Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
U mnie utargi z 3000 spadły do 1500 i tak już od 3 miesięcy:-/ klienci narzekają że wszystko to do czego się przywyczaili to wycofali albo nie ma bo są braki:-/ np. Mleczko Garnier jest znów w promocji a nie dostaliśmy go ani teraz ani na poprzednia promocję:-/ jak już coś robią w promocji to niech to będzie bo tak tracimy klienta:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie działa zmiana cen i promo tez nie wchodzi.porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też promocja nie wchodzi...przestałyśmy nawet zapisywać bo to wszystko i tak nie ma sensu :-( BURDEL stulecia!!!! Zmiany cen sprawdzamy co 2h czy już wchodzą i niestety nadal nie....Dostawy towaru to jedna wielka PORAŻKA!!! U nas klienci wychodzą i mówią że mamy drożej niż w prywatnych małych drogeryjkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie wchodzą na kasę art nowe czyli z mariona, bielenda, karmy dla psów i kotów. Nie wiem czy mamy to sprzedawać nabijając na kasę przez 23% i zapisywać co sie sprzedało czy czekać aż będzie wchodzic na kasę? Klienci pytają o te art bo są w gazetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sprzedajemy wszystko wg gazetki albo po sprawdzeniu na fakturze .Nabijamy recznie i tyle.Dostałyscie tez karme dla kota Troppi??Nie mamy tego na fa i niewiadomo jaka cena.Po za tym ceny niezgodne z etykietami jakie przysłali.min ceny z pachnacej szafy nie wszystkie sie zgadzaja.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedawac ...jak jest w gazetce to musi byc dla klienta ..... my tak robimy i zapisujemy a po promo podliczymy i znow gruba kasa do odpisu bedzie.... bałagan ze hejjjj....a inwentura przyszła to tylko w celach prostujacych bo tak do wnioskow zadnych na jej podstawie niedojda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarno widzę te inwentury..poza tym na naszych nowych KOLEKTORACH raczej nic nie zrobimy, więc na rozliczeniach będą tylko dostawy i utargi..wątpię, że ktokolwiek to ogarnie :/ zresztą co ja tutaj o rozliczeniach piszę, jak nawet i te się nie zgadzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dzis wchodza ceny dobrze nareszci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nie wszystkie ceny wchodziły dziś, ale rzeczywiście pojawiło się kilka prawidłowych, jutro dostawa, strach się bać co przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utargi chyba wszędzie spadly:( ciekawe czy to prawda z tym zamknięciem sklepów. Zakopane w sumie miasto turystyczne powinno się kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za ile wam wchodzi recznik lindo ten zielony ktory był 7,99...bo albo coś przeoczyłam albo czegoś max nie ogarniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7,99 cena bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten ręcznik była ostatnio zmiana cen i u mnie wchodzi za 8,99. Ale żadne ceny promocyjne nie wchodzą:-/ ewentualnie wchodzą jakieś promocję wyssane z palca bo zamiast 9,59 to 9,99 albo zamiast 3,99 to 4,99:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten ręcznik była ostatnio zmiana cen i u mnie wchodzi za 8,99. Ale żadne ceny promocyjne nie wchodzą:-/ ewentualnie wchodzą jakieś promocję wyssane z palca bo zamiast 9,59 to 9,99 albo zamiast 3,99 to 4,99:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj sprzedawałam ten ręcznik 7,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co..czasami naprawdę mamy fajne promocje, ale nikt nawet o nich nie wie. Czy kierownictwo tego nie widzi??? Zamiast wydawać kasę na głupoty, zajęli by się jakąś porządną reklamą..ale nie, lepiej "inwestować" w rzeczy mało istotne ! BRAK SŁÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak tam wam idzie sprzedaz blacka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielki balagan jest w firmie to widac golym okiem ale najlepsze jest to ze do kogo sie dzwoni nikt nic niewie szczegolnie nasz kierownik regionaln pomijajac fakt ze czasem pol dnia trzeba dzwonic zeby tel odebrala a jak jnuz odbieze to mowi ze niema czasu gadac ani do cyrku nie trzeba isc bo cyrk na miejscu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek001
Witam wszystkie Panie :) Pracowałam pare lat temu (jeszcze był schlecker) i włos mi sie jeży jak czytam Wasze posty, dziewczyny ja wam bardzo współczuje co sie dzieje w waszej firmie. Za Antka nie było takiego bałaganu jak macie teraz uciekajcie jak możecie z tej pseudo firmy szkoda waszego zdrowia. Nie zapomne tych wózków zawalonych na maksa, których nie dawałam rady wciągnąć na magazyn i wiecznie brudnych rąk. Biedule tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ....niby było 7,99......a tu u mnie od dzis promo zaczeło wchodzic jak powinno a wraz z nim......reczniki za 8,99.....a w zmianie cen na ktorego to było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ....niby było 7,99......a tu u mnie od dzis promo zaczeło wchodzic jak powinno a wraz z nim......reczniki za 8,99.....a w zmianie cen na ktorego to było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas promocja nadal dziś nie wchodzila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręczniki były na zmianie cen w poniedziałek,ale do środy wchodziły po 7,99,a teraz już 8,99.Lakier WELLAFLEX u nas wchodzi po 9,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie prosze ktorego byla zmiana ceny na recznik lindo bo ja takiej nie mam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy miałyście teraz może inwentaryzację? Jak to przebiegało? U nas cos mówiła regionalna, że będzie nie bardzo sobie to wyobrażam bez kolektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych ręczników nie było na zmianie cen w tej rozpisce tylko przyszła na sklep sama cenówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sama pojedyncza cenowka ? Zadnych innych ? Ja nie mialam nosz k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inwentaryzacja watpie ze dobrze wyjdzie jak oni wogole bez skanerow cokolwiek zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręczników na formularzu zmiany cen nie ma ale dziś zmiana cen weszła na kasę i ręczniki pojawiły się na kasie koło +/- 10 pozycji .Trzeba zerkać ma wyświetlacz . Jest to jedyna pozycja której brakuje a dotyczy jednej.z ostatnich zmian cen.Dziś na kasę weszły trzy ostatnie i to właśnie jedna z tych trzech ostatnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×