Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny załujcie ze nie bedzie z nami juz Kasi, a na nowa regionalna to uwazajcie i to bardzo to nie zła wtyczka. mam nadzieje że szybciej ją zwolnią niż myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak jak juz ja poznamy to bedziemy mowic nie damy sie zastraszac :) jaka by nie byla, niech sobie jest a co ona nam .... moze zrobic ... zwolnic, no ale mi to wielkie halloooo niech zwalnia :) nie wysylamy nic nikomu, bo przeciez ona sie oto nawet nie prosila ! a poza tym moim zdaniem ma brak kultury bo glupie dzien dobry powinna napisac i tyle milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nasza regionalna strzeliła focha na połowę swoich sklepów i od dwóch tygodni nie odbiera telefonów, nie odpisuje na email i w ogóle nie mamy z nią kontaktu:P Pomijając te wiadomości które są ważne i wysyła do wszystkich sklepów, no ale to wiadomo:) "czyżby to była cisza przed burzą"?:P hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jest do odstrzału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie ze z czasem wszyscy bedziemy do odstrzlu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie coś o zamykanych sklepach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ciekawego w dostawach w tym tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno he he bo czekalysmy i okazalo sie ze dostawa bedzie po swietach :D nikt nie raczyl nas poinformowac :D a Pani Patrycja dzis pisala :D widzialyscie to ?! ha ha ha :D posmialysmy sie tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pustaki jesteście smieszne ,co ma pisać do takich pustaków ja uważam że jest zaj....sta przynajmniej mówi co myśli i się nie pierdzieli .Tylko do takich pustaków to nie dociera, wymaga bo odniej tez wymagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pustaki i prostaki do odstrzlu usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostawa fajna , fajne fairy i rimmel i bell i miss sporty ,i wszystko co zamówione dotarło spoko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej "inteligentnej" co innych od pustaków wyzywa- od niej pisze się oddzielnie gwiazdeczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co pisala ow piekna Patrycja?Jestem na urlopie i nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz pecha wrócisz i sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz za uprzejmosc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze cala przyjemnosc po mojej stronie .chyba nie mysli .że ktoś jej skopiuje tu email od p.Patrycji niech idzie do sklepu i przeczyta albo zadzwoni a nie d**e zawraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uffff widze ciezki dzien mialas!Po co sie nakrecasz,pytanie i odpowiedz a zlosliwe rozwiniecie jest zbedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie!Zaraz swieta znow zyczenia zapchaja skrzynke a tu chamstwo i nieuprzejmosc jak czesto tu bywa."asakra i obluda!!!!!Zero kultury korespondencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziefczyny dajcie sobie spokój z tymi zyczeniami chamstwo na forum a na maila srata tata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(dzieFczyny), żenujące na jakim poziomie jest wykształcenie sprzedawczyń w Dayli, życzę dużo sukcesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie ostatnia dostawa zalamala-polowa rzeczy ktore sa w gazetkach nie doszlo. mamy natomiast full rzeczy ktore i tak zalegaja nam na magazynie.kolorowka cala wyprzedana-szafa tylko straszy pustkami.kolejne prosby o dostawe kolorowki a tu cisza...fajnie ze jest reklama,wiecej klientow-no ale z czym do ludzi?...żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze twoje wyksztalcenie jest na najwyzszym poziomie Nie pomysli madrala ze mozna.walnac.literowke przy pisaniu na klawiaturze nie.od razu bezwyksztalcenia jestesmy Palnij sie w glowke pani wyksztalcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tyle co wiem to chyba 9 sklepów zamkną do końca maja lub czerwca...przynajmniej tak mi powiedziano...zamkną i te dobre i te złe, bo nie płacą czynszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci tak powiedział?? I po drugie (jeśli powiedział) to czy mówił prawdę... Bo watpię żeby jakaś kps czy ks była tak ważna żeby góra jej to mówiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli chodzi o nową regionalną Patrycje, to babeczka jest w porządku owszem jest wymagająca ale to dobrze w końcu to praca a nie jak do tej pory było plac zabaw. Ona jest konkretna , pomocna i bardzo sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co chodzi o wyjazd do centrali do Krakowa to super sprawa ,Zyczę każdemu takiej wycieczki,ale dziewczyny nie piszcie że pojechały kierowniczki i nie obrażajcie nikogo bo nie wiecie jak dobierano ich na wyjazd. Zresztą ja sama byłam i jestem tylko kasjerką i dostałam info że mam jechać na szkolenie i tyle i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Południa na szkoleniu był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale kto traktowal te prace jak plac zabaw?Ja zawsze traktowalam ja powaznie i bez glupiego poarcia z gory czlowiek robil wszystko by bylo dobrze byl spokoijniejszy a przez to wydajniejszy i co wazne USMIECHNIETY.A teraz ciezko jest sie usmiechac gdy cisnienie skacze przez ich glupie meile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihihihi ale cisza tak w meilach jak i tu na forum...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×