Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Ale macie problem z podpisaniem odpowiedzialności.W poprzedniej pracy podpisałam były braki obciążyli mnie kwotą 5000.Wniosłam sprawe do sądu.Wygrałam bez problemu.Wystarczyło że powiedziałam że niema kamer i ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie podpisałyśmy i to ma być powód do zwolnienia.Należy wytłumaczyć jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości a nie kazać podpisać za pięc dwunasta bo P.D.B idzie na urlop.Po to jest przełożony aby wyjaśnić na z zamiłowania handlowiec z wyboru resocjalizator.Porażka miało być tak z.....cie a jest masakra nie trzeba nic nawet mówić każdy wie o co chodzi.No a z tymi puzzlami to jazda na maxa.Dla mnie piwko a dllaa.. synka puzzle a dla mamuli fifirifi no i worek a co mam gest. Witamy w Dayli.Nie daylii bo trzeba płacicić !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po co podpisywać odpowiedzialność skoro nie spełniają warunków co do tego... Kamery czarno- białe i nic na nich nie widać, ochrony nie ma, itp. Więc jeśli droga góra chce podkradać pomysły takie jak u "konkurencji" to powinni też przyjrzeć się ILE TAM PRACUJE OSÓB... W innych prawdziwych drogeriach (a nie podróba drogerii +). Tam pracuje po kilka dziewczyn na zmianie i dwóch lub trzech ochroniarzy więc ONI mogą podpisać coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy piszecie przecież jak narazie wszystko tyczyło sie pieniędzy a nie reszty.Myslicie ze oni nie wiedza ze nic innego nie mogą nam dac do podpisania?Az takimi glupkami nie sa.Tak mi się wydaje,choc moze sie myle.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod słowem "mienie" może kryć się wszystko a dla przykładu podali bony, karty itp. Tak twierdzi prawnik :-) no nic dowiemy się w poniedziałek jak wróci "święty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze te co krzyczały nie podpiszemy to zaraz podpisza ,i tak wiekszosc podpisze bo co straca tak wspaniała prace,a tak troche dołoza pracodawcy i troszke zarobia i tak firma bedzie sie krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdej miejscowsci wiekszej i tych mniejszych sa radcy prawni.Ja nie bede snuc domysłów tylko drukne takie pismo i do niego ide.Myśle źe maja większe doświadvzenie w tym temacie.Jak coś to wam napisze bo po co sobie nerwy sxargać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdej miejscowsci wiekszej i tych mniejszych sa radcy prawni.Ja nie bede snuc domysłów tylko drukne takie pismo i do niego ide.Myśle źe maja większe doświadvzenie w tym temacie.Jak coś to wam napisze bo po co sobie nerwy sxargać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,czy komus koncza sie umowy w dayli?Lub skonczyly moze i dostali fantastyczna propozycje zlecenia za grosze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze,a ja myslalam ze tylko u nas tak jest...a tu widze ze pustki na sklepie,brak szacunku i z******te wymagania to w kazdym sklepie dayli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już innych umów nie dają tylko zleceniówki, nawet w tych ogłoszniach jest napisane umowa zlecenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niby na koniec zmiany wypisujecie te 2 dodatkowe raporty co kazali wypisać pierwszy raz 31 lipca? u nas był regionalny i powiedział że te dokumenty wypisujemy tylko na koniec każdego miesiąca więc nie drukujemy ich codziennie;/ paranoja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać nawet regionalni nie wiedzą o co chodzi - nasza kierowniczka kazała wypisywac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wypisujemy i z tego co wiem region Li...i wypisuje jak konczymy zmiane,kazda kasjerka wypelnia.Wszystkim bez wyjątku jak kończy się umowa dostają zleceniówki:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co zrobią z tymi co mają umowy na czas nieokreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego już teraz szukają na niektóre sklepy skoro tam się jeszcze umowy nie kończą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabezpieczają się dadzą wypowiedzenie i zaraz umowę śmieciową jak nie przyjmiesz to obsada musi być.... a po co wypisujecie skoro papierów nie podpisałyście???? no bo teraz to cześciowo i tak wykonujecie o co było tam zawarte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wypisuje wszystko zeby sie nie mieli do czego doczepić,jeśli chodzi o umowy na stałe to chyba to nie jest takie proste ją zerwać , ale jak będą chcieli się kogoś pozbyć to i tak coś wykąbinują:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja prawnika i jak beda sie chcieli pozbyc tych co maja stałe umowy to i tak prawnie zaskocza cie tak ze stracisz prace,niestety a wiem ze juz takie cos szykuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś dostał propozycję umowy o pracę na podstawę plus umowa zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy coś takiego wogole ma prawo bytu 2 umowy na 1 stanowisko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tskie umowy dostali kierownicy, na umowe o prace obowiazuje jakis okres wypowiedzenia,wiec kierownicy beda pracowac non stop gdy pracownicy sie pozealniaja lub nie podpisza umowy zlecenie....zabezpieczyli sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kończy się umowa o pracę i dostałam propozycję umowy zlecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez zaproponowali umowę zlecenie i jej nie podpisze powiedziałam wprost. Jest mi szkoda dziewczyn bo fajne są i dobrze się pracowało ale nie będę pracować na śmieciówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest umowa zlecenie z firmą work service, są odprowadzane składki zdrowotne i do zusu. Można też mieć ubezpieczenie chorobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci powiedział ze wszystkie składki sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regionalna, wypełniałam też formularz tej umowy na którym dokładnie zaznaczasz czy chcesz mieć odprowadzane składki... na stronie work service też można dokładnie przeczytać jak wygląda taka umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jakiegoś czasu każdy na umowę zlecenie musi być objęty ubezpieczeniem zdrowotnym. składki społeczne i ubezpieczenie chorobowe są dobrowolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowa zlecenie ,ale nie podlegasz pod ----------------nadal nie będą podlegać Kodeksowi Pracy; nadal nie będą mieć praw pracowniczych – chorobowego, urlopów, wypowiedzeń, ochrony zatrudnienia, nadgodzin, ani niczego, co zapewnia KP etatowcom; nadal nie będą mogli skorzystać z Sądu Pracy ani PIP; nadal nie będą podlegać pod żadne minimalne wynagrodzenia czy stawki za pracę dodatkową czy tam w święta. widać na pierwszy rzut oka, że to pieprzenie, jakoby dorzucenie ZUS-u do umów cywilnoprawnych miało w jakikolwiek sposób chronić kogokolwiek, jest właśnie li tylko pieprzeniem. nie chroni dokładnie przed niczym i dokładnie w żaden sposób. jedyne co się zmienia to to, że ZUS dostaje swój kawałek szmalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×