Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a te gratisy bedą odciągane na podstawie dokumentu...i paragonow...tak myślę coś w poczcie chaotycznie napisane było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
ja też kupuję dla siebie czasem mariona :0 i wreszcie sie doczekałam (mam nadzieję ?) na sklepie :) ja żądnej poczty nawet chaotycznie napisanej nie dostałam .... mam nadzieję że wkrótce skończy się bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już nie robię u nas zakupów...kiedyś potrafiłam zostawić tu sporą gotówkę a teraz wolę iść do konkurencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osób chętnych do stworzenia własnej sieci konsumentów. Masz ogromną szansę dorobić lub stworzyć własny biznes. Nie szukam sprzedawców ale osób, które potrafią wykorzystać swój potencjał i są przy tym przedsiębiorcze. Weź przyszłość w swoje ręce, a nie będziesz się musiał martwić co będzie za 10 lat. Poświęcając trochę swojego czasu teraz możesz zabezpieczyć przyszłość swojego dziecka (biznes jest dziedziczony), a to już wiele:D zapraszam na moją stronę www.pieknoiuroda-fm.pl lub pisz na priv. A jeżeli Ty nie jesteś zainteresowany to może jakiś Twój znajomy potrzebuję zarobić trochę kasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy robil ktos juz przecene towaru z krotka data waznosci ?skad macie infi dotyczace zamowien do nas taka inf nie dotarla wogole to wiekszoscu diwiadujemy sie z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zamówienie wysłałam i mam święty spokój....najwyżej nic nie przyślą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, jak aktywna sprzedaż idzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba z 5 sprzedałysmy tych płyńów m.r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co proszę.....?????PIECZYWO NA MIEJSCU????? W potencjał Dayli uwierzył Wiesław Włodarski z FoodCare. Sieć drogeryjna skłoniła go do inwestycji w Hygienikę w 2012 r. Obecnie w skład grupy wchodzą 164 placówki. Do końca roku ich liczba ma zwiększyć się do 190. Jak przekonuje Kamil Kliniewski, Daily to zupełnie nowy koncept. Maksymalnie 20 proc. asortymentu stanowi żywność, w tym świeże pieczywo wypiekane na miejscu, produkty spożywcze pierwszej potrzeby i dania na wynos. Większość, bo około 60 proc. asortymentu, to produkty drogeryjne — chemia i kosmetyki. Informacja prasowa źródło: ALINA TREPTOW pulsbiznesu.pb.pl 09.09.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
ciekawe rzeczy piszą pewnie o tych nowych sklepach gdzieś na południu. Chyba że ktoś z Was ma na sklepie pieczywko ??? Czasem gdy klienci pytaja mówię jeszcze nie mamy ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta i wynajem samochodów miał być ( proponowałabym od razu zacząć od limuzyn, wtedy konkurencja na pewno nas nie doścignie), pralnia, zakupy w internecie, kredyty, ubezpieczenia i to całe pozostałe sranie w banie. Zapomnieli tylko napisać że to jakiś stary żle przetłumaczony przedruk z pomysłu na Austrie i jeszcze zapomnieli dodać że ąustria już dawno zbankrutowała. Że napisała to jakaś niedouczona dziennikarka, potrafiłabym jeszcze zrozumieć ale że sami wystawili to jako news na stronie firmy to jest po prostu oszustwem i kłamstwem w żywe oczy!!! Chyba że któraś z was potwierdzi że wypieka codziennie rano świeże bułeczki ??? A może jakieś inne podpłomyki ??? Proszę o rzetelną informację w którym sklepie w Polsce jest piekarnia albo przynajmniej w planach? Zakładam się o swoją cała marną pensję że to KŁAMSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnosnie gratisów jak nabijac i wydawac gratisy do produktów tołpa i do blecka ?nie ma zadnego kodu ani zadnej info masakra jakas....zamiast produtow promocyjych dostałysmy mnostwo karmy dla zwierzat niewiem czy klienci beda z tego zadowoleni a utargi słabe..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie mamy ale jeśli głodna szanowna Pani sobie tylko życzy to zaraz podgrzeję w mikrofalówce na zapleczu gołąbki bo są właśnie w promocji. Tak, te ze słoika. Dziewczyny czy to nie jest super pomysł na aktywną sprzedaż. Ustawcie parę słoików na kasie i zachęcajcie na ciepłe dania na wynos. Jutro zgłoszę ten pomysł regionalnemu. Może premia będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mniej zamożnych psia kiełbasa na plasterki.Tylko patrzeć jak to wszystko zacznie śmierdzieć.Co to jest ? Drogeria spożywcza o zapachu psiej karmy...Takie rzeczy tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dostał wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wage nie ale wanne na karpie świąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co?karpie ?no jaja sobie robicie chyba powiedzcie jeszcze ze mam je zabijac i patroszyc na miejscu...........skladam wypowiedzenie to nie na moje nerwy nie za takie pieniadze i w takich warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie to żarcik-))))))))))żeby was troszkę rozerwać. Ale co no nie fajnie by było gdyby to była praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda a nie praca oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajnie....sama osobiście bym po sanepid zadzwoniła bedąc juz na wypowiedzeniu.......bo dopiero by mieli fajne...jak by karwie wjechały to ja zakładam sie o pensje marną ze co 2 w przeciągu 2 tygodni bylaby na wypowiedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dostalyscie smsa o zwrocie okularow przeciwslonecznych i korekcyjnych?? bo ja dostalam i mam problem niemamy czytnika a okulary mamy oddac jutro wraz z dostawa. i mam pytanie jak to zrobic zeby sciagnac je ze stanu sklepu?? bo jak je oddam ot tak poprostu to mi to wszystko wyjdzie na inwenraryzacji i to duzyyy minus. co mam teraz zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
nie oddawaj bez ściągnięcia ze stanu jak się uznasz ? spytaj regionalnej może coś podpowie mądrego a nie tylko sprzedaż mr housów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz wziąć kartkę i wypisywać każdy model okularów i ich cenę a na koniec całość zliczasz i wpisujesz kwotę na rozchód do księgi przychodów i rozchodów a tą kartkę na której podliczyłaś to wpinasz też do księgi tak jak zawsze wszystko wpinałyśmy:) ja tak robię wszystko zwroty, odpisy itd oczywiście za zgodą regionalnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nowe zasady sa bardzo glupie.ja nie mam zamiru wciskac klientom plynu mr.house ktory i tak jeszcze jest daremny to juz lepiej pachnie ten z biedronki ;) w mały miejscowościach codziennie przychodza ci sami klienci i glupio im polecac ten plyn bo juz go kupili. Trzeba wpisywac w zeszyt ile sie sprzedalo plynow normalnie jak w szkole.moje wymowienie juz wypisane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPS
Już mi sie nie chce czytać i słychać tych Waszych narzekań!!!! Baby weźcie się do roboty i tyle, jak czegoś nie wiecie i nie jesteście w stanie wymyślić rozwiązania to pytajcie Regionalnych. Albo nie czytacie poczty albo nie czytacie smsów no nie wiem. Masakra. Mam wrażenie, że niektóre "koleżanki" z innych sklepów są delikatnie mówiac mało bystre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do KPS nie osądzaj... nie wszyscy dostają takie same sms różnie jest w różnych regionach a i nowi regionalnie choć chyba się starają nie zawsze umieją nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam ze praca jest ok ale coraz więcej roboty nam dodawaja za te same pieniądze a w dodatku pracownice maja 100 zl premii a kierownik 200 cos nie tak chyba bo jedna pracownica u nas ma 50 zl premii a druga 100zl i gdzie tu sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do KPS dlaczego uwazasz ze jestem malo bystra?? moze pracuje tutaj zbyt krotko zeby wszystko wiedziec?? tak latwo kogos oceniac. owszem dzwonilam dopana ktory zastepuje masza kierowniczke regionalna ale on na wszystko odpowiada niewiem, dlatego napiosalam na forum bo wiem ze sa tutaj dziewczyny ktore zawsze pomoga, a ty kolezanko nie obrazaj innych jesli jestes taka bystra to moze zmien prace bo sie tu marnujesz, dziekuje innym kolezankom za odpowiedz na moje pytanie bardzo mi to pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!!! To forum jest po to żeby sobie nawzajem pomagać, bo czasy są ciężkie a zanosi się na to, że będzie jeszcze gorzej... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę wam i sobie dużo cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×