Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość latamito
towar z przemagazynowań jest z zamkniętych sklepów. Z inwentaryzacja cisza, ale 4 i 3 grupa już też miała przynajmniej w moim rejonie parę sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan J
Witam, kilka uwag: 1. zamykane są sklepy nierentowne - tylko takie, przynależnośc do grupy nie ma znaczenia - liczba 30 zamknięc jest wzięta z kosmosu... 2. rankingi za grudzień - w obecnej sytuacji niestety niemożliwe do zrealizowania, jak sytuacja się całkowicie wyjasni sprawa zostanie wyjaśniona - nagrody będą przyznane 3. jeśli mają Panie problemy z grafikami trzeba zgłaszac do Waszego KR a te w miarę możliwości będą zmieniane 4. z towarem są problemy ale sytuacja powinna się poprawiac , oczywiście powoli a nie z dnia na dzień 5. na tą chwilę sklepy funkcjonują dalej, natomiast co przyszłośc przyniesie...było to opisane w piśmie do Was 6. Promocje weź 3 płac za 2 trwają zawsze tyle ile trwa gazetka, dziwi mnie to że niektóre Panie tego nie wiedzą...jak ktoś ma pytania proszę pytac regionalnego 7. fundusz socjalny powinien zostac na dniach wypłacony P.S. Pan J czasem czyta Wasze uwagi i zastanawia się nad tymi które mają sens. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pana J
1. wiadomo że sklepy nierentowne trzeba zamknąć bo przynoszą straty a nie zyski ale powinno to być podane do wiadomości a nie robić to przez zaskoczenie, dlatego nie ma co się dziwić że pracownicy tak reagują . 2. co się ma wyjaśnić ??? aby nagrody zostały przyznane -przecież jest już koniec marca?? 5.czy nikt nie może nam szczerze powiedzieć co firma planuje, czy jest brana pod uwagę upadłość w Polsce czy ewentualnie jakieś inne rozwiązanie,chyba jako pracownicy powinniśmy wiedzieć co nas może czekać ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do P.J grafiki sa sprawdzane przez KR ale nic sie nie zmienia moze PAN by sie za to wziął?Lczymy na PANA pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaahhaaah
prowokacja a wy sie dajecie nabrac... kto zna choć troche T.J.wie że tak się nie wyraża to po pierwsze a po drugie w życiu by tu nie odpisywał wam, zaraz zmienie nick na Christa Schlecker i zaczne pisac po niemiecku to tez uwierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
do kiedy ma byc wyplacony socjal wie moze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaahh
do końca marca ale co ja tam wiem p.J napisał Ci wyżej ze na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie tak szczerze, jak tam u was w sklepach, wyrabiacie plany? Są klienci? A tak na marginesie, kasa z socjalu ma być do końca marca, więc czekajcie cierpliwie! to jeszcze ponad tydzień, max w piątek wieczorem musi być na koncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
witajcie do dziewczyn pracujących na 1/2 etatu!! Słuchajcie powiedzcie czy dostałyście aneks do umowy odnosze sie do tej podwyżki z 1.01.2012 ktora jest podniesiona na 1500zł czy macie podniesione o te pare złotych?bo ja mam dalej śmieszne 700zł brutto oczywiście bez prememi bo ta sie nie wlicza do dochodu. to juz druga wyplata bez podwyzki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhhhaahh
do cicho... u nas powiem ci jestesmy grubo ponad plan, dawno nie bylysmy pod kreska. to dziwi bo nawet w czasie braku towaru utargi byly niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
oj jestem ciekawa czy te socjale sie pojawia na naszych kontach... czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zainteresowanych
Zgodnie z listą GUS wszystko co otrzymujemy oprócz wynagrodzenia zasadniczego, czyli dodatki za staż pracy oraz inne dodatki za szczególne właściwości pracy, szczególne kwalifikacje lub warunki pracy; premie i nagrody regulaminowe i uznaniowe, dopłaty (dodatki) wyrównawcze inne, są wliczane do naszego minimalnego wynagrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko jak wychodzą u was inwentaryzacje ? u mnie są robione tak ok co 2 m-ce i za każdym razem słyszę od KR że wychodzą coraz gorzej , nie wiem co o tym myśleć , fakt że jesteśmy po jednej na sklepie nie mamy ochrony ale żeby brakowało towaru za tyle kasy ???? a co myślicie o magazynie czy oni dobrze dają ten towar przecież nikt go po nich nie sprawdza ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalogowanaaaaaa
Witam,mieszkem w Niemczech i tu Schlecker splajtowal,pracownikow Schleckera przejmuje teraz Rossman.Nie wiem jak to w Polsce jest,czy dalej sa sklepy otwarte.Sama mialam krotka przygode ze Schlecker i nie bylam zadowolona.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhaahhaaah
do motorolka jesli wychodza ci zle inwentaryzacje to bedziesz miec je co chwile az ktoras wyjdzie dobrze, to nie jest tak ze cala wina za kiepska inwenture jest winą zlodziei, na to wplywa wiele czynnikow. popatrz ile zmian cen jest blednie robionych. cena na wielu towarach zmienia sie ot tak sama z siebie co ktorys dzien a formularza nie widac, albo jeszcze inaczej, na formularzu jest podwyzka/obnizka a art. wchodzi jeszcze po innej cenie na kase. faktury sa zle ksiegowane przez magazyn, nie raz sie spotkalam z przeklamaniem a kr tylko wzrusza ramionami nie mowiac ze korekty na to nie robi. nie ma ludzi nieomylnych wiec mozesz liczyc sie z tym ze magazyn tez nas kantuje na towarze, swiadomie czy nie swiadomie ale to niewazne, nie jestes w stanie przy 15 kontenerach sprawdzic czy wszystko zgadza sie z faktura. inna sprawa przychodzi do ciebie przemagazynowanie na 5 kontenerow a dzien wczesniej/dwa /trzy byla zmiana cen. a 3/4 przemagazynowania bylo na formularzu i jak to teraz zaksiegowac?i tak mozna wyliczac dalej. trzeba miec wielkie szczescie zeby kradziez w sklepie byla na tyle niska aby inwentaryzacja wyszla jako tako, kradziez mozna w czesci powstrzymac ale jak naprawic reszte czynnikow wplywajacych na wynik na ktore nie mamy wplywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hhaahhaaah zapewne masz rację że wiele czynników wpływa na wynik inwentaryzacji , ale nie mogę zrozumieć dlaczego oskarżają nas pracowników o kradzież niby dosłownie tego nie powiedzą ale dają do zrozumienia i nie wiem jak u was ale u mnie wymieniają wciąż pracowników na nowych :( jak poprawić ten cholerny wynik na lepszy ? dlaczego nie dadzą ochrony skoro jest tak żle ? miałyście może podobną sytuację ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij kogos łapać, to wtedy będzie spokój. Jezeli masz monitoring to zapisuj w zeszycie godziny i daty kradziezy i potem pokaz regionalnemu/regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Jezeli na monitoringu wyłapiesz dużą kradzież to nagrywasz to na płytę i idziesz z tym na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
U nas tez jedna inwentura kiepsko wypadla- reklamacji nie uzwgledniono- aktualnie jestem w szoku... i smiem twierdzic, ze jest to niemozliwoscia osiagnac taki stan na "-" rowny kradziezy przynajmniej calej zawartosci jednej szafy kosmetycznej.... jestem codziennie w sklepie, widze co z drozszych produktow schodzi, oczywiste, ze ludzie kradna przy takich warunkach, ale zeby wynosic garsciami ?! smiech na sali. motorolka25 w jakis sposob mnie pocieszylas ;) ogolnie to druga taka sytuacja u nas po odejsciu pani kierownik... ale to na nas krzywo patrza i zadaja dziwne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Ja nie mam kasy z Funduszu. Koleżanka z pracy też mówiła,że po południu dostała. Ja na koncie nie mam. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza15896666
u mnie kasy nadal brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
pieniążki z funduszu otrzymują pracownicy którzy pracują powyżej 6 miesięcy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
witam wiem bo czytałam Funusz socjalny a pracuje ponad rok a kaski nie mam na koncie :( P.S moja kierowniczka ma juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza15896666
u mnie pieniążki juz są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
no i kasa jest... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest?kierowniczka odeszła miała premie do wypłaty teraz została zatrudniona nowa kierowniczka i ona ma tą premię doliczoną od tamtej kierowniczki!!!!dla mnie to jest niesprawiedliwe !!!jak dziewczyna która przychodzi do pracy i uczy się wszystkiego ma już premie!!!to człowiek pracuje zawsze wszystko jest ok i obroty i wogóle wszystko a premii jakoś nie widać!!!to jakies chore jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to premia? nie zadawaj kochana takich pytań, czemu ktoś ma a ktoś nie zasługuje, jest wiele osób, które ciężko zapierdzielają dla tej firmy a o premii mogą pomarzyć, nie odpowiemy ci dlaczego tak jest, nikt nas nie informuje jakie są wymogi by otrzymać premie... to się właśnie nazywa system motywacji pracowników, pracujcie, wyrabiajcie plany, a my wam za to zapłacimy wydłużeniem czasu otwarcia sklepu lub zwiększeniem planu, taką dostaniecie premię ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×