Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
i jeszcze sms od regionalnej że ona wyciąga wnioski z tego co i jak sprzedajemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kalisz!. Tak Wam dobrze szło z tymi Blackami czy trafiliście jakiegoś sklepikarza co wziął większą ilość i ma czysty zysk na Blow?. Szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tym totolotkiem na sklepach? ma juz jakis sklep zamatowane... ? prosze o odzew :) Z.G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym sklepie co pracuje to nie ma kamer ani nic..... od 3 lat prosimy o kamery badz o 4 pracownika po to by do konca dnia byly dwie osoby bo jest u nas troche niebezpiecznie a tym bardziej w okres zimowy gdzie szybko sie robi ciemno... a nasz regionalny nie potrafi nic zalatwic i zadał nam takie pytanie: "A czy któraś z was chodziła juz z podbitym okiem, albo trafiła do szpitala z powodu kradzieży i agesywnych złodzieji...?" No na szczęście nie było takiego przypadku. ale z rozmowy z nim to wszyło na to że dopiero jak zdarzy się jakas tragedia to wtedy coś z tym zrobią.... żałosne to jest. Pracodawca powinien zapewnić bezpieczeństwo pracownikowi a w naszym sklepie bezpieczeństwo jest ZEROWE!!! Dla naszego regionalnego piorytetem jest sprzedaż z kasy i zapisywanie tego do zeszytu a nie nasze bezpieczeństwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos miał oststnio przedłuzana umowe / ile wczesniej firma daje zd\nac czy wogole ja przedłuza czy mzoe trzeba sie dopominac o swoje? urlopz głaszamy do kadr czy do regionalnej? trzeba to duzo wczesniej zglaszac? jestesmy nowym sklepem stad tyle pytan a pani regionalna hm hm nic nie wie albo nie ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku musimy rozplanowac urlopy dla pracownikow... taka rozpiske przekazujemy regionalnej a potem tylko uwzgledniamy terminy przy ukladaniu grafikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam dostawy w tym tygodniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawa...brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu pełno żarcia dla psów i kotów, buraczki, agrovita, jakieś nowe napoje energetyzujące, jumbo rolki ręcznika Zewa, popcorn,rodzynki i inne bakalie z nowej firmy, polewy,babeczki w proszku...nawet masa krówkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze proszek E 6kg i kapsułki do prania OXO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to co zamowione jest czy znow braki?? i pachnaca szafa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy zgłaszać regionalnej,że pracownikowi się kończy umowa. Przynajmniej w naszym regionie sobie tak życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak zamawiacie kuriera to jakiego podajecie płatnika?to zamawianie wkurza mnie coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadstawki do pachnącej szafy brak. A płatnik to Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu mają dotrzeć do sklepów. Towar na magazynie u mnie już czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No do nas w tym tygodniu nie dotrze...a powinna, bo towar już w zeszłym był. A od poniedziałku promocja na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pachnaca szafe na sklepie wyłożyłam towar na półki i niech sobie tam jest.A jak idzie sprzedaż zeli do wc u nas masakra nikt tego niechce klienci się nam w twarz smieja nawet dove szamponów niechca mowiac ze już zakupili albo gdzie indziej taniej masakra z tym wszystkim..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jakie macie daty waznosci na zelach MRH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby ten zakichany żel był po 3,99 to już by go nie było i nie zalegałby na sklepach, a tak to cóż....hmmm nie pozostaje nic innego jak czekać aż liderzy sprzedaży każdego z pięciu regionów sprzedadzą go po 300sztuk ;).. a swoja drogą może by tak góra zainteresowała się jak to jest że są sklepy, które tyle tego sprzedają, kierownik posprawdzał sobie ile przydziału tego super towaru sklep dostał, jak to możliwe że w ciągu tygodnia idzie kilkaset sztuk a wcześniej to co, sklep nic nie sprzedawał???? oj, cos mi się wydaje, że ten kurier co ma ich odwiedzić "bynajmniej nie ze skanerem" jak to nas miło kr poinformował po takiej wewnętrznej kontroli to raczej z miła rzeczą nie dotrze. Niech góra ruszy głowa bo za to im płacą i sprawdzi jak to naprawdę było, w końcu może ktoś wyciągnie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daty ważności mr house są ok :P np listopad 2012 albo marzec 2013 w sumie te aty sa różne bo przeciez jakby mogli to by z kazda dostawa dawali mr house hehe masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kurier z kontroi o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kurier z kontroli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz powoli nie nadążam za tym sklepem heh. Wszystkiego się czepiaja nic im się nie podoba, ponoć wszystko robimy źle hehe. dla regionalnych liczą się tylko cyferki na koniec dnia wysłane smsem :] ile czego się sprzedało ile klientów i jaki obrót. wydaje mi się że nie o to chodzi w tym wszystkim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki kurier ,jaka kontrol??o co chodzi??napiszcie cos wiecej.My tradycyjnie od naszej Kr dowiemy sie o wszystkim po czasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaa84
Dziewczyny, miałyście już przedłużaną umowę z nowym KR ? Myślicie, że będą przedłużać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie będą przedłużać. Jesteśmy ze starej ekipy, która pamięta lepsze czasy, kiedy liczył się trud włożony w pracę, KR znał z praktyki zasady funkcjonowania sklepu a opieprz od niego zbierało się za konkretne rzeczy, no przynajmniej tak u nas było....Nadszedł czas zmian i to niekoniecznie na lepsze, te, które potrafią mieć swoje zdanie zapewne wylecą, a zostaną te, co się boją odezwać i godzą na wszystko. Ale głowa do góry, co ma być to będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie cos o jakis zamknieciach....bo ja tak sobie mysle ze robia teraz ,,narade,, co zamknac ...bo nierentowne .....ale to tylko moje przemyslenia a moze ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×