Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Widac,że w Dayli sam ciemnogród pracuje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miło się pracowało za czasów schleckera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie można się zająć spokojnie pracą tylko trzeba przewidywac jak chca Cię oszukać,pensji pilnować,papierków nie podpisywać i rozmyslać z której strony teraz biuro zaatakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak długo jeszcze tak będzie??? Napiszmy zbiorowy pozew - jak oni nas traktuja, za jakie pieniadze, dodatkowe obowiazki w ramach 'charytatywnej pracy"? Toć to obóz pracy a nie żadne drogerie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza zasada to nie godzić się na obowiązki za kogoś kto bierze za to pieniądze a Tobie każą robić to za darmo.Kasjer-sprzedawca to nie kurier,konwojent,strongman i popychadło. Ja wykonuje tylko swoje obowiązki i nic ponad to. Nie pozwalam sobie żeby mi weszli na łeb. Pozdrawiam szanownych Kr-ów i reszte biura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w sklepie często muszę wykonywać pracę za naszą szanowną kierowniczkę i nikt mi za to nie płaci bo myślą że to ona............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja sie teraz pytam na serio podpisujecie? czy czekamy na jakies wyjaśnienia? bo faktem jest, że jako pracownicy tej firmy musimy dbac o jej mienie (ja jak najbardziej z reka na sercu mowie ze to robie), ale faktem jest tez to, że nikt naprawdę nam nic nie wyjaśnił i ten urlop... Powiedzcie jak robicie, ale nie ze na cafeterii dla szpanu tylko jak faktycznie będzie w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie tak, że wszystkie grzecznie polecą na pocztę wysłać pięknie podpisaną odpowiedzialność :) taka jest prawda... co to za różnica czy podpiszesz czy nie skoro już szukają naiwniaczki na nasze miejsce, które im będą pracować na zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie podpisujmy bo dlaczego mamy ułatwic pracodawcy nasze pożegnanie. KR się wściekną bo od tego są a razem możemy naprawdę dużo.Te co wyślą ich sprawa. Ja nie pozwolę sobie za dużo i Kr (Jaruś) się do mnie nie odzywa bo on wie ile co miesiąc dostanie wypłaty a ja nie.Zresztą mam pół etatu to robię na pół gwizdka.Wcale mi nie zalezy na tej robocie tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy poważnie nie podpisujecie czy tylko tu tak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nie pomogły lewe zaświadczenia o niepełnosprawności , teraz wszystkie wypad a na Wasze miejsca umowy zlecenia z worka... Trzeba było się zmywać póki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na sklepie solidarnie nie podpisujemy:) niech sie dzieje wola nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoraz was zostala juz rozliczona z planu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakie naiwne odpowiedza na te ogloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajda się takie.Człowiek w tym momencie czuje się oszukany i wykorzystany!Dwoi się i troi ,zachęca proponuje ,stara się przyciągać klientów,a teraz mi podziękują???Mimo braków towaru i ogólnego bur.....u staramy się żeby to się jeszcze kręciło i teraz za plecami takie numery robią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmujcie sie ta firma gorzej juz nie ma nigdzie,syf i malaria tu jest,a za ten syf i bałagan chca abysmy my płaciły.i tak chca wszystkich zwolnic ,bo firma ma juz inne plany w oszczedzaniu -wymienic personel na smieciowki,ogólnie nie ukrywajmy ze ta firma ledwo juz pyka,kwestia czasu i bedzie trach,to co chca wprowadzic ni jak ma sie do chaosu jaki jest w tej firmie,podam przykład,brak internetu przez tydzien miedzy czasie podwyzka cen i sprzedajecie po zanizonych cenach bo aktualnych brak,firma traci przez tydzien z 1000 zł zalezy jaki ruch,kto płaci - my,drugi przykład był moment ze miała byc promocja 30 % na wybrany towar przecena przez 20 minut była na wszystko ,byli ludzie co kupili towar po duzo tanszej cenie,bo akurat mieli szczescie i byli w sklepie.trzeci przykład towar przeterminowany,przeceny dokonujemy recznie w systemie,a jak im udowodnicie ze ten towar co przecaniłas był faktycznie z krótka data waznosci,a no nijak ,kto płaci -my,wniosek nasuwa sie jeden ,góra wie jaki burdel jest w prowadzeniu firmy,i chca obciazyc za to naiwnych ludzi ,a co tam zarabiaja grosze a moga jeszcze mniej taki pracownik opłaca sie a jak juz nie bedzie miała na chleb,to sie zwolni sam i o to chodzi,a w zamian bedzie umowa smieciowa dla naiwniaka bo ten naiwniak nie wie jak ta firma funkcionuje ,tyle w temacie,zastanowcie sie ludzie,podpisac cos ,swiadczy o tym ze na swj***arki bierzecie syf ktorego sama góra nie moze opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas otwiera sie konkurencja takze dayli pozegnamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ile L-ek jutro firma dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa te przemagazynowania pakujesz towar a za 2 dni przychodzi to samo z innego sklepu jaj normalne.he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni tutaj nie panują nad niczym. Żadnej organizacji nie ma a mój KR to chyba przyszedł na naukę bo taki laluś bez wiedzy praktycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kadry bedą miały co robić -ciekawe ile wypowiedzeń bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym chciała żeby mnie zwolnili-bo mam dość tej harówy,nigdy nie wiem jaki kolejny absurd mnie spotka,nic tu nie ma ładu ni składu,nikt nic nie wie,kazdy mówi co innego.Wymyślają nowe procedury a potem hyc na urlop a ty się sama domyślaj o co chodzi,główkuj co gdzie wpisać a regionalna pali głupa że nic nie wie o odpowiedzialności ,mamy podpisac a co podpisałyśmy to dowiemy się po urlopie pana D.B,A TERAZ DO ROBOTY I POLECAĆ WORKI I TIFFI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ile sklepów nie podpisze procedury wpisujcie sie. nr1 my nie podpisujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NR2 MY TEŻ NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MY NUMER 3 NIE PODPISUJEMY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×