Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość Lisiczka***
Najbardziej mam zwałę jak kierowniczka nas informuję że jedzie do nas kierowniczka regionalna... wtedy istny cyrk na sklepie. I wlatuje kierownica M.Jary... i trzęsie sklepikiem bo przecież ma władzę więc jej można wszystko... I czepianko że źle zamówienie zrobione , że na magazynie bałagan mimo tego że dzień wcześniej o 17:00 dostawa przyjechała , że sklep nie poflisowany , nawet do wózków pretensje mimo tego że miesiąc wcześniej sama je ustawiła w takim a nie innym miejscu - i wtedy było super , więc cóż się zmieniło skoro żadna z nas nic nie przestawiała ... przeciąg je poprzestawiał ??? Co do wcześniejszych wypowiedzi na temat mycia podłogi to dziwi mnie że dziewczynki na innych sklepach zostają i myją dużo po zamknięciu... zamykamy sklep o 18:30 i przez 15 minut za które łaskawa Firma Schlecker płaci rozliczamy kasę i ewentualnie umyjemy sklep na wejściu i główną alejkę... Nie zamierzamy oddawać naszego czasu na koszt firmy... Rozśmieszyła mnie jedna wypowiedz że dziewczyny mają 1500 zł utargu , boją się o zamknięcie i przychodzą nawet do 2 godzin wcześniej żeby sklep otworzyć... to w takim razie pytam się gdzie jest kierownik regionalny i jak sprawdza wydruki i paragony to przecież powinien wyłapać że sklep był dużo przed czasem otwarty.... ale nie - ich tylko interesuje że masz 5 zł na plusie albo minusie.. Powiem wam że te trzy miesiące które pracuję pozwoliły mnie utwierdzić w przekonaniu że Schlecker wykorzystuje dziewczyny na maxa... Czas rozejrzeć się za NORMALNĄ pracą w normalnych warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiadobrarada
Mam ubaw od rana.Byłam po chleb, sklepikarze zrywaja boki.sreker chciał u nas wprowadzić handel niedzielny w naszej miejscowości ( hytry dwa razy traci ). Wczoraj otworzył dziuple. Jako jedyny na ulicy, którą uważa za główną.W naszym mieście w niedziele ta ulica jest wymarła. Od klientów dostali promocje, w postaci utargu 92,99zł. Ech i znów strata.Ponoć dwie wyblakłe panie żizel były na zakupach. A tak wogóle większość ich u nas nie lubi. a odnośnie promocji ariela 3,5kg w sklepie 100m dalej 34,90 bez promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
A to dziwne u nas utarg duuuużo większy a klientów 120 pozdrawiam tych co pracowali w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze przed swietami jest niedziela handlowa wiec nie ma co sie dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze przed swietami jest niedziela handlowa wiec nie ma co sie dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanIWladca
No gaga09kier... Mam dziwne wrażenie że my się znamy:) ale pominę ten fakt... Zgodzę się z tobą ze Wy KIEROWNICY macie do zrobienia to samo co inni... A nawet jak jest fajnie to pomoże wam osoba czwarta:P Schlecker sam w sobie nie jest zły tylko jego struktura hierarchii jest strasznie chora i nadaje się na hospitalizacje u Ojca Rydzyka który znajdzie na wszystko lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajafm
Ta kobieta z pięściami w gazetce!!!!!! Coś strasznego!!!!!!!!!! Ohydaaaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Schlecker likwiduje w Polsce wszystkie Sklepy które nie mialy utargu rzędu 3000PLN w ostatnią handlową Niedziele! I to z dniem pierwszy Kwietnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Schlecker likwiduje w Polsce wszystkie Sklepy które nie mialy utargu rzędu 3000PLN w ostatnią handlową Niedziele! I to z dniem pierwszy Kwietnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Czy ktoś z was wchodził już na internetową gazetke promocyjną Schlecker? Ja pare razy i zakażdym razem po wyjsciu z gazetki mój komputer fiksował...Wytglada na to że informatyk ze Schleckera za darmo bierze gruby pieniądz...Czy wchodzi na to forum ktoś kompetetny,aby zrobić z tym porządek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiadobrarada
bogdanbmw przecież informatyk nie bierze pieniędzy za darmo, jemu też nie płacą. a niby dlaczego mieliby mu płacić. sekta zbiera a nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do likwidacji...
moze ktos wie cos konkretnego na temat zamknięcia drogerii które nie maja odpowiednich utargów a moze ktos iiny przejmie te sklepy moze rossmann,odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Życzę wszystkim Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Co do likwidacji... Gdyby struktura finansowa była zdrowa to w ciagu roku każdy sklep który przynosi deficyt byłby zamykany...Ale tu mamy do czynienia z wojną wizerunkową! Pod tytułem ''Najwieksza sieć drogerii w Europie'' Statystyki rankingowe są nie ugiete! Jeśli Schlecker zmiejszy ilość sklepów,to wierzyciele się zaniepokoją i rozwoj wypadków będzie lawinowy...Każdy producent co dal towar na długii termin bedzie chciał odzyskać pieniadze ! Natychmiast! A czym to grozi,to proszę sobie dośpiewać! Sklepów nie retownych konkurencyjne firmy nie potrzebują,a napewno nie te klasy Rossman. Zdrowych i radosnych Świąt życze zwłaszcza uczciwie pracującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla
co wy dziewczyny wiecie jakie 750zl?630 zl tam sie zaRABIA I SZCZERZE MÓWIĄC JUZ BYM TAM NIGDY NIE WROCILA TO NIE JEST PRACA TYLKO WIELKA POMYLKA I BAGNO NIE RADZE TAM PRACOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
Zarabia się zarabia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Polak zawsze da się wykorzystać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiadobrarada
chytra masz niską samoocene. pracując w sekcie na najniższym stanowisku do niczego nie dojdziesz. nie jesteś w stanie sama siebie utrzymać ( żywność, ubiór, koszty utrzymania domu ). NA guru brzydala, dziodka, przez CIEBIE pracujesz TY i TWOJA RODZINA. OCKNIJ SIĘ KOBIETO. DOWARTOŚCIOWUJESZ SIĘ TYM TOWAREM, który jest na półkach. ZADAJ SOBIE PYTANIE, CO JA SOBĄ REPREZENTUJE? KOBIETO tego brzydala nie interesuje twój dom, twoje dzieci ( jeśli masz, lub będziesz miała ) dla niego jesteś jednym z niedołężnych młodych ludzi, których można wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
Pewnie i masz racje ale cos trzeba w życiu robic Prawda??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Wyglada na to że sklepy Schlecker te nierentowne nie tylko nie przynoszą dochodu ale mogą być przysłowiowym gwozidziem do trumny,dla całej sieci,bo zaczyna zalegać w nich mnóstwo towaru o kruciutkim terminie przydatnosci! Ato to może skumulować ogromne straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Gdyby nie Niemcy.Rosjanie nie wymordowli by w Katyniu Polaków,a w Smoleńsku nie rozbił by się Pan Prezydent i pozosatałe osoby.Swoją drogą jak się ma te niecałe sto osób do tylu tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekpl
A ja dziwie się tym co wynajmują lokale, że godzą się na tak niskie dzierżawy. Mój znajomy jest tego przykładem. Teraz nie może sobie darować, że wszedł w to bagno za takie marne grosze. Nie może się teraz wycofać z umowy. Mówi 5 lat zmarnowane. No chyba, że oni zrezygnują, mogą kiedy chcą. A on właściciel wykukany na pare lat i pomimo, że właściciel to tylko na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnadama
Nigusia nikt z POLAKÓW nie ułatwi CI wstąpienia do sekty. Nie pozwolimy Ciebie wykorzystywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Niusia Na ogłoszeniu o zatrudzieniu w Schleker z pewnością sa napisane numery telefonu,i tylko pod te numery ma sens dzwonić. Rzadna uczciwie wykonywana praca nie hańbii. Lepszy Rydz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-
firma R to pewnie Rossmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godnyczłowiek
kasamova, zgadzam się z tobą, to są sekty handlowe, po trupach do celu, człowiek w ich rękach to TYLKO ŚMIEĆ,MARIONETKA NA SZNURKU.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa 86
ja tez pracuje w tym sklepie i nie jest wcale tak zle oprocz tego ze nie ma calych etatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa 86
przez 3 godziny dziennie nie da sie narobic hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×