Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość jula12
prawdziwy kierownik powinien miec przedewszystkim komputer bo to co robi kierownik w tej firmie to nawet nie przypomina kierownika dziewczyny na pół etatu robią to samo tylko tyle że regionalni jak coś to do kierowników sapią że żle .. a ty nessi przestań tak włazić w cztery litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że ktoś próbuje podszyć się pod mój nick... nieładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jula12 kto komu włazi w d....???? to, że praca mnie satysfakcjonuje, sprawia mi przyjemnosc i jestem z niej zadowolona, to znaczy, że włażę w d...??? mylisz pojecia dziewczynko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem ze "praca" w tej firmie to jeden wielki syf trzeba sie natyrac a i tak nie jest to docenione!!regionalni uwazaja sie za najmadrzejszych a tak wogole nie jest i w dodatku sa prafidni ze az glowa boli a pan J to juz wogole odkad zostal dyrektorem to mysli ze wszystko mu wolno.Prace w tej firmie nie da sie nazwac praca to jest tyranie za marne grosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie rozwala to jak regioalni mowia na siebie WŁADZA hahahaha oni chyba nie wiedza co to slowo wogole znaczy ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noijuz
z części wypowiedzi to "S" jest straszną firmą, gdzie gnębią wykorzystują, prawie że mordują. Wiecie co jak się komuś nie podoba może się zwolnić - przypuszczam że zaraz znajdzie pracę w ekskluzywnym butiqu za 5 tys. netto miesięcznie. Albo wyjedzie do obcych krajów pracować za tysiące euro. Pozostała część która chce pracować - no cóż - docenia tę prace w miejscowościach gdzie nie ma innych możliwości zatrudnienia i gdzie ciężko zarobione pieniądze wydają na życie. Tych ostatnich pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Do neisi Droga neisi znasz się na przepisach o zatrudnieniu jak świnia na gwiazdach!!! Więc Polskie prawo przewiduje że umowa na czas określony może być zawarta dwukrotnie za każdym razem maksynalnie na 24 miesiące. Po dwuch umowach na czas okreslony nastepuje trzecia i to naj korzystniejsza dla pracownika! Umowa pracy na czas nie okreslony.Umowa na czs nieokreślony gwarantuje pracownikowi że popracuje w firmie tak długo aż firma nie splajtuje,lub pracownik nie podpadnie! Niestety niedawno weszła w życie ustawa anty kryzysowa która daje furtke pracodawcą by mogli nie podpisać tej trzeciej umowy z pracownikiem na czas nieokreślony. Ale jak tylko minie kryzys ustawa przestanie obowiazywać. Więc sama widziś odwołujesz się do przepisów a nawet nie wiedziałaś że umowa na czas nieokreślony jest lepsza dla pracownika! Niewiem kto Ci kazał na tym forum robić za Moderatora,ale wiem ze się do tego nie nadajesz bo jesteś tępa i leniwa.Czytałem wiele Twoich wpisów z których wynika że praca w Schleker jest naj lepsza na świecie! I wszystkie problemy są li tylko z powodu złej organizacji pracowników. Czytasz wypowiedzi przedmówców po łebkach i bardzo czesto odpowiadasz niecelnie. Odzuwam że jesteś często znudzona tymi tematami,a wypowiadasz się z przymusu.Daj sobie spokuj i nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz! Nie mąć ludzią w głowach,daj im szanse znaleść normalną prace. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bogdanbmw po pierwsze nie jestem moderatorem, po drugie wiem co to jest praca na czas nieokreslony i doskonale wiem o ustawie, po trzecie - tępy i leniwy to widocznie ty jesteś!! koleś po zawodówce, którego nawet poprawnej pisowni i polszczyzny nie nauczyli. a po czwarte - nie chce mi sie z toba gadac, nie mam zamiaru tłumaczyć się osobie z inteligencją 10 i nie wiedzącej, jak w tej firmie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula12
po pierwsze pan j nie jest dyrektorem a kierownikiem do sprzedaży a to już wielka róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie bo pan j jest dyrektorem a nie kierownikiem chyba masz stare informacje i wlasnie odkad stal sie tym dyrektorem to sie zrobil taki a nie inny ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
trzeba mieć tupet, żeby w niemieckim sklepie, na półce napisać produkt POLSKI. a facet z ryczącą gębom w gazetce, nijak sie ma do matki z dzieckiem na ręku, która jest na drzwiach. Mąż ryczy na żone z dzieckiem a one uciekają z domu i są zadowolone, że są wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula12
jest kierownikiem sprzedaży nikim więcej a dyrektorem to może się nazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula12
w tej firmie to wszyscy mówią i piszą co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
Po pierwszej wypłacie radość, są pieniądze. Po drugiej konsternacja, nie starczy na podstawowe utrzymanie. Po trzeciej załamanie, aby przeżyć trzeba brać sobie z półek. Taki oto rozwój w tej firmie. O możliwościach rozwoju mówili przed przyjęciem do pracy - nie kłamali. Świat pędzi do przodu a tam człowiek po kilku miesiącach zaliczy średniowiecze . Ten co nic nie robi ma tyle samo zasiłku i nie zaliczy upokorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Nim przyjmiesz się do Schleker sprawdz czy budynek w którym znajduje się sklep nie jest wystawiony na sprzedaż? Głupio się przyjąć do sklepu który za chwile może być sprzedany...Osobiście znam taki przypadek.Nie pojmuje polityki pracodawcy który zamiast sprzedać towar i dać zarobić pracownikom,woli aby mu kradli z półek ile wlezie! Przecież to musi demoralizować personel sklepu.Skoro złodzieje wynoszą to jaki sens samemu nie wziąć? Toż to tu pracuje i mi się bardziej należy! Logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
Nie napisze w jakiej miejscowości. Otworzyli nastepny sklep bez badani lokalnego rynku ( BRAWA DLA KIEROWNICTWA, przecież to nie idzie z ich kieszeni ). Nastepny niewypał. I wiecie na kim się wyżywają? Na tych bidulach z personelu, że nędzne obroty. A te bidule, żeby zwiększyć obroty otwierają godzine wcześniej. Może przez to zwiększą utarg o 50 - 100zł. No ale godzina oświetlenia i ogrzania tej dziupli kosztuje dużo więcej i zamiast zysku jest większa strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolonia13
hahahahaha ale się dziś uśmiałam\!!!! Wyjaśniam-dopiero dzis natknełam się na to forum. Dla niektórych brawo!! A tak na marginesie trzeba czasami ponarzekać- musimy podnieść sobie samoocene skoro kierownicy regionalni nas tylko gnębią!! hehehe Pozdrawiam naszego Kierownika sprzedaży T,J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi08
Witam! Dziewczyny prosze pomóżcie! Kończy mi się półroczne zwolnienie lekarskie po wypadku i obawiam się jak mnie nasza firma potraktuje. Chciałabym wrócić do pracy ale boję się,że rozwiążą ze mną umowe o prace,którą notabene mam do końca roku. Prosze jeśli macie jakieś doświadczenia z Waszych sklepów,lub dotarły do Was echa o podobnej sytuacji ,podzielcie sie tym ze mną. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
to oni się niech boją, że stracą darmowego robotnika. jak wrucisz do nich, strzel im awanture .Ich też wcześniej czy później wywlą z hukiem. To są mięczaki, którzy nie maja pojęcia o założeniu własnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Pozdrawiam za niewiedzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi08
Do Babok Jeżeli coś wiesz w moim temacie to prosze podziel się swoją wiedzą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko piszą o tym w gazetach.Jest też dużo informacji na youtube.Jak ktoś zna język niemiecki to może sobie posłuchać co mówią .Skoro jest tak dużo informacji o Antonie Schleckerze to wiadomo że jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schlecker sulechow
schlecker to najgorsze dziadostwo,oszukuja,wykorzystuja za marne grosze.-i w koncu zwalniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hp
Nie przesadzaj widocznie byłaś bardzo słabą pracownicą to Cię zwolnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
hp, pracując tam cofasz się w rozwoju, zaraz braknie ci na rajstopy a antonowi urywa się szyja od złotych łańcuchów. a kanary i seszele już mu sie przejadły. dla odmiany, zaproś go do siebie, nagotuj mu zupy z toxanu dla szczurów i będziesz wolnym człowiekiem. mogącym się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
no nie ta koleżanka mnie zwaliła z nóg. a co ukradłaś całego szlekera, nie wystarczyło ci pare rzeczy z półek. ale się dowartościowałaś tym ,, naszym**to nie nasze szlekery, to niemca, my POLAKI parobki, no chyba, że jesteś córką tego gąza. w ciagu miesiaca jest od 5-u do 8-u wymian, tego nie da sie wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie bzdury tu wypisujecie.Czytac sie tego nie da.:( Jaki wyzysk o co chodzi???W końcu przychodzimy tutaj nie na ploteczki tylko do pracy.Wykonujemy zadania,wkładamy w to swój wysiłek a w zamian dostajemy kase.Proste. Pracuje w tej firmie juz dobre 4 lata i nie narzekam.Osoby zatrudnione w danym sklepie tworza zespól .Każda z nas wie co nalezy robic.Jzeli zadania do realizacji sa wykonywane na bieżaco tzn systematycznie wszystko idzie jak po "maśle".Jedna drugiej pomaga,wspiera.Sklep wyglada oki kierownik regionalny zadowolony i my tez usatysfakcjonowane.Jak kazda dba tak ma.Jezeli ktos chce pracowac to bedzie pracował a jak ktos chce tylko odbebnic swoje godziny to nigdy nic mu nie bedzie pasowało w zadnej pracy.Ani w schlekerze ani w zadnej innej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli sklepy, w których pracujecie. ile was jest, kasjerek? ja pracuje w nowo otwartym (miesiąc temu) schleckerze i przyjęli nas trzy. Trzy kasjerki i kierowniczka. My na 20h tygodniowo i kierowniczka na pełen etat, teraz chcą zwolnić jedną, niby przez słabe obroty. Zastanawiam się czy to prawdziwy powód. Wydaje mi się, że od początku wiedzieli, że zostaną tylko dwie. a z początku wiadomo pomoc się przydała, a teraz nara. Stąd pytanie ile was jest na sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w sklepie jest nas dwie i kierowniczka jest ciężko, ale kierowniczka mówi że nikogo nie przyjmą już. Mam pytanie do Was czy dostałyście już PIT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×