Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
ha ha, to moim regionie powinni zamknąć wszystkie, skoro najlepsze utargi są rzędu 3200-3500. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaa84
Ale zastanawia mnie dlaczego właśnie te sklepy, które są nierentowne zawalane są tymi przydziałami..skoro chcieliby zamykać to nic by nie przysyłali..ja już nie mam pomysłu o co w tym wszystkim chodzi. A jeśli chodzi o umowy, zaczynam się bać. Mam nadzieję, że będą przedłużane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak was zamkną to towar po prostu przemagazynujecie do magazynu centr. i do innych sklepów i tyle. Przydział centralny to inna bajka- to towar, który musi schodzić z magazynu z powodu dużej rotacji towaru. Zobacz sobie na nalepkach dla kogo produkowane są te wszystkie mr house i już będziesz miała odpowiedź na swoje pytanie. My po prostu musimy tego dużo sprzedawać i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz date mr house lisopat 2012 , to zaraz bedziesz to jako przeterminy oddawać bo one sa ważne tylko rok my mamy z taką data tego mnustwo, to w ogole nie idzie....no i cena 6,99 nie jest fajna tym bardziej że od pon one znow beda w promocji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani! Zwracam się do Was z ogromną prośbą! 27.10.2013 roku Oliwia kończy 6 lat. Jej największym marzeniem jest otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych. Mała walczy z rakiem. Jeśli możesz to pomóż, wyślij kartkę na adres : Oliwia Gandecka ul. M.C. Skłodowskiej 11/26 65-001 Zielona Góra Poproś też swoich znajomych o ten sam gest. Z góry dziękuję w imieniu tego Małego Aniołka! Jeden uśmiech więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zel Mr.House teraz za 6.99 a za chwile będzie na promocji???Widziałyscie w gazetkach????To nie jest uczciwe, teraz wpychamy a za chwile klienci będą mieć pretensje,bo u nas tak akurat jest...My mamy blacka po 2.49 a w sklepie obok za 1.99zl ,wiadomo ze nikt tego u nas nie chciał kupować nawet z gratisem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale wytłumacz to naszej mądrej pani KR;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na razie sprzedałyśmy tylko 10 szt,ale to zawsze o 10 mniej na sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie z innej beczki ;-) Czy w którymś sklepie w Polsce jest jeszcze może szafa BASIC??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i mnie na sklepie o te 10 szt ale jak piszecie że ma być w promocji od poniedziałku to pewnie z przydziału dostaniecie jeszcze więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi Kobietki dostałyscie smsa od Kr ,ze trzeba pracowac nad obrotem.w pazdzierniku mamy zrobic o 10% wiecej niz we wrzesniu i kasjerki maja dostac plan ile ma na dany dzien zrobic utargu a ile na tydzien.To jakiś absurd jest.Pracujemy w róznych godzinach .czasem na kasie sie jest 5 godzin a czasem 8,chore!A w niedziele gdzie u nas max jest 20 osob to naprawde poszalejjemy.Kazdy bedzie z tego rozliczany.co zwolnia nas bo plan nie wyjdzie??/niech dadza towar taki jak był za Schleckera to i obroty wzrosna.My teraz robimy połowe tego co robiłysmy dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za chwilke zmusza nas aby kupowac do domu bo utarg musi sie zwiekszyc juz nie normalne to wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szafa basic jest w wolsztynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszyscy dostaniemy minimum do wyrobienia czy tylko jeden regionalny to wymyślił? My z tymi żelami minimum wyrobimy, może już dzisiaj się uda... my je wciskamy za 6,99 a od poniedziałku za 5,55... mam nadzieje, że żaden klient nie będzie miał do nas pretensji za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy dostaniemy, tzn. każda z osobna bedzie miała do wykonania ściśle określone minimum sprzedaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz o co choo
ja już nie wiem nic tak szczerze mowiac w domu mysle o pracy, sni mi sie po nocach....a dajcie spokoj he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz o co choo
my sprzedajemy bardzo malo plynow moze 2,3 dziennie...ludzIe sie z nas smieja, mowia ze plyny smierdza, a blacki ? czemu wciskamy im takie swinstwo?! no i klienci sie powatrzaja.....i wiekszosc to ci sami ludzie..kto mial kupic kupil nasz przecudowny żel :D tez tak macie ze przejmujecie sie ta praca tak bardzo ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jeszcze nic nie wiemy o minimum sprzedaży. Może mamy nago biegać po ulicach i naganiać do DAYLI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam ze maja zamykac nie rentowne sklepy,ciekawe to wszystko idzie w złym kierunku,nie widze poprawy na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pewnego momentu bardzo sie praca przejmowalam...do tego stopnia ze przynosilam nerwy do domu i cierpieli na tym moi najblizsi...ale teraz juz wiem ze nie warto !!! ile by sie czlowiek staral to i tak jest zle...nie zadowala to regionalnego...nie warto sie starac...nie uslyszy sie dobrego zdania...tylko juz nudne pytanie..ile produktow z kasy sie sprzedalo?? zenujace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopoki firma nie zainwestuje w solidna reklame nic nie podniesie obrotow; mam sklep zlokalizowany przy 3 konkurencyjnych drogeriach, nie ma szans na super obroty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz o co choo
no wlasnie :/ i to mnie wkurza, i tak staramy sie jak mozemy a nikt nas nie pochwali kazdy tylko naciska na cos.! dzisiaj sms od regionalnej o liczeniu mr zeli he he napisane jak najszybciej mamy policzyc no kartonnow na zapleczu chyba z 10 na sklepie tez tego pelno a jak bym byla sama to co ?! nie roztroje sie.....wymagaj od nas za duzo...i jeszcze pretensje mam dosc szczerze mowiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz o co choo
no my tez jestesmy miedzy marketami.....gdzie produkty naprawde sa tansze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielki burdel na kolkach...po co w dostawie kolejna porcja sloikow agrovity, skoro na magazynie zalega 90% poprzedniego przydzialu... ktore w ogole sie nie sprzedaja!!! to generowanie strat!!! dlaczego nikt nie bierze pod uwage naszych nadstanow magazynowych??!! trzeba traktowac kazdy sklep indywidualnie...to ma byc marketing?? to chyba dzial ktory tak funkcjonuja tylko z nazwy!!! siedza i pierdza w stolki...trzeba rundke po sklepach zrobic i dostosowac asortyment pod sklep, a nie wszystkie do jednego worka!!! przeciez to proste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swieta racja....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na przeciwko mamy rossmana...wiec chyba domyslacie sie jakie duuuuuuuuuuuuuuuuze mamy utargi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz o co choo
mrozimy pieniadze i tyle sorry oni mroza ! siedzi jakis pajac jeden z drugim dyktuja rozkazy naszym regionalnym a pozniej ja mam przez to horrory senne ! i nerwice bo siedzac w domu martwie sie co dzieje sie w sklepie ale chyba masz racje trzeba przestac sie az tak przejmowac, zwolnic nas chyba nie zwolnia, a po co mi siwe wlosy w tak mlodym wieku :D po prostu przyzwyczauilam sie do tego sklepu....nie jestem nauczona ze dostawy to ogorki czy smalec ::D ja pindole czego oni jeszcze nie wymysla :/ wiem wiem narzekam, ktos zaraz napisze ze nie potrzebnie ale ja pisze co mysle i o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na kaszki Bobovita co teraz przychodzą. Niektóre są do grudnia tego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tym ustalaniem minimum dla pracownikow??!! glupota...regionalny musialby to pod grafik ukladac dla kazdego sklepu??!! przeciez to niewykonalne...grafik nie jest ulozony jednolicie...roznie pracujemy...raz dluzej raz krocej czasem wiecej wolnych dni na tygodniu...glupotaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś moja była regionalna powiedziała prorocze słowa: teraz wzięli się za nas ale potem na pewno wezmą się za was. No i miała rację, przez 3 miesiące ich wypowiedzenia było cicho, bo przecież jakby pracownicy jeden po drugim zaczęli uciekać to kto by im tego interesu pilnował? Teraz nowi pokazują pazurki, wytykaja nam nasze błędy i niską sprzedaż. Tylko takie małe "ale"- 1. sprzedaż spadła bo nie ma dobrych gatunkowo i niedrogich niemieckich produktów- to było coś, co nas wyróżniało kiedyś wśród konkurencji, 2. błędy popełniamy dlatego bo jesteśmy ludźmi i mamy prawo się mylić ale już na pewno nie działamy na szkodę własnego sklepu, a tak nas traktują, nie wiadomo dlaczego. To normalne, że po nas przyjdą inni, bo rynek pracy jest elastyczny i więcej chętnych niż miejsc pracy, ale zanim ci nowi nauczą się tego co my już umiemy, a przede wszystkim zanim klienci przyzwyczają sie do nowych "pań ze sklepu" może minąć dużo czasu a firma stracić bardzo dużo tak potrzebnych pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne to bedzie minimum zalozone na dzien...na kazdy inne...przeliczone w sposob wiadomy tylko "im", a my w zyciu ich nie wykonamy handlujac produktami watpliwej jakosci z mr housa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×