Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
nie badz zlosliwa i uszczypliwa poprostu pytam jesli Ci nie odpowiada to co pisza inni to tego nie czytaj a zlosliwe uwagi zachowaj dla siebie. a to czy mnie stac na wode czy nie stac to jest moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria jest dla wszystkich dla mnie dla Ciebie i dla całej reszty świata , więc nikt mi nie zabroni tego czytać tak jak i Tobie..... Prawda??!!!!! złóż się z pracownikami po 2 zł tygodniowo i ędziecie miały RZEKĘ wody... Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty już koleżanko nie bądź taka mądra Jak chcesz to się skladaj ze swoimi współpracownikami Bo nie którzy nie chcą tracić pieniędzy na wodę która pracodawca musi zapewnić My odpisujemy na zuzycie i nikt nam uwagi nie zwrócił Jeżeli się boisz wziąć to zadzwoń do regionalnego i zapytaj Jak tam wszyscy już dostali wyplate?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KpS
Dlaczego ma ktoś wydawać swoje pieniądze na wodę,która może nam się należy od firmy?. 8 zł to chleb i masło. Jak Ty masz nadmiar pieniążków, to możesz się z nami podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niore
my odpisujemy wode, reczniki, papier, mydlo, chusteczki mokre, zwykle.. a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny była któraś z was w ciąży i pracowała jeszcze przez jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez odpisujemy to co nam jest potrzebne papier,ręczniki mydełko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś w ciąży to idź lepiej na l4 bo w tych warunkach pracy może się dużo wydarzyć My też wszystko odpisujemy co nam potrzeba akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ja też jestem w ciąży a tu czas urlopów nie wiadomo do kogo się odezwać regionalna też ma urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja byłam w ciąży to powiedziałam kierowniczce i ona poinformowała regionalnego. Z tym ze zaraz wysyłali mnie na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zastanawiam się nad złożeniem CV na pół etatu. Czy ktoś może mi powiedzieć mniej więcej jakie zarobki są? Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha śmiac mi się chce z poprzedniczki!ty się lepiej zastanów czy aby napewno chcesz złożyć podanie do tej nędznej firmy w której nic cie nie czeka!mówi ci to stara kierowniczka niewiadomo jak długo pociągniemy bo w austrii juz klapa sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z jakiego powodu chcesz się śmiać ze mnie - ja po prostu pytam. Więc skoro mówisz, że słabo to ok dzięki i nie będę tam składać :) Kto pyta - nie błądzi.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jak chcesz to zloz podanie do tej firmy nie sluchaj nikogo < na rozmowie kierownik sam ci zaproponuje jakas kwote . ja na pol etatu wyciagalam okolo 800zl na reke . a co do tematu ciazy ja poszlam odrazu na zwolnienie i bardziej mi sie to oplacalo finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foto nie będzie...super po prostu. Patrząc na decyzje pana Kliniewskiego zastanawiam się czy chociaż podstawówkę skończył... Zlikwidował papier toaletowy AS Super Soft, ''bo się nie opłaca". Szkoda,że nie pomyślał o tym,że mnóstwo klientów go kupowało a przy okazji inne produkty. Teraz tylko wchodzą, pytają czy jest papier i wychodzą. Teraz foto-kolejny "przyciągacz" klienta-u nas akurat zleceń było sporo. Brawo panie Kamilu, brawo!. P.S. Produkty Higieniki to niech pan sobie w d... wsadzi,bo do niczego innego się nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża1988
www.portalspozywczy.pl/tagi/kamil-kliniewski-10428.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.Kto jeszcze słyszał o tym że w Austrii zbankrutował Dayli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacje byly w poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja slyszalam bylo info e poczcie a slyszalyscie ze pan j.juz nie pracuje zwolnil sie sam trzyma razrm z regionalnymi i odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dostałyście już info o lodówkach z Unilever z lodami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakimi lodami?ja nic niewiem co oni jeszcze wymyślą !!!idioci!ciekawe kiedy mięcho i wędlina będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 24-31 lipca Unilever będzie dostarczał lodówki na lody, zatowarowanie ma być niby od 29.07-02.08. Przyjęcie lodów od producenta ma odbywac się wg procedury bezpośrednich dostaw... Lato prawie już się skończyło...bo został tylko sierpień a im się lodów zachciało. Pewnie z krótką datą znowu zakupili za taniochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.Była zmiana na pielęgnacji twarzy półek i cenówek.Komu nie wchodzą kody kreskowe przy zamówieniu?Po prostu jakaś masakra wszystko muszę wbijać ręcznie na urządzenie bo co skanuję kod kreskowy to artykuł jest nie znany.Kto to tak wymyślił!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest problem cenowek, drukarnia zawaliła U mnie perfumy też nie wchodza i nie czyta kodów z cenowek promocyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
Cześć dziewczyny :) Co do info o bankructwie Austrii było w poczcie. O lodówkach z lodami u nas nic nie wiadomo. Cenówki faktycznie nie wchodzą trzeba wpisywać ręcznie trochę to wina drukarni a trochę jednej dziumdzi do której to obowiązku należało sprawdzić czy ceny są ok ale jej się nie chciało. Słuchajcie a jak to jest z "wczasami pod gruszą " pisać wnioski czy nie ma szans ? co robicie ? Co do pana J.też to słyszałyśmy. za miesiąc już nikt nie będzie pracował kto z tych co jeszcze coś wiedzą o sklepach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu wniosków nie bylo a wczasy wypłaciła Nawet nie ma kogo zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHY?
co prawda to prawda; gdziekolwiek się zadzwoni nikt nic nie wie...nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi na najprostsze pytania...szok jaka niekompetencja...co za ludzie tam pracują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Wy mowicie o tych lodach? o wrigley jakiejs firmie to owszem, ale lody? znowu glupota. Apropos, dzwonicie do pani Emanueli? bo ja nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani emanuela to już nie pracuje!więc niema poco dzwonić a ja i tak do niej nie dzwoniłam bo po co niewiem wogóle czego ta kobieta chciała! a niewiecie nic na temat nowych regionalnych są już jacyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×