Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Klienci są już coraz bardziej świadomi i nie dają sobie wcisnąć tego, co przy kasie proponujemy - same jesteśmy klientkami i wiemy, jak to jest. Ja worki mogę proponować, to nie żaden wstyd, ale kulturalnie, a nie wciskać bredząc od rzeczy. Każdy wie, jak wygląda teraz rynek sprzedaży, każdy rozumie, że trzeba robić obrót, ale nie kosztem zastraszania nas dziwnymi mailami... I nie czuję się łamagą w związku z tym, że klienci nie kupią ode mnie worków na śmieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna nowość bo artykuł jest z marca,także guzik wiesz. Worki lepiej sprzedawaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto coś Ty się tak czepiła tej sprzedaży worków? Sądzisz, że dzięki temu uzdrowimy firmę? Najłatwiej zwalić na pracowników winę za swoje własne poronione pomysły, a tych zarządowi nie brakuje. Jak napisała jedna z koleżanek wcześniej dzisiaj klienci są świadomymi konsumentami i nie nabiorą się na plewy. Ja sama jestem klientką a tych nieszczęsnych worków nawet za darmo bym nie wzięła, nic nie warte badziewie, które rwie się jeszcze przed włożeniem do kubła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Arbeit macht frei". Chyba co niektóre z tego forum dowiesiły sobie ten napis pod DAYLI przy wejściu do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj tam aj tam!!!!!dzialamy w preznie rozwijajacej sie firmie wiec spoko wszystko pod kontrola:-)ujednolicimy wyglady sklepow i od razu wzrosnie sprzedaz:-)tylko moze ktos mi podpowie co wstawiac na puste polki w/g planogramu towar ma dojechac:-)pytanie kiedy i w jakiej ilosci.ale spoko wszystko pod kontrola:-)firma z***biscie sie rozwija:-):-)wiec dziewczynki usmiech na twarz i ku chwale ojczyzny!!!!.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak wpisac chorobowe w karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarządzanie personelem, rozliczanie czasu pracy, tam są nazwiska osób, przy nich krzyżyki. Jak klikniesz w krzyżyk, wejdziesz w nieobecności, tak jest okienko "typ absencji" , wybierz i tam jest opcja "zwolnienie lekarskie" bodajże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie jutro zwalniam tiru riru.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez dziewczyny pracuja,do konca miesiaca nikt nie chce tu pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie wczoraj zwolnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialyscie dziewczyny cos "milego"na zakonczenie wspolpracy w dayli ?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Wspołczujemy wam kochane kolezanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są jakieś problemy ze zwolnieniem bo tez chcę się zwolnić ale nie wiem czy można się dogadać i odejść w przeciągu kilku czy trzeba odpracować kodeksowe 3miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
***Kilku dni-oczywiście-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie bedziesz musiala przepracowac raczej nie pojda na ugode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku koleżanka się zwolniła i bez problemu zgodzili się bez 3 miesięcy czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się zwolniłam,pracowałam 7 lat miałam p.Frąckiewicz za regionalną,potem pana Grabowskiego cudowną panią Maślankowską,w miedzy czasie pani Rak była.wszystko grało jak solidna niemiecka maszyna czyli mistrzowie świata w piłce(dla mało zorientowanych ).potem przyszły same rozczarowania,a bylam jeden z lepszych jak nie najlepszych pracowników tej firmy.meritum sprawy,ta frima to upadek dla ludzi którzy maja swoje zawady i są ambitni,pamietajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz na umowie,że strony zastrzegają sobie prawo rozwiązania umowy za uprzednim dwutygodniowym wypowiedzeniem,to właśnie taki czas wypowiedzenia Cię obowiązuje.Nieważne,jak długo pracujesz w tym bajzlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas wystawili czerwony dywan przed sklepem. normalnie holyłut. jedna z klientek fajnie to skwitowała, a co to ku...wa, celebrytke , bezmózga chcą ze mnie zrobić na tym wybiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do najlepszego pracownika widocznie się nie nadajesz do pracy bo jesteś taka najlepsza ,że stan sobie w gablocie i bać mega gwiazdą pani najlepsza bllllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w końcu dostawa z pradziwego zdarzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe gdzie?????????????? bo u nas tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawa z prawdziwego zdarzenia ? Mysmy dostały jeden kontener i to po jednej sztuce i to ma nam starczyc na 2 tyg promocji śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odeszłam z firmy z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ta super dostawa bo ja nawet ręczników niedostałam ani papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne tygodnie bez roczników papierowych. Pieluchy bambino dotarły i były na sklepie jakieś 2 godziny. Żadnych kremów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do tych paniusi ktore ,kochaja prace w obozie,Ja pracowałam 4 lata i moja opinia jest zdecydowanie negatywna. A bezczelne wpisy, że jak się nie podoba to trzeba zmienić pracę to proszę sobie zostawić dla siebie. Widzimy właśnie efekty polityki liberalnej. Polacy pozbawieni godności, bez przyszłości i perspektyw, gospodarka rozgrabiona lub wyprzedana za bezcen, telewizyjno-prymitywna propaganda sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn ktore dostaly plan naprawczy. Po ile osob pracuje u was w sklepie? Bo jesli po 4 a jedna z was dostala ten plan tzn ze chca nas zwolnic na podstawie nie wypelnienia obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane dziewczyny firma zwalnia bo ma pomysł nowy na oszczednosci czyli WORD SERWIS zatrudnia osoby dla firmy na umowy smieciowe ,i dlatego zwalniaja aby zatrudnic na smieciowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×