Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny a czy mozecie zdradzic jakie robicie miesieczne utargi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno zbyt małe...jakaś połowa z planowych....:( a średnie utargi dzienne jakie macie moj ok 21....i to też słabo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups....nie utarg a zakup miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas koszyk sredni na dzien to ok 15-18 pln czyli maly niestety ale troche psuja go reklamowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście o konsekwencjach za zbyt niską sprzedaż przykasową. ? Normalnie jesteśmy zastraszane. Premie mają zabierać czy nie wiem co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałyście może klienta z bonem podarunkowym na art.szkolne za 150 zł.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u nas tez...czasami jest 13 zl...lipa straszna....alena samym jedzeniu dla zwierzat i spozywce sie nie zarobi a dodatkowo market obok...ale miesiecznie zrobicie wiecej niz 50 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta praca to jest dno dno dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak jeszcze co do premii - mowicie ze sa rozne i ze to niesprawiedliwe a co z dziewczynami ktore wogole nie maja szans na premie bo nie maja takiego zapisu w umowie? Gdzie sprawiedliwosc i motywacja dla nich? Jak mam je motywowac do wydajnej chocby sprzedazy przy kasie jak dostana tylko to co na papierze bo premii nikt dla nich nie przewidzial? Moze by tak zaczac wszystkich sprawiedliwie traktowac skoro wszystkie mamy sie tak samo przykladac a druga sprawa to sformalizowac nieformalne od lat stanowiska zastepcow kierownikow bo to tez jest smieszne. Kierownik idzie na L4 czy urlop i jedyne co to nieformalny zastepca.... Pozdrawiam dziewczynki i milutkiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaproponowałam swoim kasjerkom moje stanowisko kierownika i te godziny pracy co mam oraz pensje. Wszystkie odmówiły bo stwierdziły że w takim stresie i cyrku to one kierować nie chcą. Wolą wyrobić swoje godziny na 1/2 etatu, mieć mniej kasy ale święty spokój a nie żeby ktoś się nad nimi wytrząsał bo sprzedaż nie idzie tak jakby góra chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez sprzedaz to idzie na cały zespół,juz z siebie nie rób kozła ofiarnego bo to jest żałosne,wielka umęczona kierowniczko na strasznym stanowisku biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
ja też uważam że sprzedarz liczą na wszystkich a wiadomo że kierowniczki siedzą na kasie mniej więc nie ma co nazekać my się dogadjemy z tą sprzedazą wszystkie pracjemy na to samo .Wiadomo nie jest łatwo wciskać te buble i uważam że nie fer jakby mieli karać kierowników za złą sprzedaż przykasową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zcyżby kierowniczki siedziały na kasie mniej ? nie wydaje mi się jestem po 7 godzin sama na sklepie jeśli jest inna pracownica to wtedy idziemy zrobić wpłatę albo ksero albo dostawa w innym przypadku cały czas kasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez marnie z utargami sa takie dni za nawewt niema 1000 zl za caly dzien jak pochmurno i deszczowo to wogole niema klientow o wyrobieniu planu nawet niema mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę zaproponować dodatkowy zarobek, na początek nie są to wielkie pieniądze, ale z czasem można naprawdę nieźle podratować domowy budżet. Zajęcie nie koliduje ze stałą pracą więc myślę, że warto się tym zainteresować. Mowa o 300- 400 zł miesięcznie. Lepsze to niż nic :) moja stronka www.pieknoiuroda-fm.pl k.scibor@op.pl Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo jest impost? Macie na to klientów ? Jak dajecie radę samemu na sklepie przyjąć paczkę i obsłużyć kasę no i oczywiście wciskać towar przykasowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impo tent
u mnie impostu nie ma ale jest INPOST. Daje rado!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie tez jest i wogole sie to nie kreci.Przyjmujemy tylko przesyłki awizowane,po które tez mało kto przychodzi gdyz głownie sa to listy od komornika.:)Nie ma chetnych do nadawania listów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez to maja wprowadzic w nastepnym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki a jak robicie teraz uszkodzone i przeterminy?? uzbieralo mi sie tego troche a bez skanera troche to trudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to zwrotów,przeterminów, uszkodzeń nie odsyłamy dopóki nie będzie komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie tą usługę płacenia rachunków? Bo u mnie mają to wprowadzić w przyszłym tygodniu a jakoś bez komputera, internetu i odpowiednich programów jakoś tego sobie nie wyobrażam. Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna a jak zrobilyscie zwrot okularow ja spakowałam wszystkie do jednego kartonu ale kazde osobno policzone oczywiście tylko posegregowane na ceny.i wpisane sztuki nie skanowalam każdej party osobno mimo ze maja każdy inny kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym chciałaś skanować? Przecież to mde które obecnie mamy do użytku nie ma innych funkcji poza robieniem zamówienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba niestety zapisac kazdy kod osobno i cene......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam tak jak regionalna kazała czyli wypisałam wszystkie okulary na kartkę, policzyłam ich sumę i kwotę wpisałam do księgi i żeby było potwierdzone to tą kartkę przyczepiłam też do kopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to robię tak wszystko, łącznie z odpisami i zwrotami, bo nowy MDM służy tylko do zamówienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie juz co zrobic z tymi produktami to sa w gazetce gratis a na fakturze jestesmy obciazone jak blow do blacka i plyn tolpa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu będę zapisywać wydane gratisy i po prostu zrobię odpis bo inaczej się chyba nie da. A co z ta usługa płacenia rachunków? Macie jakiś komputer albo coś czy na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale na gratis do balca jest kupon, który pewnie jak reszta nie będzie wchodził, a tołpe to na razie bedziemy odpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×