Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Co do wołowa hehe ty chyba masz zle informacje kochana :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj to dadzą ci wypłate za kolejny miesiąc :-) u nas dziewczyna dostała za miesiąc w którym już jej nie było taki mają bałagan hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam świadectwo pracy ma 7-y dzień po wysłaniu wypowiedzenia do kadr więc u Ciebie jest chyba coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy z worku dostali wyplate nieadekwatna do liczby przepracowannych godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wołowie od 6 lat kierownikiem sklepu jest Angelika,nie było jej tylko rok,bo urodziła dziecko i wróciła,więc koleżanko nie wiem kto Twoim zdaniem jest starym kierownikiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się bardzo z powrotu Angeliki z Wołowa- dobry kierownik , dobra koleżanka, dziewczyna bardzo kreatywna. Pozdrawiam Renata :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na swiadectwo pracy nie czeka sie zadnych 7 dni. Nie ma czego takiego w kodeksie pracy. Powinno być sporządzone natychmiast po ustaniu stosunku pracy. Dlaczego Wy dajecie sie tak robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei słyszałam że świadectwo trzeba dać kierowniczce a ona przekazuje je regionalnej... kurde w tej firmie jest taki burdel że nie wieadomo co robić żeby było dobrze masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koleżanki która do sądu pracy poszła z brakiem świadectwa-co potrzebowałaś i jak długo czekałaś? za co te pieniądze były wypłacone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idziesz zgłaszasz ze dałąs wypowiedzenie i minął termin wydania swiadectwa,oni Cie dalej pokieruja,kasa jest naliczana za nie dotrzymanie terminu,firma na sprawe sie nie stawia,a komornik im wchodzi i egzekwuje kase dla pracownika,a sa to nie małe pieniazki tzn dla nas szaraków,dla nich to pewno groszowe sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak po inwenteryzacji? Duże braki? Czy karta kradzieży też jest sprawdzana przez regionalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje wynagrodzenie nie zgadza się w stosunku do ilości godzin przepracowanych i to sporą sumkę i nie wiem co zrobić za bardzo bo ten work to cwaniaki są, a sądzić się nie chcę. Oni nigdy telefonów nie odbierają i o pasek wynagrodzeń jest ciężko u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co umowe podpisywalas z workiem? Trzeba bylo czytac co piszemy na forum. zaczynają sie cyrki tak jak pisalismy. Gratuluje odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj czy z workiem czy bez niego to nigdy nie było wynagrodzenie u mnie dobrze wypłacone. Co mies. cos brakowało,coś zabierali. Dałam sobie spokój z Dayli a w sądzie odzyskałam swoje+odsetki. Dlaczego tak daleko musiało to dojść? Bo nie każda z Was walczy o swoje a i tak wiecej zostanie w firmie. Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas przy takiej rotacji pracownikow braki były bardzo duże. Nie dziwie się. Jeszcze brak monitoringu i ochrony.Jak widze,ze biora to sie odwracam.Odpowiedzialnosci nigdy nie podpisywałam i nie podpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tam nie pracuje i nie moge powiedziec ze praca byla zla bo bardzo ja lubilam, ale niestety pracownikow nie szanuja, traktuja jak murzynow i w dodatku syf jest taki ze szkoda slow. Bede bacznie obserwowac az dayli upadnie bo to kwestia czasu. Moj byly kierownik na niczym sie nie znal tak inteligentnych ludzi zatrudnia ta firma. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ktore jeszcze tam wytrzymuja i zycze powodzenia w znalezieniu nowej dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź nie mam kasy i zaczyna mnie to wk...ć za dziękuję nie kupię jedzenia,ale autka firma ma fajne :-(to co nami się będą przejmować.Czym oni myślą napewno nie głową.Aź płakać się chce jak na to patrzę bo pracuję tu parę lat i takiego syfu nie było:@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką karte kradzieży sprawdza kierownik regionu!Napiszcie coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką co kiedyś i teraz powinnaś mieć, kartka a4 wpisujesz godzinę kwotę i towar jaki ci skradziono jak masz monitoring to zajmuje tak minimum godzinę po pracy:-( a jak nie masz to kiepsko spisać i oszacować towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak zajmuje godz po pracy to czyli tą kartkę sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ilu dni powinnam otrzymać świadectwo pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam założyli kartę klientów którzy kładą joby na Dayli. Już mamy sporo wpisów. Ja wpisuje,że rozkradli mi cały sklep tylko mnie zostawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z kodeksem pracy świadectwo pracy pracownik otrzymuje natychmiast po ustaniu stosunku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wiecie może jak odczytać datę ważności na perfumach Tiffi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tiffi jest data na którymś boku po rosyjsku napisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. jak wygląda inwentura z p.Bożena? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,powiedzcie mi czy wam tez wychodza takie kolosalne sumy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Ci wychodzą takie sumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pomoc Bozeny nie macie co liczyc podczas inwentury niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×