umowa na okres 5 lat. jak dla mnie w Schleckerze jest super, nie mam na co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyjęłam się niedawno do Schleckera i mam pytanko czy u was też mówicie sobie na pani?Pierwszy raz się z takim czymś spotykam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agee25 no takie maja zasady, ale szczerze to wszyscy to omijają :) z dziewczynami jesteśmy na TY, do szefów mówimy po nazwisku.. pan/ pani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnadadama
agee25, zostałaś zwerbowana do sekty a nie przyjęta do pracy. TY robisz na dziodka, brzydala a rodzina na ciebie. tam wstępują nieudolni młodzi ludzie, którzy do niczego w życiu nie dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Do Karlla Karlla napisałaś ; ,,jakiegoś dorobionego polaczka'' Brzmi to pogardliwie. Dorobiony polaczek nie dostał pieniędzy na otwarcie sklepu od ojca z Wermachtu. Wiesz na czym wzbogacali się żołnierze Trzeciej Rzeszy Niemieckiej? Odpowiem Ci-na okradaniu podbitych narodów! Wyrywali żydą złote zęby-żeby było zabawniej dopiero po zabiegu mordowali...90% kobiet w czasie okupacji zostało wielokrotnie zgwałcone i to zbiorowo! Gwalcono nie patrząc na wiek,a nawet płeć dziewczynki,chłopczyków,kobiety,staruszki. Teraz pracujesz u ich dzieci i chwalisz sobie prace,niema sprawy. Ale obrażanie Polskich sklepikarzy których rodzice zostali okradzeni przez rodziców twoich pracodawców jest conajmniej nie smaczne! Chyba że jesteś spuścizna takiego gwałtu? To zmienia postać rzeczy... Po wtóre jesteś chyba nie doinformowana,lub zwykła kłamczuchą-pisząc że ktoś u prywaciaża jest zatrudniony na 1/2 etatu a pracuje po 12 godzin! Prywaciaż który by tak postępował zbankrótował by szybciutko! Dobrze zaopatrzony sklep to 100 tysięcy PLN. Pracownik oszukiwany przez pracodawce szybko by sobie z nawiązką wypłacił poza kasa straty...Bez wiedzy prywaciarza.Proszę jak masz pisać kłamstwa i obrarzać innych bezpodstawnie to lepiej zajmij się rzetelnie pracą w sklepie Schlecker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Co do zamykania sklepów Schlecker w Polsce,to jest to tylko kwestia czasu.Czasu który jest potrzebny na przeterminowanie się towarów w sklepach tej sieci. Artykóły z krótkim terminem przydatnści są wysyłane do nowo otwieranych sklepów,aby poszły w rewelacyjnej cenie w ramach promownia nowego sklepu. Do puki będa otwierane nowe sklepy problem przeterminowanych produktów nie bedzie przysłowiowym gwozidziem do trumny,ale któregoś dnia bedzie wielkie bum...Pytanie brzmi czy do tego czasu utrzyma się konkurancja Schleckera w małych miasteczkach? Umowy podpisane na pięcioletni okres najmu są zrywane,przykłady; Bolesławiec,Słupsk,Śrem. Rzaden nie działał pięć lat a każdy miał taka umowe... Co do prywaciarzy posiadajacych podobny asortyment jak Schleker,to im współczuje,bo jesli mają nawet szczotki do włosów tanisze o 20 PLN to zawiśc Polaka do prywaciarza jest taka duża,że co drugi klient przepłaci w Schlecker...Bo Patryjotyzm i Idyjotyzm to dla wielu wyrazy bliskoznaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnadama
nie zwróciłam uwagi na polaczka. BOGDANABMW popieram w 100-u%. zostałam również wywołana do odpowiedzi, jako POLKA z krwi i kości. jak może być w naszym kraju dobrze, jeśli gardzi się swoimi sąsiadami, znajomymi. zazdrości się im operatywności. jeśli ktoś uczciwie do czegoś doszedł, powinien być wzorem a nie wrogiem. niemiec woli przepłacić u swoiego, niż iść do turka. tu POLAKOWI zazdrośnikowi daleko do tego. i przez to obce sklepy żyją z nas. MY nadal biedni a idol niemiec bogaty. i jeszcze taki wstrętny przykład, jak wielu POLAKÓW jest prymitywnych. nasz śp. prezydent L.K. został nazwany przez ( o ile się nie myle ) niemiecką prase, kartofel. ile to naszego społeczeństwa miało ubaw. wyobraźcie sobie odwrotną sytuacje. niemcy chyba by nas zjedli. i to się nazywa naród, daleko nam do tego. A TAK NIEWIELE TRZEBA. proszę po tym krótkim wywodzie nie przypisywać mi jakiś orientacji politycznych. nie mam też zamiaru nikogo obrażać. ale czasami kilka ostrych słów ( terapia szokowa ) jest potrzebne, aby ktoś spojrzał inaczej na siebie. docenił własne JA. zobaczył, że jest więcej wart. a przyjaciel to POLAK a nie jakiś obcy wyzyskiwacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiadobrarada
Te panie co sobie nie radzą, proponuje wstąpienie do zakonu. Wikt i opierunek gwarantowany a i rodzinie lżej. Jedyne rozsądne wyjście. Można też czynić wiele dobrego dla drugiego bliźniego. I być potrzebnym a nie kulą u nogi. A co do mnie, zaraz idę sobie na łowy. Dniówka musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Do kllara Szkoda że jesteś pozbawiona wiedzy,do tego stopnia że nie odrużniasz słowa Rasizm od Nacjonalizm. Rasizm polega na dzieleniu ludzi przedewszystkim ze względu na kolor skóry... A przyznasz że zasadniczo rodowity Niemiec i Polak raczej są biali??? Rasizm do rangi ,,pseudo nauki '' wyniesili Niemiecy.Niemieccy pseudo naukowcy stworzyli tak zwaną rase ,,Panów'-nad ludzi' rase Aryjsko-Nordycką ,,W ramach ich założeni była byś raczej pod człowiekiem...Chyba że jesteś spuścizną po gwałtach żołdaków armii okupujących Polske?(więc masz do wyboru niemiecką rase,lub sovietikus...(człowiek radziecki) W świetle współczesnej nauki na Świecie istnieje tylko jedna rasa Ludzi,którą można podzielić na grupy etniczne,ale to juz inna bajka... Proszę weż się za prace i nie pisz nic więcej,bo z Twoją wiedzą nigdy kariery literackiej nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Do Wolnadama Uważam się za obywatela Europy. Konieczne jest pamiętać o tragicznych dziejach naszego Narodu. Ale polityka KARTOFLI to AWANTURNICTWO miedzynarodowe! (zbliżone swoją genezą do zachowania ś.p. Hitlera) Pochówek na Wawelu to profanacja.(przerobienia krypt na kartoflaną piwniczke) Jestem przekonany że wina za katastrofe samolotu spoczywa na chorobliwej ambicji bliziniaków Kaczyńskich! Pilot nie śmiał odmówić zwieszchnikowi Sił Zbrojnych R.P. jakim był ś.p. Lech Kaczyński. Był to prezydent przynoszący OBCIACH Polsce na cał Świat! Wciągajacy nas w konflikty z sasiadami(Rosją,Niemcami,Białorusią) Człowiek który siedomagał zmiejszenia i zwiekszenia chodziby ,,dziury budżetowej'' Człowiek blokujący reformy w kraju stosujący bez umiaru prawo ,,Veto" Dobry Bóg wiedział jak chronić Polske powołując go przed swoje oblicze. Prezydent może być niski ,ale nie powinien być ,,MAŁY'' Prezydent może być niski ale nie powinien być ,,MAŁY''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novakova
Oj tak. Ci co tam są wyzyskiwani to tchórze. Uważajcie na zatrudnienie w sklepach, które już funkcjonują. Tam tylko praca na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
heh :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftajemniczona
A u nas sklepy w pobliżu skupują fluidy po 6 zł. Każdą ilość. I inne drobne kosmetyki. Interes kwitnie a szleker nie nadąży dowozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLACY TO I...
Co do wyrzucania po 3 miesiącach to prawda. Wylatują Ci, którzy są nygusami śmierdzącymi i nie myślą. Ci, którzy są zaradni i pracowici zostają. I coś mi się wydaje, że większość żle wypowiadających się tutaj osób należy właśnie do tej pierwszej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
he he he, przedmówczyni to wkurzona regionalna. Jaka płaca taka praca. A co to chiny? Żeby za miske ryżu uczciwie pracować! To nasza wspaniała WOLNA POLSKA. Czasy getta się skończyły. Precz z dziodkami wyzyskiwaczami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
A i jeszcze jedno, do przedmuwczyni, przedmówcy. Regionalni też śmierdzą potem. Nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak antyperspirant. No ale ciuchy mają kilku dniowe, przepocone. Zbliża się lato, będzie jeszcze gorzej. Garnitur pomięty, sukienka pomięta. Ot, wizytówka firmy kosmetycznej. Następni krzykacze do zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
literówka u - ó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Czy zna ktoś przepis na Kaczke po Smoleńsku z grila? Czy Zimny Lech do popitki bedzie pasował ? Za przepis z góry dziekuje. Życzę udanego Wekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLACY TO I...
He, he nie jestem regionalną, tylko KPS. I sama już kilka osób kazałam regionalnej zwolnić za nieróbstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska ja
Bo sama jesteś nierobem i bronisz swojego dupska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLACY TO I...
Oj Kochana coś kiepsko myśląca jesteś. Gdybym była nierobem, to wypowiadałabym się negatywnie o firmie- jak większość nierobów. A co do wypowiadających się na temat "robienia na niemieckiego brzydala", to żywię głębokie przekonanie, że nie kupujecie niemieckich produktów i nie jeździcie niemieckimi autami, bo to też nabijanie sakiewki niemieckim brzydalom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Wam źle
to złóżcie podanie do Rossmanna ...ta firma rozwija się ekspresowym tempie i jak ktoś jest dobry..to ma szanse na awans.Znam wiele osób, które tam obecnie pracują i są zadowolone. No i najważniejsze atmosfera jest lepsza co widać wchodząc do sklepu. Osobiście wolę zakupy w Ross...w shleckerze kupuję tylko cukierki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×