Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość Afijka
i co wy na to chyba niedlugo dostaniemy wypowiedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konka5
AJFA, odgrzewane kotlety. nowość to biedronka przejmuje szlekery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
co Dziewczyny myslicie o nowej wiadomosci w poczcie?? jak nie sprzedamy wystarczajacej ilosci rzeczy promocyjnych z kasy, beda konsekwencje?! mamy na sile wciskac ludziom towar, albo podrzucac do koszykow?? jak ktos nie chce to i tak nie kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! hmm tak sobie mysle o tym co piszecie...jesli chodzi o reklamacje to ja bym przyjela aczkolwiek nie zdaza sie to czesto, jesli co drugi klient by tak robil to pewnie bym odmowila.....co do obrotow to u nas ok ja tam nie narzekam....jak sie uprzec to na kazdy sklebpi firme znajdzie sie jakas wzmianke o tym ze zle idzie, jesli sklep zle prosperuje to dziwic sie ze zamykaja.... co do poczty to nowosc slysze co prawda dopiero w pon bede w pracy to sie dowiem ale wierzyc mi sie nie chce ze beda jakies konsekwencje.. zreszta jak mamay towar na kasie to i bez polecenia klienci biora jak jest ladna prom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Musze powiedziec, że się nieźle usmiałam czytając ten topic. Nie ma to jak na forum internetowym się wyżalać, obrażać i narzekać- świetne miejsce sobie wybrałyście moje drogie. Pracuję w Schleckerze juz prawie rok, mam za soba awans, nie zarabiam kokosów, ale nadgodziny robią swoje i jakoś wychodzę nienajgorzej. Bardzo lubię tą pracę mimo nadmiaru obowiązków, gdyz nie należę do osób, których głównym priorytetem jest siedzenie w biurze i picie kawki. Fakt faktem często zdarzają się niedociągnięcia w planogramie jaki firma narzuca, lecz zawsze można to rozwiązać. Czy pracuję w nieludzkich warunkach ?? Mam czysty sklep, z porządną toaletą ( w niektórych sklepach o czymś takim można pomarzyć- wierzcie mi). Jest w nim ciepło (w poprzednich sklepach zdarzało się notorycznie marznąć, gdyż właściciel oszczędzał). Wypłate otrzymuje na konto w danym terminie. Mam świetny kontakt z współpracownikami i wiem, że zawsze mogę na nich liczyć.Wszystko zalezy od tego na co sie godzicie w pracy, nie podoba się - wyjazd :) i nie tłumaczcie się, że nie ma pracy, bo jest tego mnóstwo, tylko wam dupy urosły i się w inne sklepowe futryny nie mieszczą ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani P. pogratulować w końcu jedyna rozsądna osoba.... masz całkowitą racje... w 100% sie zgadzam. tez pracuje rok itez jestem po awansie i tak jak mowisz sa niedociagniecia ale gdzie ich nie ma???!!! no i oczywiscie przy checiach da sie je rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
dziewczyny czy miałyście juz jakies"powakacyjne" inwentury???????bo u nas cisza:-( Pan kierownik nie zjawia sie a jego asystent nic nie wie...Pytam z ciekawosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
Do Pani P A w jakim to schleckerze jest tyle nadgodzin??????????Z tego co wiem w okolicy i uy nas tez tak jest ze nadgodziny sa tylko w zastepstwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A moze u was jest iaczej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
slyszalam ze inwenturki rozpoczynaja sie juz w pazdzierniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Do Pani ma ma mia Oczywiście na takich samych warunkach, tyle, że mam praktycznie non stop zastępstwo więc liczba nadgodzin rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no i wykrakalyscie..my mamiy inwenture w pażdzierniku...a propo nadgodzin wiecie jak to jest jesli ja bylam na L4 to jak wroce moge tez miec jakby swoje nadgodziny?? bo moje dziewczyny nie wykorzystaly wszystkich wiec chyba jeszcze ja moge sobie dobic:) grunt to zeby na sklep przeznaczone godziny nie przekroczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
a kto jest twoim regionalnym?Radosław F?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
jak tam macie kremy Nivea ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;):):)
Witam was w przyszlym tygodniu ide na rozmowe kwalifikacyjna . Czego moeg sie na niej spodziewac ?? i jak mnie wiecej wygladam tam u poczatkujacego z kasa i etatem?? wiem ze takie watki juz istnieja ale chcialam o jak najbardziej aktualna odowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c32
te sklepy powstały i niczym sie nie wyróżniają. sklepina poniżej sredniej. nuuuuuda. jest to bo jest. jeden ze smieci rynkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
aktywna sprzedaz ha ha ha,nie ma kremów Nivea,po prostu kpina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciekawe jak tak dalej pojdzie z innymi produktami to jak "wyciagną"konsekwencje ze sklep czegos nie sprzedał lub za malo sprzedał!!!!!!!!!!!!!!!!!Oj oj Pan J.ma coraz czesciej zadziwiajace pomysły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach p.B I p.J
Oni robią co chcą i nie wiem jak możecie sie starać jak będzie im sie grunt palił pod nogami to ktoś poleci z was tak jest i będzie w tej psełdo firmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka6
chytra jesteś dno, jeśli gardzisz tymi ludźmi co sprzataja ulice. niezłe masz mniemanie o sobie co to jestes parobkiem u szkopa. za suchy chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ciekawa jestem kiedy szefostwo raczy dać nam jakies podwyżki... Niektórzy juz 2 lata jej nie mieli... normalnie śmiech na sali... To jest niby szanująca się firma? Takim postępowaniem nie motywuje się pracowanika, wręcz przeciwnie. A tylko potrafi się wymagać, straszyć upomnieniami, być traktowanymi jak śmiecie przez regionalnych i ich asystentów, a nic nie dawać w zamian. U konkurencji kasjer na okresie próbnym ma więcej na godzinę, niż w naszej firmie kierownik!!! za robienie planu dostają premie, a u nas? Premia jest tylko w regulaminie, a na żywo nikt jej nie widział!! Szkoda słów... Ta firma zaczyna modernizację?? Raczej zaczyna schodzić na psy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
wszystkie polkowe dziury powinny byc zastapione podobnym towarem; w teorii to fajnie brzmi gorzej w praktyce, jak zobaczylam wydruk brakow to zlapalam sie za glowe !! 4 i pol strony brakow magazynowych!! Dziewczyny a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
oj u nas podobnie:-) braki i jeszcze raz braki:-( A na własnym magazynie mamy tylko papier toaletowy i pampersy z ostatniej promocji ha ha ha Z tego co wiem od kierownika regionalnego gdy nie dojedzie towar oczekiwany przez klienta bo sa braki w dostawach nalezy go przeprosic i zaproponowac cos w "zastepstwie" ale w praktyce jest to zupełnie co innego...Nie raz nie dwa uslyszalo sie "wazanke przeklenstw" itp.I co mam niby powiedziec gdy klientka spyta"Nie dojechalo mleko Bebilon"???? Ja mam odpowiedziec"nie ale niech sobie pani kupi bebiko przeciez to to samo"?????????????????Komiczne ha ha ha Moze jak Muller zobaczy jak wygladaja sklepy to zmieni sie sytyacja????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
A moim zdaniem powinni pana Tomasza J. wymienić to na pewno byłoby lepiej, bo uważam że ten pan zupełnie nie zna się na marketingu. Gdyby wrócił pan Muller na pewno nie byłoby tego co jest teraz, no ale przecież to my zwykłe pracownice jesteśmy temu winne no i kierownik bo nie potrafi przewidzieć tego co może nie przyjść w dostawie. Pozdrawiam wszystkie cierpliwe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie ostatnio 6,5 strony, masakra. A co jest najlepsze, jedna Pani z magazynu stwierdziła, że towar na magazynie jest, natomiast to kierownicy nie potrafią zamawiac :D Śmiech na sali :D A poinformowana o tym, że jest tyle stron braków stwierdzila, że niemożliwe, że może tak kiedyś było, ale na pewno nie teraz... I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×