Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość boco
spróbuj sobie latać i dzwonić z stacjonarnego na zapleczu jak jesteś sama na sklepie i to cały dzień i to jeden za drugim bo masz tylko jedną kasjerke na pół etatu czyli jest tylko wtedy jak Ciebie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
Pani P. No właśnie, zmiana cenówek i zawieszek to najmniejszy problem... to po jaka cholere mam meldować coś takiego?? żenada!! Tak jak pisze resztą - powodzenia z dzwonieniem ze stacjonarnego jak wiekszość czasu jesteś sama!! a w między czasie zlodzieje wyniosą Ci pół sklepu, a uczciwi klienci wkurza się, że czekają przy kasie i na sklepie, gdzie nie ma obsługi :D Kolejna żenada!! Why? No tak, braki na magazynie ogromne, a gdy jeżdżą niemcy to w sms czytamy: Zero luk, towar wyluzstrowany, pełne wózki, etc. Luk to może nie będzie, jak personel + jeszcze paru klientów poloży się na regałach... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Jeżeli dostajesz sms: Dzis koniec miesiaca, meldunek tylko sms!!! Czy sms to dla Ciebie telefon stacjonarny?? :D No to widzę, ze ktoś nie rozróżnia pewnych rzeczy, badź czyta bez zrozumienia... Boco Własnie o to chodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i jestem w szoku!!!! Po pierwsze jak mam cos zameldowac to nie lece juz zaraz do tel. dzwonie jak mam czas, a jesli mam wolne to dzwonie na nastepny dzien i moja KR to rozumie i jest to dla niej oczywiste!! Po drugie nawet jak jestem sama to jestem w stanie na kilka sekund pojsc do tel a jesli juz naprawde nie moge to dzwonie pod koniec zmiany. A po trzecie to ze dostajecie smsa ze koniec mc zglaszac tylko smsem to pogratulowac waszej KR ja pracuje juz 2 lata i nigdy takiego czegos nie bylo, to ewidentnie jest jej lenistwo do jej obowiazkow nalezy usiasc na tylku i przy tel siedziec u nas tak jest. Poruszałyscie ta sprawe u kogos wyzej bo nie wydaje mi sie zeby bylo o normalne. Coraz bardziej doceniam moja KR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
To się ciesz z regionalnej! Nie wszyscy mają tak dobrze. a z drugiej strony: idzies do tel, dzwonisz i mowisz : melduje wykonanie do widzenia...? Bezsens. Co inny KR to inna polityka, nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonybony
wiadomo juz cos o bonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Sms na koniec miesiaca ? Owszem jest taka opcja, ale napisanie go wymaga dluzszej chwili niz dodzwonienie sie do KR (mimo, ze czesto jest linia zajeta). Skoro takie pierdoły waszym zdaniem sa niepotrzebne to ok, ja sie w to nie wtracam- wymagaja to wykonuje polecenia i nie robie z tego halasu ... tym bardziej na forum, bo nic mi to nie da ;) Bony podobno lada chwila maja sie ukazac dzisiaj albo jutro z tego co mi wiadomo. Dość wcześnie jak dla mnie, tym bardziej, ze w zeszlym roku byly w tym samym tygodniu co wigilia, jesli sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
tfu! w poniedzialek znaczy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjsjfodgll
są bony, ale nie wysilili się zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bony są ale mniejsze niż w tamtym roku o 50 zł śmiechu warte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
Mniejsze o 50 zł?? Wiecie co dziewczyny....cieszcie się w ogóle że coś dostałyście. Mój małżonek pracuje od 10 lat w tej samej firmie i zawsze na święta dostawał bony w wysokości 500 zł:-) a dzieciaki dostawały paczki ze słodyczami:-) W tym roku małżonek przyniósł mi taką informację że nie będzie ani bonów ani paczek dla dzieciaków bo podobno szef stwierdził że jest kryzys finansowy i nie ma kasy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka23
te bony i paczki to dał exkluzywnej kochance. a nie tobie co to u szkopa jest parobkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
ogólnie to ta firma schodzi na psy... Ciekawe kiedy dadzą podwyżki kierownikom... za 5 lat? Wtedy to minimalna krajowa przekroczy zarobek kierownika... Nie wliczając, że początkujący etatowiec - kasjer/sprzedawca w rossmanie, zarabia 1400 netto. A ile kierownik w schleckerze?? Po prostu żenada!! Wstyd i hańba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaka23
CZASAMI SIĘ TAK ZASTANAWIAM CZY Z TOBĄ JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU?? MAM WRAŻENIE ŻE PRZEZ TĄ CIĘŻKĄ HANIEBNĄ PRACE W SCHLECKERZE W TWOJEJ GŁOWIE ZROBIŁA SIĘ WIELKA "CZARNA DZIURA" I TWÓJ MÓZG WYPŁYNĄŁ RAZEM Z WODĄ OD MYCIA SCHLECKCHEROWSKICH PODŁOG DO KIBELKA...MASAKRA!!! KOBIETO MASZ W SOBIE TYLE JADU ŻE ZATRUŁABYŚ NIM I CAŁĄ GERMANIE I POLSKĘ!!! LECZ SIĘ KOBIETO!!! PSYCHIATRA NA TOBIE SPORO ZAROBI A ANTEK BĘDZIE MIAŁ ŚWIĘTY SPOKÓJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
Proszę prosze, widzę, że mamy tu koleżankę, która cieszy się z 700 zł. No brawo!! Ale cóż. Skoro skończyło się 8 klas, ma się niskie mniemanie o sobie i swoich umiejętnościach, to takie pieniądze są dla Ciebie zbyt wysokie, a zarazem wystarczające. W takim razie powodzenia w życiu. Niektórzy mają większe ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu ma problemy.... kazdy narzekac potrafi!!! zawsze mozna zmienic prace. mi sie podoba a tak wogole jak jestes taka pewna ile zarabiaja w rossmanie to idz tam pracuj, ja bylam na rozmowie i proponowali mi gorsze warunki.... a tak wogole czemu wprost nie napiszesz ile zarabiasz.. moze na wiecej nie zaslugujesz bo ja jestem bardzo zadowolona ze swojej pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze pracownica
jeśli byłaś na rozmowie w rossmanie i zaproponowali ci mniejszą pensje niż w schlekerze to pewnie za pracownika porządkowego:) u nas sie otwiera rossman i byłam na rozmowie i zastanawiam sie nad zmianą pracy i prosze te wszystkie pracownice schlekera żeby nie pisały głupot o rossmanie bo sie poniżają wiemy dobrze że zarobki w schlekerze są marne i jeszcze inne rzeczy które stresują pracowników ale ten temat to rzeka!!! pozdrawiam i życze wam wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
Zmienić pracę to już chce od dawna... A co do rossmanna to pewnie proponowali Ci gorsze warunki, bo za Twoje kwalifikacje więcej dac nie mogli. Dlatego jestes zadowolona z marnych groszy tutaj. Wszyscy wiedzą, że zarobki są marne w Schleckerze. Wszystko najtańszym kosztem, ale obroty trzeba przecież robić!! Pracownicy u nich to zero. Życzę powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
WITAM, MAM PYTANIE CZY KTÓRAŚ Z WAS NIE DOSTAŁA BONÓW??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas każda dziewczyna dostała. A u Ciebie ktoś nie dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
Czy ktos z was jest na macierzynskim i tez nie dostal bonow na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
w koncu bedac na macierzynskim nadal jest sie pracownikiem wiec czegos tu nie rozumie... w innych firmach to normalne ze wszyscy otrzymuja bony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie wiesz jakie mam kwalifikacje to czego sie wypowiadasz!! A myslicie ze w innych firmach nie ma problemow?? Pewnie narzekac kazdy potrafi i najlepiej to dostac kase za nic... powtarzam nie wiem jak jest u was ale ja mam calkiem przyzwoita kase a i tak nie pracuje na caly etat a jesli dla kogos minimalna placa to min 3000 no to sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
o bonach decyduje jakas smieszna komisja ... ja pierdziele co za zenada dobrze ze to ostatnie chwile w tej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
porazka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do tych bonow,to serio nie wszyscy dostana?J atez jeszcze nie dostalam.Jestem w ciazy i na chorobowym to nie dostane?Od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Od tego czy nie podpadłaś rejonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po bruku
Nie jest mi żal tej firmy, kierownikom polecam popchać wózki tak ze 100metrów koniecznie po bruku to im wyjdzie na zdrowie, dotlenia się:):) W ogóle nie mam zaufania do tych kosmetyków. Czy są jeszcze głupcy na tym świecie którzy dają się nabrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klienci sami widza co się dzieje i wybierają konkurencję!!!a o basicu do makijażu to już nie wspomne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
klient przyjdzie po produkt, pusta polka- my tlumaczymy,ze w zamowieniu bedzie z nastepna dostawa...mija tydzien klient zjawia sie ponownie, a tu NIESPODZIANKA towaru jak nie bylo tak nie ma...zgadnijcie przyjdzie po raz trzeci??? przyjdzie, ale do konkurencji!!! a pretensje KR ze utargi spadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×