Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Nagrac się nagrało ale teraz zadzwon na ten tel i sprawdz czy włacza sie poczta bo u mnie nie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj regionalni będą sprawdzać poprawność nagrań, to może im się coś tam odsłucha...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kod jest potrzebny do odsluchania nagran na poczcie...dlatego trzeba go ustawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ja tez sie nagrywalam dzisiaj i nie ma tego nagrania...moze dopiero poczta musi sie uaktywnic...zobaczymy jutro...a jak nie to nie wiem ,znowu bedzie problem heheh POWODZENIA JUTRO DZIEWCZYNY W SPRZEDAWANIU PASZTECIKOW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nas paszteciki nie dotarly zosaja nam tylko podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze w nawiazaniu do wyplat - to ze jest zapis w umowie ze wyplata ma byc do 10tego jest niezgodny z prawem poniewaz musi byc jasno okreslony dzien wyplaty np. 10 czy tam 8 kazdego miesiaca.Nie moze byc zapisu ze wynagrodzenie DO... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak skasowac na nowym starym mde zamowienie które nie było wyslane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj wciśnąc F8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I paszteciki sprzedane:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi cos, raz dostalysmy smsa, ze stary mdm do magazynu, nowy na ICC i mamy zamowic kuriera, a potem odwrotnie, ze nowy mdmd z zamówieniem do magazynu, a stary do ICC. Druga opcja jest ok? I mam zamawiac kuriera, jak pisali za 1wszym razem czy czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
zamawiasz kuriera po każdym zamówieniu mdm jedzie do magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z tą pocztą głosową nie było takich jaj, nie trzeba było żadnych kodów nawet do odsłuchania nagrania. Po prostu wzięłam zadzwoniłam z prywatnego telefonu na firmowy i sprawdziłam czy jest nagranie i wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dali nowości na koty i psy;/ Ciekawe czy ta inwestycja im się opłaci. Plus jest ten że regały nie są puste i jedzenie nie jest drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba zamawiać kuriera po zrobionym zamówieniu.Kurier sam wie kiedy wraca po urzadzenie.Ostatni sms jaki był w tym temacie tak mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj rozmawialam z regionalnym i powiedzial ze jak zrobimy zamowienie to zamawiamy kuriera i wysylamy...teraz to juz nie wiem jak to ma byc....co chwile zmieniaja wysyłamy...nie wysyłamy...my bedziemy dzwonic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu dzwonic po kuriera czy nie?? Miał ktoś juz w tym tyg.dostawę???Ile towaru i jaki???Same przydziały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mielismy dostawe...nie przyszlo nic z tego co zamawialismy...tylko przydział smieszny,urzadzenie tez nie przyszło tylko instrukcja obsługi:)ponoc nie zdazyli z zamowieniem i to co miało przyjsc w tym tygoniu ,przyjdzie w nastepnym...takze w tym tygodniu bez zamowienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,to jak z tym tel.po kuriera???dzwonić czy jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upewnij sie dzwoniac do regonalnej lub regionalnego od tego sa zeby Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki!!! Czy to naprawdę taki problem z tymi kurierami? Przecież jak nie wiem co zrobić, to dzwonię do magazynu albo do szefa i już wszystko wiadomo! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zamawiać kuriera. Do 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzupełnię-do 13 musi zabrać kolektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magazyn tez w tej chwili nie jest w temacie.Niewiele wiedza.A szef??Kogo masz na mysli??Bo regionalni to raczej niewiele pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Bromboszcz to jedyna osoba, która cokolwiek wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nas mdm nie dotarł regionalna nieobecna do 20 a zastepca nie wiele wie takze robta co chceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi, a to sie usmialam. A co on wie?? Zero konkretu Kręci, slodzi i gowno z tego wiadomo, co on pepla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a regionalni nie wiedza i musimy sobie same radzic i zrype tez same dostaniemy. Widzialyscie juz swoich regionalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty jakaś chyba nie teges jesteś jak go nie rozumiesz hahaha. Mi tam na każde pytanie odpowiada jasno i wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką. Ja żeby się czegoś dowiedzieć wykonałam telefony do 3 różnych osób i nikt oczywiście nic nie wiedział. Dopiero pan Bromboszcz potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania-rzeczowo i jasno. I przede wszystkim brawo dla tego pana,że jest dla nas przystępny, a nie jak poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny! Mam prosbe do wiecznie niezadowolonych! Drzwi naszych sklepów sa naprawde otwarte wiec jak sie WAM ciągle cos nie podoba to dajcie szansę na pracę tym, co beda cieszyc sie z tego co robią! Pracuje tu dobrych pare lat i zawsze można bylo sobie na cos ponarzekac:) ale to co wy tu wypisujecie- w dodatku ciągle to same żale to juz jest nudne! Piszecie głupoty nie poparte faktami! Siejecie zamęt nikomu niepotrzebny! Zarówno nowi kierownicy jak i szef tworzą zupełnie nowa firmę wiec my powinnysmy próbować jakos sie do tego dostosować. A jesli nie chcemy- to drzwi otwarte :) pozdrawiam wszystkie stare stażem kierowniczki i te co jeszcze nie sa zrezygnowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×