Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
ja jestem z krakowa i chwale sobię tę prace, super atmosfera drogeria na poziomie:) no i klientek coraz więcej a jak u was po reklamie w TV wiecej klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas po reklamie stworzyłyśmy komitet kolejkowy i zapisujemy kolejność klientów w zeszycie. W nocy podajemy latem zimne napoje a zimą ciepłe bo ludzie marzną na mrozie. Rano otwieramy i w ciągu godziny wykupują cały asortyment no i oczywiście nabijamy wszystko na jeden paragon i koszyk jest kosmiczny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata super to i nie odbieram nawet bo za łapówki od klientów idzie wyżyć. Kto da wiecej to go przepisze w zeszycie na lepsze miejsce i już !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was tez jest tak goraco na sklepie? Ledwo zipie, a ktos wie kiedy bedzie ta obiecana woda dla pracownikow, kurcze od nas wymagaja cudow a sami sie nie wywiazuja z obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też powoli mam tego dosyć. Co miesiąc są jakieś nadgodziny,ktorych nie mamy kiedy odebrac. Jesteśmy we 3 więc komuś wypadają 2 pracujące soboty. Dlaczego nam za nie nie płacą? A mail o odbiorze godzin za 3-ego maja?-żenujące. My nie mamy fizycznie możliwości odebrania jakichkolwiek godzin! Dlaczego liczą godziny pracy od 8-20? Przecież pracujemy od 7.45-20.15. Każdego dnia daje to pół godziny, które są puszczane w chmury. Pracując na pół etatu-w lipcu 12 dni-wychodzi mi 6 godzin za które nikt nie płaci. A w pracy trzeba być na czas... Zastanawiam się jak długo to potrwa... Szukam innej pracy bo tu nie szanuje się dobrego pracownika. SKANDAL panie B.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wodzie był przecież mail od pana D., że można wziąć w razie upałów. A paski szanowne mądralińskie można sobie w Karo wydrukować, żadna filozofia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto liczy godz.od 8 do 20.Przecież zawsze liczymy od 7:45 do 20:15 .Co Wy znowu wymyślacie.Pracuje tu już 6 lat i nigdy nie słysłyszałam o takim naliczaniu godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wydrukowac paski w karo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski w Karo może wydrukować tylko kierownik sklepu bo ma do niego dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie jak czytam wasze posty. Gnoją tutaj was pracowników a wy jeszcze więcej z siebie dajecie. Mnie też nie przedłużyli umowy a za miesiąc dzwonili jak do d***** na telefon,żeby do pracy przyjść. Oczywiście pusty śmiech mnie ogarnął. Takie warunki i traktowanie to trzeba długo szukać i jeszcze daleko na wschodzie. Mam prace i jak opowiadam ludziom co tutaj się działo to mi nie wierzą. Pozdrawiam was dziewczynki,ale opamiętajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noi sie zaczeło przychodzą klienci po 4 razy dziennie kupują g******e żeczy i oczywiście nie biorą PARAGONU a magiczne 50zł na zakupy w DAYLI mają z premii pracownika któremu się zabierze za niewydanie paragonu...mocno przemyślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewuchy! nadgodziny do odbioru bez waszego wniosku o dni wolne odbiera się liczone o 50% więcej niż przepracowane godziny. nie bądzcie głupie....... policzcie sobie ile wam wisi ta jeb......na firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gnoją wszystkich bez szacunku dla pracownika ale każda chce być lepsza i się wykazać lepszy utarg noi ŚREDNIA NA ZIELONO głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wychodze na zakupy do miasta to nawet portfela nie biore bo wchodze do Dayli dzwonie,że nie dostałem paragonu 5 dych wpada i już na obiadek zakupy zrobione. Wasza firma jest super dla klienta. Pozdrawiam i kocham was. Wierny klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego godzicie się na udostępnianie publiczne waszych danych osobowych? Podpisywałyście zgodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj pracownik (niewolnik) posiada tylko obowiązki a pojęcie praw tu nie istnieje. Jak nie znacie swoich praw to nie liczcie,że będą was szanować bo ciemniaków się olewa.Taka brutalna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U was pracują same sado-macho bo lubujecie się w poniżaniu i jeszcze się dokładacie do tego ze swojej wypłaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sąsiadka,która pracuje w Dayli tez mi opowiadała co tu sie dzieje to jej nie wierzyłam. Kazała mi wejść tutaj do was na forum to juz az mi ręce opadły. Myślałam,że jesteśmy w Europie a tu tak jak w Bangladeszu co dzieci szyją ciuchy dla wielkich koncernów na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kierownik w karo może wydrukować paski ? tam gdzie się program pyta o pin ? nam żadnego nie dali tylko hasło i login ? pomocy jak to zrobić ? nikt nas nie szkolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklepy DAYLI to wielka porażka od dawna tam na szczęście nie pracuje ale to syf że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pin musi podać regoinalny i tylko kierowniczce jak nie masz to peszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pin jest przysyłany na maila sklepowego jak kierownik chce mieć dostęp do danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto się godzi na publiczne udostępnianie danych osobowych??? Przecież te oświadczenia, które podpisywałyśmy, dotyczyły ZBIERANIA danych osobowych. Jest ustawa, a my zakładając karty klienta mamy siłą rzeczy dostęp do danych osobowych. A co do pasków, to ten magiczny pin przychodzi na maila sklepowego, może być w spamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o nasze dane te z koszykami co sa wyswietlane między sklepami. Jakim prawem ktoś wyciera sobie gębe moim nazwiskiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pin przychodzi na spam w ciągu chwili i później szukasz dane płacowe dokładnie nie pamiętam i wybierasz za jaki miesiąc chcesz zobaczyć i jakiego pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was jest już na jakiejkolwiek drodze do poprawy koszyka? bo u mnie jest jeszcze gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki niestety czyli regionalny zapomnial o takim drobiazgu jak pin owil tylko loginie nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam niewolnicy! podobno tutaj jest ich pod dostatkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KURKA WODNA! Jak tak czytam to wszystko tutaj to nie dziwie się , że was lekceważą. Niektóre z Was są żałosne! Dla takich to tylko karać,je.....ać,nie wyróżniać!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała co wiedziała..... a może poziom szkoleń w podstawowych zagadnieniach jest beznadziejny (czyt. nie ma go wcale)??? Ale cóż z poziomu wypowiedzi poprzedniczki widać, że z kulturą to u niej grubo na bakier ;) albo... niech zje snickersa to przestanie gwiazdorzyć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×