Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Dzięki koleżanko ja od wczoraj próbuje wpłynąć na te mądralińskie,że podpisując kręcą bat na siebie,może po Twoim wpisie coś wejdzie im w łepetyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się dziewczyny zobowiązują do planów to chyba widzą co podpisują. Proste. Nie wykonujesz-wylatujesz. Nie trzeba tu filozofa. Z próżnego i Salomon nie naleje dlatego ja nie będe się zobowiązywała do niemozliwego.A odpowiedzialność nastepna sprawa.Firma szuka łatwego sposobu do zwolnień bez konsekwencji dla siebie. Niedowiarki otwórzcie oczy w końcu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za odbiory godzin też możemy wywalczyć coś dla siebie bo istnieją tzw. pozwy zbiorowe i wtedy Dayli już nie ma... Jaruś się zapłacze....biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i moja załoga nie podpisujemy.... nie podpisujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie podpisuje to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma to jeden wielki syf! Nie wspominajac o regionalnych, ktorzy oprocz cwaniakowania i udawania nie wiadomo kogo nie znaja sie na niczym. Mam ich wszystkich dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiste ale chyba nie dla wszystkich.... a ten tekst o urlopie pana Dyrektora to mnie po prostu rozbroił ... jawne wkręty i próba wrobienia nas w to ich bagno już kompletnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy juz sie zaczely rozliczenia tego planu naprawczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny!nie bądżcie głupie i nic nie podpisujcie!!!ta firma to jeden wielki przekręt!właśnie robią interes życia waszym kosztem.zamiast wykupić ubezpieczenie, które wiąże się z nakładem z ich strony sporej gotówki,bo ubezpieczyciel wymaga szeregu zabezpieczeń, to mają frajerów za darmo bo za wszystko będziecie odpowiqadać wy.ta procedura ma się nijak do warunków w jakich pracujecie-tzn.jedna na zmianie, wpłacanie pieniędzy do banku w pojedynkę.pomyslcie o tym i zastanówcie się dobrze ,bo możecie potem miec pretensje tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas solidarnie nie podpisuje nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nadgodziny mamy wypłacane w 100%,oraz dodatek do nadgodzin w wysokości 50% więc nie mów ,że jesteśmy w plecy bo tu akurat są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy wogole wiecie jak to jest liczona wypłata a w tym nadgodziny,i kochane jaki dodatek macie a nadgodziny ,nie ma takiego czego s jak dodatek ,ogarnijcie sie,wypłate brutto dzielicie przez liczbe godzin w danym miesiacu,wychodzi wam ile płaca za godzine potem ta stawke mnozycie przez liczbe nadgodzin i macie ile wam zapłaca wiecej do wypłaty brutto,i nic wiecej nie płaca,płaca to co musza i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo mnie nigdy się nie zgadzała pensja bo nadgodziny płacą tak jak normalne godziny pracy. Nadgodziny już pisałam odbiera się o 50% wyższym wymiarze czyli za 1nadgodzine odbierasz 1h30min. Jest o co walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nadgodziny płaca normalnie,a aby płacic 150% to nam sie nie nalezy bo mamy umowe z klauzula dorobienia do pełnego etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki prawda jest taka ze robia nas jak chca za czasow schleckera wyplata z miesiaca na miesiac wzrastala a tu zawsze maleje i jak to wyjasnic?? dziwne ?? a jezeli chodzi o odpowiedzialnosc to mam nadzieje ze tak jak piszecie to nie podpiszecie to nasza cala zaloga nie podpisze tylko zeby nie bylo jak zawsze za na kafeterii wszystkie madre a pozniej wyjdzie musimy byc stanowcze i nie podpisze to nie a jezeli sie im to nie podoba to niech znajda odpowiednie uzasadnie zeby zakonczyc z nami wspolprace to jest prose nie da sie zjesc ciastka i miec ciastko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to jest bankrut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam to znalezc na tej stronie bo nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nic nie podpisujemy i tyle. Łosie to oni a nie my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mi nie płacą za nadgodziny? Jak zapytałam szanowną D.Z to mi powiedziała,zebym sobie te nadgodziny odebrała-ciekawe kiedy jak jestesmy na sklepie we 2 i ledwo juz zyjemy w te upaly. Niewolnictwo-im lepiej pracujesz tym wiekszym niewolnikiem sie stajesz-co potwierdza praca w firmie Dayli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też nie mamy zamiaru podpisywać. Zobaczymy co pani D. powie w poniedziałek. A najbardziej rozwaliła mnie dzisiaj Lili - najważniejsze, żeby podpisać a szczegóły poda Brombi później...hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokladnie. Nie wiedza juz co wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha to jest mozliwe tylko w DAYLI-podpisz a ja ci powiem za jakis czas co podpisałaś-oni chyba muszą zmienić dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nic nie odsylamy w poniedzialek tak? czy wysylacie puste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie odsyłamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie podpisujemy nie bede placicić za bałagan skoro wprowadza sie cos takigo powinno byc wyjaśnone wszystko bez rzadnych watpliwosci . Mądrala resocjalizacji myśli że złapał naiwne my mamy płacic bo kasy nie ma.Ide z tym do radcy nic nie podpisze tak jak ktoś napisał powyżej gdzie kończy się odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozgłoście temat w mailach bo nie wszystkie czytają forum, jedne podpiszą drugie nie, w grupie siła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak podpisze te g***o to nie pójde juz nigdy sama do banku.nie wiem co mnie może spotkać na ulicy.ja jestem kasjer sprzedawca i powinnam być w pracy na stanowisku a nie na mieście ze szmalem w torebce za który musze odpowiadać .za kasetke za moje rozliczenie owszem odpowiadam to moje błedy ale cała reszta broń Boże.tesknię i pozdrawiam panią z klasą panią katarzyne Frackiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez znaczenia czy podpiszesz to i tak nie nalezy do Twoich obowiązków noszenie gotówki do banku/poczty. To obowiązek kierowniczki a jak jej nie ma to musicie takie polecenie mieć na piśmie,że pełnicie obowiązki kierownika co wiąże się również ze wzrostem wynagrodzenia na ten czas. Ja nigdy nie pójde z kasą i z tymi ulotkami na miasto. Pozdrawiam darmową siłę roboczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×