Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
no dzisiaj była dostawa... szafa bell, papryczka, pieluszki popeys, nakładka pachnąca szafa, ręczniki lindo duuuuzo i garstka potrzebnych produktów hehe Masakra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wiadomość z tym urlopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie papryka i lindo. Błagam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papryczek jakieś 15 zgrzewek hehe szczerze to i tak myślałyśmy że dadzą cały kontener :/ a ręczników heh nawciskali w każdy kontener gdzie się dało. Porażka całkowita. Szkoda że nie dają tego co zamawia się od kilku tygodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Biały Jeleń przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z białego jelenia od dłuższego czasu kompletnie nic ;/ Bynajmniej u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale płyn do mycia naczyń fairy kilka rzucili !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys zabierałam telefon służbowy do domu, ale kilkakrotnie wysłuchiwałam wielce oburzonych pracowników z "góry" więc teraz mam to gdzies. Niech sie dzieję co chce..ja kończę prace o danej godzinie i nic mnie nie interesuje. Nie ma sensu się przejmować..i tak nikt nas nie doceni. Nie chce później żałować, że ja się starałam a mój pracodawca i tak miał to gdzieś :) Robię to co robiłam przed DAYLI i "wielkimi" zmianami, nie mam sobie nic do zarzucenia i nie mam zamiaru traktować tej firmy jak własnej, co jeszcze kilka miesięcy temu robiłam. Oczywiście zalezy mi na pracy, więc się staram, ale tylko według własnych możliwości..Nie dam nic od siebie dopóki nie dostanę czegoś od nich. To powinno działać w dwie strony a nie jedną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko.Ile razy w tygodniu w waszych sklepach kierownik jest do 20stej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik nie ma żadnych przywilejów, tak jak wczesniej pisały dziewczyny ze raz lub dwa musza zamknac sklep,nie ma czegoś takiego,chodzi do pracy jak każdy pracownik,tak samo w soboty i niedziele,musi byc na promocjach chyba że zastępca jest kumaty to moga sie wymieniać ,aby w miesiacu przypadłą raz każdemu niedziela,i normalnie w soboty chodzi też tak co którąs wypada zalezy ile Was jest na sklepie,powtarzam KIEROWNIK NIE MA PRZYWILEJÓW,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałąm dodac jest to już odgórnie zatwierdzone, ze normalnie kazdy sie wymienia z zamykaniem sklepu,i to tez dotyczy kierownika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i doczekalysmy sie smsa ile kazda z nas ma zrobic obrotu na tydzien!!! Ja pierdziele kto do cholery tam rzadzi!! To jesr poprostu jakis cyrk i to wszystko smiechu warte jest tu nieda sie pracowac normalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego kierownik zawsze MUSI być w niedzielę promocyjną? Pracownicy nie dadzą rady powkładać cenówek? Nie przesadzajmy może, to nie wymaga jakiejś specjalnej inteligencji ani funkcji kierowniczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje pani regionalnej za odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury piszecie na temat kierowników.Była u nas regionalna ostatnio i wyrażnie powiedziała,że kierownik 2 razy zamyka sklep,pracuje w 1 niedziele i 2 soboty.Wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha kierownik nie ma żadnych przywilejów. jest gorzej traktowany od pracownika!!!!! oni to mają przywileje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o tej ochronie to ktos bujde puścił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz spokoj z wałkowaniem non stop tych samych tematów.Piszcie jakies swieze wiadomosci.Moze ktos ma jakies info??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pracownik?? ma jakieś wytyczne odnośnie czasu pracy?? trzy dni przychodzi po pracy i najlepiej niech się położy,żeby się nie przepracował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydałoby sie zeby kasjerkom pozmieniali umowy na podstawe plus premia.Moze zaczeły by sie produkować przy kasie i chetniej proponowałyby klientom towar.A tak czy sie stoi czy sie lezy kasa i tak sie nalezy.A zjeb....dostaje kto???KIEROWNIK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swieta racja!!Ja tez to zauwazyłam.Mowie dziewczynom ,ze jest taki i taki cel i ze trzeba sie starac i proponowac,a potem obserwuje co robia przy kasie to rece opadaja.:(Nie proponuja towaru bo towar jest głupi i takie tam...Ludzie co komu szkodzi powiedziec do klientka to jedno zdanie.Ryzyko tylko takie ,ze nie wezmie a szansa ,ze moze akurat sie skusi.Wiadomo szału nie ma ale jak sie nic nie gada to tez nic nie sprzedaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecna firma ochroniarska jest do końca miesiąca później ma być jakaś inna tańsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam co wy tu wypisujecie to się zastanawiam czy ja pracuję w innej firmie czy też wy nie pracowałyście w innych firmach nigdy... mój ostatni szef jak mnie wołał a ja powiedziałam słucham to odpowiadał nie mów słucham bo cię wyru***m, pracowałam od 5.50 do 20. z jedną 50-minutową przerwą obiadową a zarabiałam od 3.50 - 7 zł / h w zależności od efektywności, wcześniej też pracowałam w kilku miejscach gdzie codziennie do pracy szłam z bólem żołądka bo stres był nie do zniesienia... a w Dayli ?? totalnie bezstresowo, czasem trafi się jakiś upierdliwy klient i tyle, każą wprowadzać sprzedaż aktywną to to robię, klient albo weźmie albo nie... zrobię cel to fajnie, nie to się zbytnio nie stresuję jak zapytają dlaczego celu nie zrobiłam to wiem co odpowiedzieć bo wiem, że to nie jest moja wina bo ja robię co w mojej mocy a klientowi na siłę nie wcisnę bo najważniejsze żeby relacja z klientem była dobra i żeby chciał do nas wracać a to się przekłada później na utarg, który chodź nadal jest mały to rośnie bo przychodzą klientki i mówią, że do Rosmana już nie pójdą bo tam nikt nic nie doradzi i obsługa jest niemiła a u nas zawsze miło jest i można liczyć że każda z nas popdowie co wybrać i nie wciskamy na siłę najdroższych produktów to tyle na temat tej pracy i mobbingu dziewczyny, poprostu mniej bierzcie do siebie, dajcie z siebie tyle ile możecie (ale nic ponad swoje siły bo wypalicie się w sekundę i ani wy nic z tego nie będziecie miały ani wasz pracodawca) a co do premii to miło by jakby była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem ze obecna ale, która???Solid czy Konsalnet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam idzie sprzedaz produktów przy kasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra!!!Tylko regionalna z pretensjami dzwoni non stop.Mamy sprzedać ponad 100 zeli i kropka.Jak nie to beda wycioagane konsekwencje!Ciekawe jakie???Wszystkich zwolnia???Brzydnie sie ta robota.Klienci non stop Ci sami wiec komu sprzedawac te zele.Kupil wczoraj czy 2 dni temu wiec juz dzis czy jutro nie kupi bo po co jak ma.nie te czasy ze trzeba robic zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sa sklepy ,ktore maja małe stany i w takich lokalizacjach ze dadza rade to sprzedac wiec powinno sie pomyslec przemag.zrobic.My mamy sklep a dookoła róznych innych marketów wiec marne szanse.kazdy bije sie o klienta i przyciaga promocjami.najbardziej daja po tyłku Biedronki.Klient Ci powie a w Biedronce to on kupi za 3zł.Szału mozna dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki przemagazynowania kobieto,kazda ma konkurencje blisko,i kazdy sklep walczy aby te cholerne zele sprzedac,i nie podsuwaj tu pomysłu aby cos przerzucac ,kazda jest wkurzona bo tak sie nie da pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×