Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość arkola
no jest wyplata ale cos za mala bo mialam 5 dni urlopu i 20 nadgodzin a tu smieszne pare setek wpadło chyba mnie wykrecili.musze poczekac na pasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
dostałyscie aneksy do umów?chodzi mi o dziewczyny ktore pracuja na 1/2 etatu bo najnizsza poszła w gore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neisi
Wysłałam CV do waszej firmy ale w tym tygodniu ukazało się też ogłoszenie do Rossmann i też wysłałam czekam czy się odezwą, aplikowałam na kierownika,ile u was kier zarobi ?? bo mam koleżankę która pracuje w ross i ma 2 800 na rękę plus premia jak zrobi plan i jak dobrze wyjdzie inwentura to też ma dobrą kasę za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla pracownica
Nie o czekuj zbyt wiele.Kierownik w schleckerze na reke zarabie 1700-1800 .Od dobrych kilku lat nie bylo zadnej podwyzki dlatego odeszłam z firmy z koncem lutego. Opr dostajesz za wszystko i za wszystkich nawet za brak towaru na magazynie centralnym. Jak odezwa sie z rossmana to nawet sie nie zastanawiaj w firmie schecker jest praca bez przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do była pracownica
Nie oczekuję raczej nic a nawet jakby się odezwali to nie pójdę na rozmowę bo na ich stronie nie piszą nic jakie mają wymagania na stanowisko kierownika ani co oferują tak jak to jest na innych ogłoszeniach jest tylko wzmianka gdzie są wolne etaty na kierownika i sprzedawcę nic poza tym, dla mnie jest to nie wiarygodny pracodawca i nie będę sobie głowy nim zawracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli w Rosmannie tyle zarabiają, a pewnie tak jest to składaj tam. Lepsze warunki mają podobno. U nas kokosów niestety nie zarobisz, a raczej marne pieniądze, jak na takie stanowisko. Ja mam 1600 na reke... A podwyżki to juz nie pamietam... Ale nie ma co się dziwić. Firma prędzej czy później (a raczej prędzej) zamknie wszystkie sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieciówka
Dziewczyny wiem że jest ciężko z pracą ale doświadczenie macie to starajcie się do ross jak będą otwierać bo naprawdę bez porównania są zarobki i więcej załogi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pracownioca
doświadczenie o czym wy mówicie w rossmanie jak sie dowiedzieli ze pracowałam w tym sklepie to zakończyli rozmowę teraz pracuje w innej firmie ale było cieżko wierzcie mi mało kto chce pracownicy z taj psełdo drogerii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do była pracownica
z tego co wiem to przyjęta została kierowniczka która wcześniej pracowała w Schlecker ale to zależy jak się wypadnie na rozmowie kwalifikacyjnej a są dwa etaty pierwsza to jest z HR i to zależy jak wypadniesz na niej jeśli dobrze to zostaje się zaproszony na drugą rozmowę z KR są to przeważnie dwie lub trzy najlepsze osoby a wtedy już jest trudniej bo trzeba rzeczowo odpowiadać i jest dużo pytań ale nie jakieś z kosmosu tylko dotyczące pracy, nawet jak się nie zostanie przyjętym to takie rozmowy dają dużo wie się o co pytają jakich oczekują odpowiedzi i gdzie popełniłyśmy bład itp. człowiek uczy się do końca życia a najważniejsze nie patrzą na wiek tylko na doświadczenie i jakie jest twoje podejście do pracy,czy jesteś komunikatywna czy potrafisz pracować w zespole, motywować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kierownikiem w schleckerze i zarabiam na rękę 1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tag12
Matko jedyna!. Dziewczyny czy Wy zgłupiałyście???. Przecież akcja na papier trwała tydzień. Es od Jóźwiaka był 27.01. i to z trzema wykrzyknikami. Wszystkie akcje 2+1 trwają tydzień i zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień czy dwa? jeśli tydzień to wprowadzamy klienta w błąd, bo w gazetce było info bez określenia czasu trwania promocji, gazetka jest na dwa tygodnie? a es od p.j. widocznie nie do wszystkich dotarł, do mnie bynajmniej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rareriroru
a ja mam esa ze promocja 2+1 zmienia sie razem z kazda promocja czyli na logike co 2 tyg ale kto tam ich wie w koncu jak jest na prawde. 1400?? ja przy podpisywaniu umowy dostalam wiecej i to iks lat temu.a mozna wiedziec jaki macie sredni dzienny obrot? bo od czegos to musi byc uzaleznione ze jedne zarabiaja 1400 a inne 1700 (rouzumiem ze nie wiesz tez co to premia uznaniowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowany czas
Dziewczyny nie łudźcie się i już szukajcie innej pracy. U antka nikt was nie doceni i nie powie dobrego słowa choćbyście stawały na rzęsach. Do końca roku w Polsce po tej firmie nie będzie śladu (w mojej okolicy zlikwidowano trzy sklepy). Przyjeżdża KR, z zaskoczenia daje wypowiedzenia i po 2-3 tygodniach po sklepie ni ma śladu. Z tego co wiem likwidacje będą przeprowadzane jak leci i od nikogo uwierzcie mi, na obchodne słowa podziękowania nie usłyszycie. Dla mnie czas w przepracowany w tej firmie jest czasem zmarnowanym. Uciekajcie i powodzenia w szukaniu nowej pracy p.s. w rossmanie nie chcą ludzi ze schleckera (składałam papiery i osobiście powiedziała mi to kierowniczka w rossmanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty sie dziwisz ze w twojej okolicy zamknieta 3 sklepy!!! to powodzenia, nic dziwnego. zastanow sie troszke po co tyle sklepow w danej okolicy?? u mnie nie ma zadnego dopiero w innych miejscowosciach i jestem pewna ze nas nie zamkna, szczegolnie ze dobrze prosperujemy. Zastanowcie sie troszke... zamknac wszystkich nie zamknie bo skad bedzie mial na dlugi??? ktos na to wszystko zarabiac musi. a zamykaj te slabsze... ja tez bym tak zrobila na ich miejscu. I za nim wypiszecie jakies glupoty to sie zastanowcie bo meczace to sie juz robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowany czas
Pisząc "w okolicy" chodziło o odległości 20-30 km między sklepami. Boisz sie że stracisz prace albo jesteś KR i stąd twoja taka a nie inna reakcja. Może zostawią kilka duuuużych sklepów, ale wiem co pisze i nie jest to głupota tylko logiczne myślenie. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rareriroru średni dzienny utarg to mamy 2500 wiadomo przed weekendem i świętami w wakacje są dużo większe te utargi i cały czas wykonujemy norme która 10 razy do roku jest zwiększana pracuję prawie 2 lata i o premii uznaniowej słyszałam i czytałam tylko w regulaminie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Z tymi premiami uznaniowymi niezbyt dobry pomysl, ja dzieki Bogu mam cala kwote wpisana jaka podstawowa bez premii. Przynajmniej nikt mnie nie postraszy odebraniem dodatku :) U mnie najnizszy dzienny utarg to 3 klocki. Kiedys byl dwa razy wiekszy, no ale coz .. ludzie lubia wybrzydzac, a u nas ciezko o jakas dobra okazje ostatnio- trzeba liczyc na poprawienie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby firma
dobrze prosperowała to musi przynosić zyski a są one wypracowane tylko z marży więc policzcie sobie ile powinien sklep zrobić miesięcznie obrotu aby z marży pokryte były koszty tylko waszego sklepu takie jak: wypłaty,czynsz,media,częściowe koszty centrali i dopiero jak coś z tego zostanie to dopiero jest zysk.Czy robicie po 400 tys lub 500 tys obrotu miesięcznie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAARERIRORU
2,500-3,000 to mało dziennie no ale co racja to racja wyrabianie planu powinno skutkowac premia uznaniowa, 1400 to malo. poza tym znajoma w sklepie z drugiego miasta tez ma podobny obrot do Was a zarabia tyle co ja (mimo ze moje obroty sa srednio 2 i pół raza wieksze) ale ona ma staz dluzszy. mysle ze warto sie odezwac do kr o premie i poprzec prosbe faktami ze plan jest wyrabiany a jak sie nie zgodzi to zapytaj: to co mam jeszcze zrobic zeby dostac premie?? jesli to nie jest rzecz za ktora przysluguje nagroda to ja juz nie wiem. u mnie to działa. stanowczo dziewczyny trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dostawy to jakaś masakra!!!!!!już na jedzonku dla dziecka mamy praktycznie puste półki 0 kaszek o hippa i coraz więcej zawiedzionych klientów którzy przychodzą co tydzień jak jest dostawa mając nadzieję że wreszcie doszedł towar a tu znowu niccccc!!!!a miało już być lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynają sie
początki końca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę, chociaż z kaszkami generalnie jest problem także w innych sklepach...z hippem może być ciężko, nie mogą się dogadać z producentem... myślę, że nadszedł czas żeby zacząć na poważnie szukać czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inmaculada
szukaj sobie jeleni gdzie indziej a nie u nas!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxkozaxxx
czesc dziewczyny, a słyszłyscie cos o schlekerze co go otwarli we wrzesniu w libiążu? rozmawiałam z dziewczynami co tam pracują , i mowily ze spoko jest, nic sie nie zanosi na zamkniecie , a mam zamiar tam zlozyc podanie o prace , robie tam zakupy , i nie zauważyłam braków na pólkach mam widok z okna na schlekera , i dostawy tez są duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owa23
Do AMD czy pracowałaś jako kierownik w tej firmie ? TO SPRÓBUJ ! Ja pracuję już więcej niż 2 lata i wierz mi, że nie pamiętam kiedy bym wyszła i olała dziewczyny. Zawsze zostaje dłużej chociaż wiem, że mi nie wolno. wracam do domu to nawet herbaty nie parzę tylko parę łyków wody i idę się myć i spać. Papierkową robotę : grafiki, faktury itp. biorę do domu. Wkurza mnie jak ktoś pisze, że mamy czas na kawki, pierdołki i inne rzeczy. Ja nawet przerw które mi się należą nie biorę żeby było dziewczynom lżej. Powodzenia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie wszystkie kierowniczki az takie zapracowane nie sa !my z kolezanka jej tez duzo pomagamy nie zostaje dluzej odwali swoje 7-8 godz.i idzie do domu!Tj.ok 15 -16godz.jej juz nie ma!nidgy nie pracuje po calym dniu i nigdy od poludnia!widocznie jestes ok wobec swoich dziewczyn POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha faktury my z kolezanka wypisujemy w ciagu dnia jak jestesmy na kasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tag12
Pytanie za sto punktów...na co jest teraz promocja 2+1?. Na ręczniki czy żele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×