Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
I co dziewczyny dzwonil pan dariusz do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0103
Co z nagrodami za podniesioną wartość koszyka itp. itd...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Wy nic nie dostałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dziewczyny to bardzo podniosło na duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyrektor niech zasiądzie przy kasie i poleca te swoje drogie i nic nie warte worki. Mógłby chociaż cenę na ten badziew obniżyć. Ludzie są inteligentni i widzą co kupują i ile kosztują worki w biedronce ( u nas są 3 ),oprócz biedronek w naszym małym miasteczku (ok 28 tysięcy mieszkańców )jest Tesco, Netto, Lidl,Kaufland,Intermarche,Polo Market (razy dwa),Społem (ileś tam sklepów) i AŻ TRZY DROGERIE PRZY JEDNEJ ULICY (parę kroków od Dayli) W TYM ROSMANN. Jak można wszystkie sklepy wrzucać do jednego worka? Raczej nie sprzedam tyle sztuk co w Dayli gdzie nie ma konkurencji.! Wejść np. do Biedronki w naszym mieście a do Biedronki gdzieś nad morzem (oczywiście w sezonie). Dobrze wiemy jakie tam kolejki turystów do kas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są kary za niesprzedane worki ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kazał Kr kazał iść na służbę do jego domu na tydzień. No i oczywiście publiczna chłosta na centralnym rynku w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza. Wszyscy pakują wózki na SNG. My roboty, nadludzie zdążymy ze wszystkim: obsługa klienta, wciskanie worków, wysyłanie kontrolnych sms-ów, mycie podłogi, uzupełnianie dziur na pókach, pakowanie przemagazynowania za dnia na dzień i skanowanie tego korygując przy okazji stany wzięte z przestrzeni kosmicznej - to wszystko oczywiście w pojedynkę. My twardzielki, dayliwomenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracując w firmie DAYLI jako sprzedawca trzeba posiąść umiejętności jako ;kasjerka ,sprzątaczka,magazynier,sekretarka, ochroniarz,marketingowiec i to wszystko za jedną ,marną pensję.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego burdlu nigdy tu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJBARDZIEJ WKURZAJĄ MNIE WYMAGANIA DYREKTORA PRZY BRAKU NARZĘDZI DO WYKONANIA ZALECENIA. MOŻE STRZELĘ OCZAMI NA PÓŁKĘ I U PANA DARKA ZDJĘCIE WYSKOCZY, BO FIRMA NIE DAŁA CHOCIAŻ TEL. Z APARATEM. ZA DAWNYCH DOBRYCH CZASÓW KR PRZYJECHAŁA RAZ W MIESIĄCU I NAROBIŁA SOBIE ZDJĘĆ ILE CHCIAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej firmie nie da sie pracowac dom waryjatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki.Jak tam w regionie przecudownej DZ?zyjecie jeszcze bo ja już nerwow nie mam....Oj powinna ona przejść przeszkolenie z zakresu współpracy z ludzmi!Też macie wrażenie że chce być ważniejsza od DB?MASAKRA CO ZA BABA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziecie tak emocjonalnie podchodzić to zwariujecie. W tej fabryce trzeba mieć na wszystko wy.....ne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież dz na urlopie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już tu nie daje rady z dnia na dzień coraz gorzej szukam nowej pracy ale ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam!! drogie Panie co Wy na to że będziemy podpisywać teraz umowy przez pośrednika(agencje pracy). jeżeli kończy sie Wam umowa to możecie już wiedziec że dostaniecie podpisania śmieciowej umowy a jak sie nie podoba to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd znowu taka rewelacyjna informacja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niebawem wróci i znów się zacznie....a może się rozchoruje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to umowę śmieciową wrzucę tam skąd wzięła się jej nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą umowy zlecenia?. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj miałam przedłużaną umowę, żadnej smieciówki nie dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Ci się udało, u nas dziewczyna z normalnej umowy po okresie próbnym przeszla na absolwencka a po kolejnych 3 miesiacach dostanie zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do workow :D hmmm w dupie z nimi :D z perfumami bez testerow tym bardziej olac to :D sng ? smiech na sali ! 5 skrzynek oddam ! mojego cennego towaru ha ha ;) a powiem wam cos ! kiedys za wartosc koszyk 30zl prezent wiecie co dostalam ?! "olejek do opalania " gdy go odkrecilam na basenie :D okazalo sie ze ktos wlal do niego wode :D ha ha ha ha ha ha żenada ! i ja mam robic im koszyk ?! za takie oszustwo ! nigdy ! a tak wogole nie dlugo sie zwalniam i nie wazne ze nie mam pracy ja nie bede 'molestowana' psychicznie ! bo za jakie grzechy do cholery ! pozdrawiam i przestancie sie przejmowac bo nie warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dookładnie.. Brak testerów do perfum to jak mamy je sprzedawać. Nikt normalny nie kupuje perfum bez powąchania to chyba logiczne, ale mniejsza z tym. Najlepiej się nie przejmować niczym i jak najszybciej z tego obozu uciekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest ! i sie zdziwia ! niech sami pracuja w tym syfie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wy sobie radzicie w te upaly? U nas jest mega goraco,ledwo chodzimy w dodatku jestesmy tylko we dwie. Mamy zrobic w 1 dzien Sng,poukladac regaly'pielegnacja wlosow' i wyslac zdjecie -chyba z na szego firmowego tel.ktory aparatu nie posiada... Pani D jest na urlopie co nie znaczy ze nie bombarduje nas sms-ami,zeby napier...sprzedaz workow i perfum. Wykorzystywanie i nieludzkie traktowanie-taka niestety jest wizytowka Dayli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No te zdjęcia to jakaś masakra, pewnie swój aparat mamy z domu przynieść i jeszcze kabel do komputera... porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie zrobiłyście odpisu na testry do perfum było info po dostwie perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zrobiłyśmy a od tego czasu już nam skradziono te testery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×