Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość ktosi
też nie dostałam....fajnie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam? macie? ja nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie mam, ciekawe, czy w ogóle mają zamiar nam zapłacić w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wypłatę w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas wszystkie mamy we WBK i wypłaty nie mamy...więc pewnie będzie w poniedziałek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez niema wyplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KTOŚ "Z GÓRY" DAŁ PLAMĘ!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata jest!!! mam konto w pko! wiec nie narzekajcie bez przerwy...inne banki zawsze mają poslizg.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mamy nie narzekać?? jedni mają wypłaty a drudzy nie??? Kiedyś nie było takich numerów, bo zawsze przelewy były wysyłane wcześniej. Może i "GÓRA" nie robi z tego żadnego problemu ale oni nie żyją od wypłaty do wypłaty...bo niestety dajmy sobie powiedzieć groszy nie zarabiają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie przesadzajcie, na dłużej wam wystarczy :D skoro jedni mają, a inni nie to raczej wina banków, bo przetrzymują kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zawsze maja poslizg,ja pracuje tyle lat i dopiero pierwszy raz takie cos ze kasy nie mam na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasy nadal brak na koncie Przeginka lekka z ich strony Jak płatne do 10 to do 10 a nie w poniedziałek mamy już 12!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy chociaz przepraszam usłyszymy...........!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe od kogo to "przepraszam"?! powinni się liczyć z tym że tylko w pko kasa jest od razu i w innych bankach nie i wysyłać wcześniej. ja mam deutsche bank i też jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam !!!! Ciekawe od kogo chcesz to usłyszeć,wypłata jest wysłana w terminie to nie ich problem że masz w ciulatym banku konto. Pretensje do banku że Twoje pieniądze przetrzymuje przez weekend ze dzisiaj juz się nie chciało popoludniu poprzelewać kasy na konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pierd... ich przepraszam Pracowałam caly miesiac to kase za to chce A wypłata jest płatna do 10 i gowno ma tu do tego bank bo powinni wysłać wcześniej żeby każdy pracownik otrzymał pieniędze na piątek Ciekawe czy sobie jedną z druga mądre księgowe też tak przelewaja kase Watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było sie uczyc i zostac ksiegowa to bys sobie przelewala kase kiedy bys chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata jest co wy piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za rózia tu wypisuje i przytyki robi że trzeba było sie uczyc za ksiegowa itd,,,,,brak słow na takie komentarze,jestes załosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że ty się wyuczylas cwaniaro jak masz jeszcze więcej mądrości to się pochwal Mam na umowie że wypłata do dnia 10 więc się niech tego trzymają Ciężko było krowa puścić wypłaty 8 tak żeby każdy miał Może niech teraz któraś mi da ze swojej żebym miała co dzieciakom dać przez weekend do jedzenia Walą w h.. jak mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłaty na czas nie dali ale wymagania wielkie i jeszcze te żałosne konkursy motywacyjne!!!!!!!!! Po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takie pytanko wysyłalyscie ewidencje bezposrednio do Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas kierowniczka wysyłała jedną z nas zaraz po otrzymaniu sms... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ty ublizasz innym to jest ok ! Panie ksiegowe puscily wyplaty do 10 zmien bank a nie najezdzasz na niewinne kobiety które przez caly miesiac tez ciezko pracuja. Kto wie czy nie ciężej niż Ty. Jesteście żałosne zmieńcie prace może będzie Wam lepiej,chociaż wątpie takim ludziom jak Wy ciężko dogodzić. Gówno robicie tylko cały czas biadolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata powinna byc i nie ma sie o co kłócic,ktos zawalił sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to ma jakis związek z tym Krakowem??? ze są opoznione....cholera...no tak byc niepowinno !!!! zresztą wszystkie przelewy nie są robione 1 dnia wiec powinno byc uwzglednione ze na czas mogą niedojsc.... a kozystajac z okazji ze jest tu nas dzis wiecej na forum....jak mniemam....ktos sie orientował co by trzeba zrobic by załozyc zwiazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że nie powinnam nikomu ublizac ale to one zawaliły sprawe I naprawdę nie wiem co się tak ciskasz może jesteś jedną z księgowych? Nie potrzebne te nerwy bo napewno od tego kasa na koncie się nie pojawi Więc koniec tematu Mam nadzieję że na przyszlosc nie będzie takich sytuacji bo mnóstwo jest dziewczyn którym ledwo starcza pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiała byś poczytać o tych związkach na internecie ale wątpię czy by wypaliło w naszej firmie Nie wiem z czym ma związek brak wypłaty bo zawsze miałam 9 bynajmniej przez ostatnie miesiace a teraz będę czekać weekend na kase zreszta w zeszłym miesiącu też nie które pisały że kasy nie maja a nie które mają Dziwnie te wypłaty robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasy niema i pal lich czyja to wina...ja tam ksiegowych niewinie mysle ze to gdzie indziej nawalił ktos na stołeczku.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×