Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość miszczyni
no bo w niemczech te produkty są wyrabiane dla zwierząt a u nas wciska się je ludziom i u nas żeby nie papier toaletowy, ten ich, sprzedaż oscylowała by w granicach 800 zł a tak z papierem jest 1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioneczek
Jak to przeciez niemcy sa tacy dobrzy dla polakow, i szanuja nas a produkty wysylane do polski sa najlepsze, sobie odejma a nam dadza.Zreszta kazdy w tej firmie ma wspaniala prace i wspaniale zarobki dlatego kazdy musi sie odwdzieczyc i wyrobic jak najwiekszy zysk dla centrali tylko ona sie liczy. Dlatego pracujmy jeszcze ciezej i sprzedawajmy niemieckie towary musimy wspierac niemiecka gospodarke w dobie kryzysu idziekujmy im kazdego dnia za wspaniala prace, auta sluzbowe, komorki, premie, itp,itd.My jestesmy od roboty oni od rzadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś może orientuje się czy nastąpiły jakieś zmainy w kadrze magazynu?? Przecież to jest totalna porażka, żeby faktura zawierała z tygodnia na tydzień 5 stron "brak tymczasowo w magazynie"... Na dodatek są to produkty marki własnej!!!! TOTALNA PORAŻKA!!! A potem trzeba się tłumaczyć czemu są luki na sklepie... Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz
Milczec mi tam! Kadra magazynu ta sa osoby wybitne ktorym wszyscy zazdroszcza pozycji i ktore blyszcza na tle innych osob. Poprzez bezblednie prowadzona polityke personalna i dzieki wyczuleniu na bledy innych moga sie pochwalic perfekcyjnym stanem artykulow min marki wlasnej..Odpowiednie dzialy powinny sprawdzic czy np. promocje sa odpowiednio przygotowane? czy personel sklepu jest jest odpowiednio prrzeszkolony i zamawia odpowiednie artykuly?czy sklepy sprzedaja towar?czy sie nikt nie myli? Inwentaryzcja w magaynie powie prawde ze nie ma zadnych brakow a inni powinni brac przyklad i siedziec cicho i znac swoje miejsce w hierarchii, wysokie premie naleza sie tylko kadrze magazynu za caloksztalt...W nowym roku zycze jak najwiecej zmian presonalnych a osoby ktore na to zasluzyly powinne awansowac i powinny byc przeniesione do oddzialu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!
akurat a na same święta to asoskiej pianki do dywanów było oporowo nie?? a zestawów męskich też tak a na sylwestra art. z brokatem brak brak i brak I TY MOCARZ MILCZ BO GŁUPOTY OPOWIADASZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
no własnie gdzie brokaty,jedwab do włosów??i asoskie pianki potwierdzam tego nie bylo gdy było potrzebne i utargi byłyby większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka6
a po co większe utargi u szwaba? wy z tego i tak nic byście nie miały. a tylko więcej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
dojechaly do was parasolki,gratisy do syoss-a?tak ''szumnie ''eksponowane.szkoda ze trzeba teraz klientkom tlumaczyc ze to nie sciema i ze w koncu kiedys tam dojada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz
Co do parasolek to nie rozumie dlaczego ktos umieszcza je w gazetce a pozniej sie robi zamieszanie? Ciekawe ile jest takich artykulow ktore sa tak wlasnie umieszczane. No a co do pozostalych artykulow to nadrabiac papierem toaletowym, nie wypuszczactego polskiego klienta i tyle, to takie proste, a jak sie nie podoba to WEG!!!!!! W niemczech jest ponad 3mil.bezrobotnych i musimy robic jak najwieksze obroty! to takie banalne! Czy juz wiadomo ile bedzie zamknietych sklepow, czy 10,30, 50 a moze wiecej? no piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkolka
hahaha ta pani zadowolona z gazetki też pracuje u dziodka na kasie. i co? i to, że brak jej na ubranie. został jej się tylko podkoszulek na ramiączka. uuuhahaha. POLACY nokautują nimca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TB43
no ładne parasolki z tymi chusteczkami pampers robią. 4 szt 21,90 a sklep obok 4,90 jedna sztuka. nie dajcie mamić klientów. naciągacz musi zginąć.jak sie nie wstydzi robić oszukańcze promocje. UOKiK MUSI SIĘ TYM ZAJĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5656
mam do was takie pytanko, czy dopiero teraz dostałyście parasole na kończącą się promocje i breloczki do FA? Przecież to jest śmiechu warte :)))) I jeszcze jedno czy w poczcie ceny na kolejną promocje czy tez przez przypadek dostałyście na tę właśnie kończącą sie ?????? :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Weźcie je sobie d domciu :) phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia patrzy
Witam! Czy moglibyście podać orientacyjne ZAROBKI na stanowisku KIEROWNIKA FILII??? Zamierzam aplikować i chciałabym się przekonać czy gra jest warta świeczki...Pozdrawiam sedecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia patrzy
...uchylcie rąbka tajemnicy... jak zarabiają kierownicy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ck7
edzia nie wiem czy wiesz, ale jednym z warunków na kierowniczke jest wzrost 1,75. niższe kandydatki są odrzucane.płaca na ręke 1620zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz i raj
Nie wybierajcie urlopu jak nie musicie!! jak was beda wywalac lub jak beda zamykac wasz sklep to wam beda musieli zaplacic za niewykorzystany urlop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś ploteczki o zmianach rejonów i regionalnych? może podwyżki jakieś? piszcie co wiecie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościelna
to co pewne to twoja przyszła emerytura wypracowana u dziodka to około 30zł - tak tak, to nie pomyłka. zbieraj na czapkei do zbiórki, grube okrycie. żebranie pod kościołem, ciężki kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościelna
tyle wiemy karlla kobicino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
czy ktos jest kierownikiem sklepu i wiecznie slucha ze wszystko jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
co do regionalnych mysla tylko o sobie. maja nas zwyklych pracownikow w d... maja pomagac a robia tylko pod gorke..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
jestem nowa na forum ale nie w schleckerze ... mam nadzieje ze sie ze mna zgodzicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
co to jest?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennik
Chcialabym zostac kierownikiem w krakowie, mam predyspozycje, robilabym ogromne promocje, dalabym podwyzke wszystkim tak ze kazdy bylby zadowolony no i pracowalabym za polowe tego co teraz dostaja kierownicy i nie musze miec sluzbowego auta.Gdzie mam wyslac swoje cv? odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!
DO haha1999 zgadzam się z tobą szczególnie pewna pani za nic ma ludzi nie pomaga w niczym jest chamska nic jej się nie podoba i można by tak było bez końca jak przyjeżdża to mam ochotę rzucić wszystko i po prostu wyjść i jak nikt z tym nic nie zrobi to wyjdę i narobię szumu a chodzi mi tu o panią R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afijka
Jak dziewczyny zmiana regionów ???? bo u nas katastrofa ale na szczescie Pani R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×