Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

ja to wiem ze jest lamany kodeks ale nikt na to niereaguje chodzi o KR!np.mam od poludnia a na nastepny dzien rano{zadko jestem na rano chyba ze kierowniczka ma wolne bo non stop od poludnia chodze} albo tak jak napisalas jednego dnia na 14 a nastepny dzien na 13.nastepny przyklad w piatek od poludnia a w sobote na 11!!!!!!PROSZE O POMOC!!!!niema z kim pogadac bo potem beda sie wyzywac na mnie ze donioslam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra! Żonkil, prosisz o pomoc na forum? Przecież już kilka stron dotyczy twojego tematu a tu w kółko to samo i to samo, idź pogadaj z kps, jak nie da rady to z kr, a jak i to nie przyniesie skutku to zgłoś się do pip. Proste? Masz cały wachlarz możliwości, a tylko piszesz jak ci źle... Co do socjalu to fajnie wymyślili, tylko szkoda tych, którzy pracują mniej niż rok, to trochę niesprawiedliwe, ale cóż, nic nie poradzimy... A co wy na te wiadomości o zwolnieniach i zamykaniu sklepów w Niemczech? U nas też pewnie się niedługo zacznie:( Z towarem coraz gorzej, niedługo nie będzie czym półek zapychać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
do cichosza socjal nalezy sie osoba kore pracuja min 6 miesiecy. to co w niemczech to nas nie dotyczy a co do pustych pólek to wszedzie tak maja a wczoraj w mag.centralnym spodiewali sie duzej dostawy -powiedzial mi kierowca przy towarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisujee
mniej niz pol roku a nie rok.. popieram... zonkil kto ci tu ma pomoc?? mam zadzwonic do twojej kierowniczki czy jak bo nie ogarniam? czy poskarzyc sie swojemu KR ze na forum wyczytalam ze ktos ma problem? no z tego co czytam to troche przegiecie, jesli zdazy mi sie raz na kilka miesiecy zlamac komus dobe to pytam czy mu to nie przeszkadza, z reguly dziewczyny lamia dobe na wlasne zyczenie bo z popoludnia musza przyjsc na rano bo potem maja cos zalatwic ale to sie zdarza raz na pol roku a nie w kazdym miesiacu czy tygodniu. pogadaj na osobnosci z KR albo zadzwon to lezy tez w jego interesie z reszta gdybys nawet pogadala z KPS to ona nie moze Cie sama zwolnic musi to zrobic KR wiec w razie takiego zajscia zawsze mozesz sie bronic i to nie ty oberwiesz bo masz konkretne dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zonkil
Wiem że boisz się że jak zgłosisz to kierowniczka będzie się wyżywac na tobie ale ile tak można dać się wykorzystywać....... musisz sama podjąć decyzję i nie bać się tylko spróbować spokojnie porozmawiać z kierowniczką że tak dalej nie może być i jak się nie poprawi a ona będzie się mścić to zgłosisz do KR a jak to nie pomoże to pójdziesz z tym problemem do PIPu.. ale wcześniej z kseruj sobie grafik tak żebyś miała podkładkę i udowodnić że łamie Kodeks Pracy.Jeśli możesz sobie sprawdzić jak masz wpisywane do RCP bo może być tak że inaczej pracujesz a do RCP godziny są poprawnie wpisywane i niczego jej nie udowodnisz.Nawet jak cię będzie straszyła zwolnieniem to powiedz że masz kopie grafików i możesz podać ją do Sądu Pracy.Bo nie widzę tu innego rozwiązania i nie daj się zastraszać bo dalej tak będzie z tobą postępowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arkola
arkola czytałam twoje skargi ale coś mi się wydaje że kręcisz ze swoimi skargami bo to wszystko nie trzyma się kupy w jednym z poprzednich tekstów pisałaś że byłaś sama na popołudnie gdy była dostawa towaru a przed chwilą czytam że rozmawiałaś o dostawie z kierowcą a o iwydaje mi się że dostawy są rano to w końcu byłaś przy dostawie cz y byłaś popołudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neisi
Witam Z tego co tu piszesz to jesteś kierowniczką i mam pytanie do ciebie.Poszukuje pracy i znalazłam ogłoszenie na kierownika Schlecker ale nie ma żadnych innych informacji z centrali jakie wymagania mają ani co oczekują od takiej osoby ubiegającej się na to stanowisko,powiem tak po raz pierwszy sie spotkałam z tym jak wejdziesz na stronę Rossmanna to piszą że poszukują osoby która ma doświadczenie w zarządzaniu sklepem i załogą i czego oczekują od kandydata a na waszej stronie zero nic,więc prosze napisz jakie trzeba mieć kwalifikacje i doświadczenie.Wcześniej pracowałam jako kierownik w markecie mając 20 osób ale musiałam się zwolnić bo mąż został oddelegowany na drugi koniec Polski i teraz poszukuję pracy.Mają też w maju lub czerwcu otwieradz Rossmanna u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
a nie wiesz od czego sa telefon komórkowe.przeciesz nie musialam rozmawiac z kierowca osobiscie a twoje zarzuty wobe c mnie sa bespodstawne.A z iektorymi kierowcami dobrze zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi stwierdzić na jakiej podstawie teraz są przyjęcia na stanowisko kierownika. Ja zaczynałam karierę w Schleckerze jako kasjer, po krótkim okresie dostałam awans na kierownika. Wydaje mi się, że wszędzie patrzą na doświadczenie i zarządzanie ludźmi. Złożyć CV możesz, nic nie stracisz, możesz tylko zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo sorki jakiś błąd mi się wkradł, oczywiście pół roku trzeba przepracować, ale to i tak niesprawiedliwe bo ja np. nie dostanę, a uważam, że zasłużyłam bardziej niż inni;) ale cóż, nic się nie poradzi... Podobno była dostawa we wtorek na magazyn więc może cosik przyślą... Najważniejsze żeby doszło mleko i papier toaletowy bo nas klienci zjedzą. A może wy wiecie o co chodzi z tym bebiko? W żadnym sklepie nie ma ani jednego rodzaju? A tak przy okazji, jak tam obroty w waszych sklepach? Fajnie by było gdybyśmy mogły się na tym forum wymieniać informacjami, doświadczeniami a nie wyzywać:) A co do sytuacji w Niemczech, która ponoś nas nie dotyczy, dlaczego więc zamknęli u nas już kilka sklepów, które dobrze prosperowały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
witam u nas bebiko przyjechało -wszystkie rodzaje tylko nie ma papieru :( psów Jeśli chodzi o zamykanie sklepów to wydaje mi się że zamykają tylko najsłabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
my dostałysny bebiko do 2 banan dla starszych nic,w tamtym tygodniu byl papier ale w tym 0.Duza dostawa była z firmy nivea do nas dla psow tez od jakiegos czasu nic nie przychodzi - a te pretensje klientów bezcenne :) a co do sklepow w polsce to tez mi sie wydaje ze zamykaja te tylko najsłabsze. jak wam koniec miesiaca wyszedł na + czy -?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nareszcie lepsza dostawa co prawda 10 stron braków ( w tamtym tygodniu 15 ) ale w końcu dojechało mleko i papier , po wyłożeniu towaru półki wyglądają jako tako bo już zaczynały straszyć pustkami :( koniec miesiąca na plusik co prawda nie duży ale zawsze plusik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Plusik to dobrze? Tzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xxxx chodzi o obrót, czy wyszłaś ponad plan czy nie co do stanu towaru, jak jesteś na dużym minusie, to znaczy, ze za mało zamawiasz. Chociaż teraz dużo towaru nie dochodzi, więc takie sytuacje mogą mieć miejsce. U nas od ponad roku jesteśmy ponad plan. A plan był już zwiększany z 5 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
My miałałysmy ierwszy raz odkad pracuje - a wydaje mi sie datego tylko ze duuuuuuzo towaru nie dochodzi-ale to nie nasza wina jak ne ma sie czym handlowac :/ a co do stanu towaru to niewiem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze byc i tak... mi zabraklo ale minimalnie a zawsze ponad plan mialysmy... ale to tak jak wszystkie brak towaru... a jesli chodzi o koniec mc to z tego co moj KR mowil to nie moge miec za duzo na + bo towar wtedy stoi zam mam to co schodzi. no ale coz KR nic nie mowi wiec chyba jest dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kps
U mnie zawsze jest na + a i tak ks twierdzi ze jest źle. A co do pracy po południu to kps ma obowiązek pracować 2 razy w tygodniu po południu.Info na ten temat było w poczcie ok sierpnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
Kierownik ma 2 razy zamykać sklep a nie 2 razy miec na popolunie a u mnie papier i mleko jest na papier promocja trwa 3 za 2 i ręczniki oraz płatki więc zamówiłam 200 i tyle przyjechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boco
,,, to Ty masz układy chyba z samym Antonim skoro dostałaś bo u mnie widmo, niby promocja jest a nikt jej nie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
tak dla pewnosci sprawdzilam poczte sklepowa odnosnie zmian popoludniowych kierownikow....ma zamykac sklep 2 razy w tygodniu...pracowac rowniez na weekendzie, zeby reszta pracownikow rowniez miala wolne dla rodziny...nie widze problemow aby ukladac tak grafik, jestem kierownikeim od 3 lat i nie slyszalam, zeby moje dziewczynki mialy z grafikiem jakis problem; a czasem dzien wolnego na tygodniu jest o wielel bardziej potrzebny niz na weekendzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promocja na papier trwa? to były chyba dwutygodniowe akcje? papier potem chusteczki teraz odwołali ręczniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
gdzie odwołali????dzisiaj sprzedawałam i wszystko normalnie wchodzi w promocji!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
Poza tym w poczcie nie było na jak długo ta promocja ma trwać więc trwa no super oby tak dalej a antona osobiscie nie znam więc układów nie mam...trzeba tylko czytac pocztę ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loza7
jaki papier, jaka promocja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Ręczniki sa odwolane !! W zeszłym tygodniu był sms do wszystkich. U nas na sklepie sytuacja sie poprawia... i klienci mimo podwyzek cen nie marudza jak wczesniej wręcz przeciwnie- może dlatego ze nie mamy Rossmanna nigdzie w poblizu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
na wszystkie te towary promocja u nas cały czas trwa my smsa nie dostaliśmy więc sprzedajemy i to bardzo duuuużo papier reczniki płatki i chusteczki dla dzieci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×