Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny wróciła któraś z was do pracy po urodzeniu dziecka na stanowiska kasjerki?jak to wygląda w tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki a dzwonila do was asystentka prezesa proszac o sporzadzenie listy produktow malorotujacych i nadstanow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
Co do wrigley powinnoo być normalnie-trzeba tylko pilnować żeby przedstawiciel zbyt dużo nie zamawiał bo mają takie tendencje. Pani z Krakowa owszem dzwoniła - trzeba spisać co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac poczta dochodzi wybiorczo...ja zadnego pisma odnosnie sytuacji w austrii nie otrzymalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tu niby spisac? duzo tego :/ co podajcie najwaniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaq spisalam bardzo duzo nadstanow mam 4 kartki A4 i to jeszcze nie wszystkojedynie co to spisalam cala spozywke co mamy za magazynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczasów pod grusza nie bedzie.Dzwoniłam do księgowosci i nie ma szans..... regionalni tylko dwójka jedna dawna asystentka,druga kierowniczka ze sklepu. lodówki z lodami to ch......dostałyście rozpiske i cenówki na nowa spożywkę?Tam to dopiero hity!!!!!Polędwica sopocka,gulasz wieprzowy,pasztet,smalec i konserwa żołnierska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
Ups szkoda że kasy nie będzie - trochę sobie w kulki lecą. bo oficjalnie nie było nigdzie odwołane. Co do przepływu informacji to ciekawe co będzie się działo za miesiąc kiedy nikt już nie będzie se" starych pracował ?" A na kiedy się umawiałyście na telefon w sprawie nadstanów ? Zresztą nie wyobrażam sobie podać tego wszystkiego przez telefon ??? chyba faxem byłoby łatwiej ? Robi się coraz ciekawiej niby gdzie mamy tę sopocką trzymać ? to chyba jakieś żarty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
Mam jeszcze pytanie czy kserować tą fakturę od przedstawiciela za gumy ? i co zrobić z wydrukiem z kasy jak przepuścimy to przez MDE ? jeden do nas do czerwonej książki a drugi ? do Krakowa z fakturą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaOna
A czym wy się przejmujecie??? Góra płaci góra wymaga. Zrobić co oni chcą i załatwione.Praca jak praca,przychodzisz,robisz swoje i idziesz do domu,jednego dnia się narobisz innego znowu nie. Ja jestem zadowolona z tej pracy i na dzień dzisiejszy nie zamieniłabym jej na żadną inną. Nie ma co narzekać bo nigdzie nie ma super,zawsze znajdzie się coś co komuś nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien dilera albo bierz połowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie gdzie mamy tę Polędwicę sopocka,gulasz wieprzowy,pasztet,smalec i konserwe żołnierska trzymać jak na sklepie teraz podczas upałów 33 stopnie że nawet lodówki nie wytrzymują...??? Sanepid będzię miał dopiero zajęcie jak się zjawi na kontrolę?? Nie mamy zamiaru nic ukrywać jaka jest sytuacja na sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do JaTOJaOna masz racje,praca jak kazda inna,wszedzie znajdzie cos na co byśmy narzekały.Zamiast narzekac zawsze można zmienić na lepsza a nie bidolic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża1988
Do koniec pieśni.Fakturę kserujesz ,a oryginał wysyłasz do ksiegowości z dokumentami na koniec miesiąca.Wydruk podpinasz jeden do oryginału,a drugi zostaje w sklepie. W przyszłym tygodniu będą do sklepów wysłane tabelki z nadstanami i terminami,które będzie trzeba uzupełnić i odesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra co w tej firmie się dzieje jeszcze chlebek masełko w kostce bułeczki kajzereczki tylko czekac kiedy dotrą masełko o drazu rozpuszczone bo na sklepie 29 stopni ale jest fajnie jak to nie którzy piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaOna
A co się tym tak przejmujesz,że spożywka nie wytrzyma?? Oni wtopią kasę a nie Ty.Wypłate macie,prace macie to nic tylko narzekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Chacie Polskiej za 8godz zapier....... laski maja tyle co ja na 3/4 i bez szału,nie oszukujmy się.... Zmienil się właścieciel,zmieniła się nazwa,zmienily się priorytety i zatowarowanie,,więc co takie ździwione jesteście??????????????Czy kogoś dziwi ze np.w Biedronce maja teraz własny piec do wypiekania pieczywa????????????jakos nie,więc dlaczego wielkie zdziwienie ze mamy mieć np.,lody,czy inne towary spożywcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To nie jest już drogeria,wiec komu się nie podoba to do widzenia,moze szukac sobie innej sieciówki żeby się zatrudnić,Rossmann czeka,mozna robic karierę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rety niektórym to wiecznie źle, z niczym nie dogodzisz,a to ze spozywke mamy,a to ze dluzej sklep otwarty,ze w niedziele czynne...Można by wymieniac i szukac dziury w całym.......NAPRAWDE wieczne marudy,poszukajcie sobie nowej pracy,idzcie na kuroniówke albo przestańcie narzekać,skoro chcecie dalej pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedziałam że u nas tak dobrze płacą,dziwne bo u nas jest bez przerwy wywieszka bo nikt nie chce pracować, po usłyszeniu oferty na rozmowie hahahahah,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak wam się pracuję w tych koszulkach Dayli w takie upały?? Ja się cała lepie po 1h pracy ( w sklepie 33 stopnie)jak w piekle a one nie przepuszczają powietrza?? U nas nawet się zdarzyło że jedna pani kasjerka zasłabła w pracy :-( co robic w takiej sytuacji???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widać u was jest wszędzie pełno pracy,u nas na jedno miejsce na zastępstwo urlopowe było ok.30 C.V!!! I do dziś zadarza się ze przychodzą i pytaja o prace....Tysiac zl z malym haczykiem to nie majatek,a w wielu marketach zarabiają podobnie,napewno musza się więcej napracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1
U nas nie mamy klimqatyzacji,chyba jak wszędzie,jest strasznie gorąca,ale dużo pijemy i mamy przy kasie wielki wiatrak wlączony na fuul,na zapleczu mamy chłodniej bo nie ma okien,wiec jak nie ma klientów tam się "chowamy",a i w czasie upałów zamykamy drzwi,choc chyba to niewiele daje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
Róża1988 dziekuje za b.Twoja szczegolowa odpowiedz. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno naszym KR zabrali telefony .............. już sie nie dodzwonimy pod ich numery ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no juz sie nie dodzwonimy wielka szkoda i przykro nam z tego powodu teraz nie wiadomo do kogo dzwonic nawet pana j.juz niema ciekawe czy juz sa nowi regionalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej firmie to wogole nic sie nie mozna od nikogo dowiedziec regionalnych juz niema a i tak nic nam nie chcieli powiedziec jaka jest sytuacjaw firmie przeciez oni eszystko dobrze wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość86
Ja wiem wszystko na bieżąco od swojego KR,zawsze miałam odpowiedź na każde pytanie a i każdy problem był rozwiązany...pożegnanie telefoniczne i sms'owe się odbyło,więc teraz zostałyśmy same. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zartujecie jak nie ma juz regionalnych???!!!! ja potrzebuje do pracy zatrudnić na sklep grafik rozpisany a pracowac nie ma komu.... skad wiecie ze juz nie pracuja?? do kogo dzwonic w takim razie jak cos sie dzieje na sklepie jak ktos sie zwolni to komu wypowiedzenie ma złożyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 89 Kto jest/byl twoim regionalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno mamy dzwonić do Krakowa do Pani Jurczenko a nowi kr podobno się szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda gadac zamiesznie totalne w tej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×