Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość nie wiem juz o co choo
dobrze wiedziec dzieki :) cirkswe ile dzis szamponow dove sie sprzedalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolnienia to napewno beda; nie ma co sie ludzic ze bedzie inaczej; nowa miotla zamiata lepiej jak stara !!! przyuczymy nowy personel i nam podziekuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampony Dove?. Ci co chcieli je kupić zrobili to już w zeszłym tygodniu,na początku promocji. To jasne, proste i zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no doslownie :D he he smieszne to ale prawdziwe :D my z 15 sprzedalysmy :/ a szkoda slow teraz przytulanie z narzeczonym i koniec o pracy :) kolorowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to ciekawi jak oni to faktycznie sobie wyobrażają... 1. niektóre z nas mają 1/2 etatu i pracujemy przez 4h zazwyczaj.. 2. mamy tylko na sklepie 2 kasy...czyli ktoś zawsze będzie bez siedzenia na niej!!!! 3. dostawa towaru (3-4 osoby!!!) 2 obsługują 2 wykładają...chyba że teraz krasnoludki będą towar wykładać a my tylko będziemy kasować i dbać o aktywną sprzedaż i super utargi... 4.klienci już rzygają tym naszym nagabywaniem aby kupili ten szmelc Mr.House...(sama kupiłam z czystej ciekawości i większego bubla w życiu nie widziałam, wolę jednak produkty z Biedronki i Lidla!!!!) 5. regionalni powinni się przyszykować na masowe zwolnienia L4 które już wkrótce zaczną wpływać do nich ( zwłaszcza przed świętami Bożego Narodzenia....) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo!!! dokładnie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niech regionalni i ci na górze zobaczą nowości w Rossmanie!!! http://www.rossnet.pl/nowosci Co jak co ale tutaj idą pod klienta...a nie przeciw jemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech...szkoda tu naszych słów dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was mi pomoże muszę dodzwonić sie do Krakowa a numer który mam i który jest na stronie jest nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakdo działu kadr to 508487107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki wielkie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sie na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dzisiaj mialam towar i rece mi opadly do samej ziemi z tego co zamawialam nie przyszlo prawie nic tylko papryki caly kontenet i kaszek bobowita ktora zalega jeszcze z tamtej promocji nie mowiac juz o pasztetach i kielbasach dla psow i kotow. naprawde niemam gdzie juz tego upychac za niedlugo nie wejdziemy na magazyn wogole. a jesli chodzi o zele mr house to sa takie dni ze nie sprzedajemy ani jednej sztuki bo ludzie mowia ze powinnam sie wstydzic ze takie rzeczy im proponuje jak sama dobrze wiem ze to nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz o co choo
no nie zartuj ze znowu karma ?! a ja bylam pewna ze przyjdzie ta papryka ha ha ale dziwne maja zasady na tym magazynie ! kto tym rzadzi masakra ! a co do zeli juz mam to gdzies przestaje sie przejmowac jak mnie za to zwolnia choc raczej tego prawa nie maja, to bede miala to gdzies i chociaz motywacje do szukania czegos lepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe....to do tego jak ktos wie jak zrobic zwroty z art.szkolnych.... mając do dyspozycji tylko wewnetrzne kody a nie te z produktu to chetnie sie dowiem jesli ktos wymysli...... albo reczniki np....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz o co choo
chetnie tez sie dowiem moze ktos wie?:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja.... podbijam ...bom ciekawa... :) :D hehe znow ktoś nieprzemyslał sprawy.... bo ja np mam reczniki te same kolory z 2 kodami roznymi i moze jeszcze upomnienia beda z wpisem do akt za nieprawidłowo wysłane zwroty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie juz płakać chce jak wchodze na sklep.Dostawy sa swietne.po co w ogole my mamy robic zamówienia skoro i tak dostajemy mega przydziały.Po dostawie towar mam w magazynie juz w drzwiach,wejsc sie nie da.masakra!!W ubikacji w biurze...nastepna taka dostawa i zaczniemy wyc do ksiezyca!!!Ludzie czy tam na górze nikt nie mysli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodałam na swoim fejsie prośbę o kartki urodzinowe mam nadzieję że ludziska się spiszą!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Wy się martwicie......jak zablokują im dostawy za nie spłacanie w terminie.... to tylko z magazynu bedziemy handlowac i mysle ze taki jest plan....a macie ultradux ktory znow w promo a w sklepie zero???? albo bell ktos juz dostał...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bell brak :/ a ultra doux może jakieś 2 na sklepie i to by było na tyle hehe Pewnie przy kolejnej dostawie rzuca albo i nie. bo u nich to wszystko robi się od d**y strony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma już komputer w sklepie?. Miały być do końca września!. Sam "pan dyrektor" tak mówił. Tylko pewnie biedny pan Bromboszcz nie ma tam nic do gadania tak jak pan Jóźwiak (pozdrawiam, bo pewnie czasami czyta i ma ubaw po pachy) i żałuje biedny, że w ogóle złożył swoje CV i ubiegał się o pracę w tym bajzlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam bell...i mega ciężką szafę do tego, której nie można udźwignąć. I jak co tydzień po dostawie mam dosyć wszystkiego, te wózki to są takie ciężkie że już się całe powykrzywiały, dziś 50% dostawy razem z kierowcą rozładowywałam przed sklepem bo tyle ważyły, że dwie osoby nie mogły ich wciągnąć na sklep. Gdzie są dopuszczalne normy udźwignięcia ja się pytam? Ręce opadają już od tego wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tą szafe ogarnełyście...bo słyszałam ze jest ciezka....i co jak kierowca przyjedzie 1 na sklepie bo reszta pozniej przychodzi....i co mam szybko koncową przebudowe robic by miejsce bylo..... miesci sie ona na 1 kontener???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko..u mnie ostatnio kierowca stwierdził że ktoś nienormalny to pakuje na magazynie bo jeśli on tego nie może wepchnąć do sklepu to jak my to mamy pchać na sklepie.... ja właśnie zaczynam pisać piękny list do Państwowej Inspekcji Pracy....o warunkach na sklepi i o naszej pani regionalnej!!! Od jutra mam wolne więc na rzeźbie niezłą lekturę do czytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kibicujemy..... bo ja jak narazie do regionu nic niema. (jestem BARDZO wyrozumiałą osobą) ale te dostawy to juz troche niehalo.... a kierowca niewiem czy ten sam ale u nas stwierdził to samo.... i bardzo siarczyscie to podkreslił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ręczniki i art szkolne są do zwrotu?? które szkolne???? bo my poczty ani cenowek na nowa promocjie znow na czas nie dostałyśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zwrotu na pewno art, szkolne KOH-I-NOOR czy jakoś tak..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też nie dostałyśmy. A zresztą mi pan B. powiedział,że bez komputerów nie mamy nic wysyłać, więc wszystko leży i spokojnie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dziewczyny boją się przychodzić normalnie do pracy taka atmosfera... jak usłyszą telefon służbowy to momentalnie robią się blade ze strachu bo nie wiadomo czy nie dzwoni regionalna z pretensjami albo głupimi docinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×