Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Dziewczyny a nie wiecie kiedy wyplacaja za kulturalno oswiatowe?Skladalam o zwrot za wyprawke szkolna i nie dostalam zadnej odmowy.Odmowili mi tylko zapomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek665
Ja dostałam wczoraj kaskę z funduszu socjalnego, koleżanka za wczasy pod gruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TKI
A mam pytanie. Pracuję już prawie 2 lata.Wiem że dostajemy marne pieniądze i motywacja jest żadna ale jeśli chodzi o podejście do klientów to jakie jest wasze? Ja bardzo lubię tę pracę i staram się być miła dla ludzi, nie tylko dlatego że są klientami. Można tu narzekać na firmę ale to co robi kierownik w moim sklepie to jakaś chora masakra. Rączki krótkie do pracy, gęba do gadania z klientkami-koleżankami-taaaaka wielka. Kto ją tam trzyma?! A najlepsze że ona nie podchodzi do kasy kiedy jest klient,a przynajmniej jej się nie śpieszy. On ją musi POPROSIĆ żeby podeszła i wtedy woła którąś (mimo że stoi przy kasie) albo idzie obrażona(bardzo powoli). Na kamerze nieraz widać jak klienci czekają po kilka minut po czym wychodzą(nieraz z zakupami). A potem twierdzi że obroty małe i klientów mniej przez rossmana. Porażka. Ale niech przyjedzie regionalna...to zapieprza jak z motorkiem a jak dostaje ochrzan to w płacz że to my jej nie pomagamy i musi sama wszystko robić. Sklep otwiera 5-10 min pozniej niz jest napisane. O 8.30 to ona dopiero przychodzi. Wyskoki w czasie pracy na zakupy to też norma. Czy ktoś z góry w ogóle sie tym interesuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Do hhmmm decyzję dostałam 30.10 a na oświadczeniu była data 19.10. A tak na marginesie to nie wierz we wszystko co mówi pani B. bo ona często mija się z prawdą. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wplynela kasa w poniedzialek i jako tytul przelewu jest napisane wyplat.z ZFŚS i teraz nie wiem czy to tylko wczasy czy razem przelali wczasy i wyprawke szkolna.Zamkneli u nas sklep i nie mam sie jak dowiedziec.Powinni chyba zrobic to oddzielnie?A zapomoge odrzucili piszac o przekroczeniu srodkow finansowych ,o ktorych mowa w paragrafie 1,pkt.3 regulaminu ZFŚS i tez nie bardzo wiem o co im chodzilo.Moj dochod na osobe w rodzinie to 383zl,wiec bardzo malo.Nie wiem kto przekroczyl te srodki finansowe.Jakby ktoras sie orientowala w mojej sprawie to prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
DO TKI... a od czego macie telefon na drzwiach do regionalnej? zadzwoncie, powiedzcie w czym rzecz, jezeli macie monitoring to przeciez latwo to mozna zweryfikowac, a wtedy placz i lamentowanie nie pomoga...odwagi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczasy pod grusza i zapomogi były wypłacane jednoczesnie,te ktore otrzymaly odmowy upewnijcie sie czy nie przekroczylyscie liczby wnioskow,mozna skladac w roku dwa wnioski na ktoras z dotacji w tym wczasy pod grusza i trzecia pomoc finansowa to bony na swieta,ktore zapewne beda poczatkiem grudnia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
ja pracuję w Schleckerze od 2 miesięcy na stanowisku kierownika i czasami się zastanawiam czy dobrze zrobiłam przychodząc tu do pracy. Jest nas łącznie razem ze mną 5 dziewczyn utargi jak na moją wioskę super:-) ale atmosfera w pracy nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to nie przypadkiem kierownik sklepu jest odpowiedzialny za atmosferę ...w sklepie zespole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
czasami może i tak... najgorzej jest gdy kierownik chce dla wszystkich jak najlepiej a odnosi to całkiem odwrotny skutek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dziewczyny.Czy trzeba pisac podanie o urlop macierzynski? U nas sklep zlikwidowali i nie ma gdzie wracac,po macierzynskim rozwiaza ze mna umowe,czy tez bedzie nalezala mi sie odprawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do macierzynskiego potrzebujesz akt urodzenia dziecka i zaswiadczenie z szpitala o urodzeniu dziecka,a czy mozna wrocic po macierzynskim niewiem sama sie zastanawiam,bo obecnie przebywam na macierzynskim i sama czekam na wypowiedz ktorejs z pan na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak na macierzynskim z kaska dostawalyscie cala pensje tzn z premia??? bo nie wiem czy oni zabieraja ta premie jak nie pracujesz..... no bo w umowie masz podsatawe +premie. tez wlasnie sie zastanawiam czy jakby co bede miala gdzie wracac..... wydaje mi sie ze jestem cennym pracownikiem ale kto to wie....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
Dziewczyny mam pytanie?? W sobotę jedna z dziewczyn przyniosła mi L4. Czy wtedy te godziny przechodzą na inną dziewczynę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
tak - dajesz godzin komuś innemu ..... tylko pamiętaj żeby nie przekroczyć 40 godz, no i nie przekroczyło dni roboczych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mznjshye
Siema;) Czy nie sądzicie że asystentka pani S czyli nie jaka pani M jest beznadziejna?????? Chyba się jej wydaje że jest wszechwiedząca-TRAGEDIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wogole widze ze duuuzo zmian w tych asystentkach... ciekawe kiedy i te sie wykrusza.... bo odkad pracuje a bedzie ok 1,5 roku to chyba z 4 razy byly zmiany i w kierownikach i w asystentkach.. a tak z ciekawosci co ile daj podwyzki??? wogole jestem ciekawa jak moze byc najwyzsza pensja???? ktos ma jakies newsy??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcsfdv
Licz na to że dostaniesz podwyżkę ale planu obrotów a nie pensji. Jest to zastanawiające że nie ma żadnych podwyżek, co roku jest podwyższana najniższa krajowa a u nas nici:( Dobrze że chociaż socjal mamy i z tego wpłynie parę groszy musimy się tym zadowolić albo zmienić pracodawcę - innej opcji nie ma a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckm7
jak tam mlode parobki starego szfaba? nał na sucharka? młode ciemnoty. młode niemoty. trza u siebie pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no asystentka pani S czyli pani M rzeczywiście uważa się za wszechwiedząca awans chyba uderzył jej do głowy no ale cóż czasami tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a na co sobie piszecie socjalne bo ja się dowiedziałam że mogę dopiero złożyć w przyszłym roku, ale co wpisać jak nie mam rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckm7
wpisz, że nie możesz się ochajtać bo ci na kiecke brakuje. na buty to nie pisz, bo ci powiedzą idz boso. a zamiast kiecki to dadzą ci pasiaki darmo. to na kiecke nie pisz. pisz na majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
poczynania pseudo asystentki pani M to material na nowy temat na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
A my mamy na luzie asystenta pana L:-))) Same pozytywy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa mama
Dziwię się ,że tak o Pani M piszecie bo miałam z nią styczność jak mnie przyuczała na kierownika i wrażenie zrobiła na mnie rewelacyjne prawie jak przyjaciółka,dlatego jestem zaskoczona tym co piszecie.Może rzeczywiście awans na nią zle wpłynął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
witam ,,, wiadomo już coś o bonach na święta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
no wlasnie !GDZIE BONY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×