Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość michabella
moze teraz czas zamienic magazyny;-p chemi jest tak malo ze wystarczy jej maly magazynek po dziecięcych,a w duzym magazynie chemicznym ulozyć spozywke bo tyle jej jest ze szok....Na polce wejdzie po 4-5produktów a oni przysla po 20-30sztuk,jakis koszmar i to wszystkiego w takim nadmiarze,jeden plus ze dziury wreście pozatykane,bo świecily zaraz przy kasach;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co konkretnie w tych raportach ma być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co teraz magazynki po dzieciowych maja być na spożywke?? a dzieci gdzie z chemią?? my przed dostwa to jeszcze nic nie wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam złożyć raport dzisiaj p.Emanueli ale napisze jutro.Zamiast tej całej spożywki daliby różne inne artykuły o które ciągle pytają klienci.Oto lista:wata,zapałki lub zapalniczki,papierosy a zamiast śmiesznego InPostu z którego i tak nikt nie korzysta przydałby się kącik prasowy skoro sklep ma być wielobranżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
Hej i jak tam po specjalnej niedzielnej promocji? Ile sprzedalo sie u was super zelu do wc? A silan i proszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas głównie to proszki sie sprzedawały a na to badziewie mr.house nikt nawet nie spojrzał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas pare plynów do wc i 2 proszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
U nas mr house tez,zero zainteresowania silan I proszek w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.Czy wszystkie sklepy dostały po jednej koszulce na osobę,bo ja nie wiem jak oni sobie to wyobrażają że będziemy cały tydzień chodzić w jednej koszulce.W końcu Hygienika powinna wiedzieć najlepiej o higienie.A jak się pobrudzę albo spocę to mam w staniku siedzieć przy kasie.W końcu dążą do zwiększenia ilości klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie dostałysmy ani jednej koszulki, a nawet jesli dostaniemy po jednej to niech sobie tą jedna w d.... wsadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny miałyście już te inwentury na szafach kosmetycznych?? Jak to się u was odbywało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
miałyśmy, przyjechał facet, spisał numery szaf, zrobił zdjęcie, zostawił protokół i pojechał... nie wiecie może jak płacą nadgodziny 100%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to musimy wcześniej zadzwonic do Krakowa i ustalić termin kiedy ma on przyjechać spisać ten protokół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
Tak dostałyśmy po 1 koszulce zresztą w za małych rozmiarach :9 No tak przydałoby się po 2 sztuki minimum -pracujemy max 5 dni w tygodniu więc jest szansa na wypranie jak się uda trafić w pogodę to nawet może zdaży wyschnąć. Szkoda że nie pomyśleli choć o małej kieszonce na kluczyki od kasy :( u nas inwentaryzacji w szafach jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a sprawdzał ktoś juz towar z kierowcą w przypadku uszkodzenia foli???? koszulki.....2 sztuki minimum ...inaczej praca w nich w kratkę......a klucze do sklepu kluczyki do kasy ...tlefon.......jak wszystko ostatnio nieprzemyślane.....niemozna było zrobic fartuszkow w kolorze firmy uszyc????? kolejne powody się mnożą ...poprostu sięODECHCIEWA.........niewspominając o przydziałach spożywki!!!!!ktora już częściowo po wakacjach zacznie masowo wracać do magazynu.....jako towar PRZETERMINOWANY...........!!!!!!!!!!!klientow ubywa....nawet jeśli wchodzą czesto wychodzą z niczym mimo starań obsługi by coś jednak sprzedać....ZAL......ta firma pomału umiera.....ale może tylko ja mam takie odczucia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja z tymi koszulkami dosyc ze takie małe to jeszcze po jednej szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dostawa to jeszcze takiej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktoś napisać jak wychodzą te godziny 100% za nocke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana2828
my dostałysmy po dwie koszulki. a rozmiary koszulek jakis czas temu kierownicy sklepu musieli podac i my dostalismy takie jakie podalismy . szafy tez tylko przyjechał zrobił zdjecia i juz go nie było. a co wy z tym towarem ze spozywki ? my na sklep dostalismy po trzy sztuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszulki porazka.Gruby i w połowie sztuczny materiał.Dostałysmy ich za mało i w rozmiarach micro.Już widzę te upały na sklepie w tej jednej koszulce na osobę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
dziewczyny macie nową poczte i cenówki na promocje bo my nie mamy nic to jakaś porażka ;a koszlki po jednej sztuce dostawy też śmieszne sama spożywka z krótkim terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczta była zapakowana na kontenerze z towarem w oddzielnym kartoniku .Jednak miały byc podobno jakies wytyczne czy procedury przy przyjmowaniu dostawy a nic takiego nie miałysmy.Koszulek za mało w stosunku do zatrudnionych.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez ani poczty ani cenowek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
macie jakieś info na temat wizyty pracowników work service

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
u nas poczta w kartoniku razem z dostawą zapakowana tam ceny informacje wewnętrzne. Masakra dorzucili zapakowany na maksa stojak z blackiem który był tak ciężki że nawet jak zdejmowałyśmy po kolei paletki szło się zdźwiagać :( Na pewno było to zgodne z kodeksem pracy jeśli chodzi o wagę ! TAk a informacja że nie wolno chodzić w fartuchach świetnie nie ma to jak jedna koszulka na 5 dni pracy !!!! na pewno będzie bardzo hygienicznie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuktu7t
musimy chodzic w tych koszulkach, zakaz noszenia fartucha, ciekawe kiedy mam je prac ? chyba po pracy w lazience zeby na 2 dzien byla czysta, bo codziennie nie bede z nia biegac do domu i z powrotem. Co z ta inwenteryzacja szaf ?? Dadza nam ich wiecej ?? Duzo wam spozywki przyszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spozywki bardzo duzo... to co się dało to jest upchane. na regałach a reszta wróciła do skrzynek i na kontenery bo nie ma gdzie tego trzymać... gorzej będzie jak przysla reszte bo wg planogramu troche jeszcze brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pracownik
dziewczyny jakie musimy nosić koszulki???Jakie kur.....MUSIMY??? ja nie nosze,nic nie podpisałam i nie podpisze!!!!To firma jest zobowiązana do sprowadzenia dla nas koszulek w odpowiedniej ilości i w odpowiednim rozmiarze!!!!!I niech spróbują mnie ruszyć!!!Skończy się w sądzie.Wystarczy ze świecę oczami przed klientami że zamiast alwaysów sa jakieś ogórki i sałatki,nie mam zamiaru robić tego w za małej koszulce po koleżance!!!!! Postawcie się troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
Osz kurczaki znowu zapomnialam zlozyc raportu do pani z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×