Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
musze napisac jeszcze, ze bylam swiadkiem naocznym wczorajszego i dzisiejszego dnia... tak jak potraktowala dziewczyny klamiac do ostatniej minuty i robiac nadzieje potraktowala je jak smieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turek zamknięty to prawda ale nikt dziewczyn nie okłamywał i może dlatego bez problemu zostały żeby spakować sklep... co do Pobiedzisk to inna sprawa tam dostali wypowiedzenie lokalu i dziewczyny są tego świadome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby sprawe postawili jasno kilka dni wczesniej to zaloze sie ze dziewczyny z dzierzoniowa tez by zostaly i pomogly. Nie dziwie im sie, sama bym tak zrobila na ich miejscu. Teraz regionalna pewnie siedzi przed kompem i sle meile a frajerki, ktore zaangazowala pakuja towar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanaS
tak szkoda slow. Masz racje. Dzis pozegnalam sie z dayli a pech chce ze jak wychodze do okna to widze sklep :/ szkoda mi jedynie tego, ze fajny zespol byl, szlo sie dogadac z dziewczynami i atmosfera byla dobra. Na odchodne zyczylam regionalnej zeby ja ktos potraktowal jak ona nas.. odpowiedziala ze ona z niejednego pieca chleb jadla... tez miala sie czym chwalic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czymajcie sie Znajdziecie fajna prace i wogole będzie git a regionalna jeszcze miesiąc moZe dwa i sama odejdzie nie wytrzyma presji nikt jej nie szanuje i nie traktuje poważnie juZ poszły skargi do fugata a ja mam znajoma w gazecie naj i opisze sytuacje pani A . P Pa. Dzierżoniów zawsze był spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzacie nikt nie umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie, ale moze z glodu umrzec niebawem ! nie jestes w sytuacji i nie wiesz jak to bylo... A.P na nic nie miala argumentow a kiedy cos sie do niej mowilo to olewatorskim podejsciem rozmawiala przez telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie umarł to prawda prace tez znajda ale po tylu pzepracowanych latach , miesiącach należy sie zwykle dzięki za współpracę. To tak dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksana naprawdę przykre to źe tak się ludzi traktuje:-( ja kiedys teź pracowałam w firmie kilkanaście lat i na dowidzenia usłyszałam "na pani miejsce mam młodsze i ładniejsze" ta firma juź upada,nie mamy wpływu na kogoś ale mamy wpływ tylko jak my to odbierzemy.Potraktuj tą osobę jak kogoś chorego bo szkoda źebyś się dołowała.Źyczę Ci powodzenia i głowa do góry napewno sobie poradzisz ściskam Cię mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój było minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazywanie empatii to nie zbrodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa cyrki co sie dzieje w tej firmie te sugerowane sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna minko głowa do góry,nie mamy wpływu na pewne sytuacje,Teź się martwię ale muszę dalej źyć przecieź w depresję nie chcę wpaść.Musimy myśleć teź o bluskich i jakoś się wziąść w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanaS
do Gosc z 20.49. Dzieki za slowa otuchy :) Naprawde Ci tak powiedzieli ? no w sumie nie ma sie co dziwic bo oni nie maja granic. Nie wiedza co to kultura. prace znajde nie wiem za jaki czas i jaka ale znajde. Dla mnie przykre to, ze starasz sie jak najlepiej i najbardziej kupujesz sama sugerowane a oni dzwonia i sie dra, obrazaja, strasza itd. chcialam tylko by potraktowala mnie i moje kolezanki z pracy jak ludzi... tylko tyle. Czy to tak duzo ? dzieki i zycze powodzonka :) 3maj sie tez cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro następne sklepy zamykają to naprawdę juź przestaje mnie śmieszyć:-(jeszcze troche i po pare sklepów w regionie pozostawiają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanaS
no ladnie... 3majcie sie dziewczyny bo wiem co to znaczy zamykac. nawet lzy u mnie sie polaly kilka razy w domu jak podchodzilam do okna widzialam dayli ale to sentymentalnie do kolezanek i tego co tam miedzy nami bylo i jak fajnie sie dogadywalysmy heehee :p trza dalej isc, do przodu. Kasia!!! I love you !!!!! tesknie haha :)) teraz zapraszam do zaby, czasami tam bede u Marty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki wszystkich tak potraktowali, dla mnie to nie są ludzie .....ale w życiu wszystko się wraca ....i życzę im tego z całego serca ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy was też wkur... ta ewka regionalna? Chce pokazać jaka to ona... A niebawem pewnie zwalnia ją jak patrycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burrrdelll na kulkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie czy dostałyście jakiś okres wypowiedzenia,czy mają prawo tak z dnia na dzień wypowiedzieć jak sklep zamykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanaS
dostalam wypowiedzenie. Na okres 7 dni, czyli zeby im spakowac sklep . Ale ja powiedzialam, ze nie pracuje dla nich od teraz i po prostu nie zostalam. bylam na umowe zlecenie i moj wujek (adwokat) powiedzial mi, ze nie dostane dyscyplinarki ani nic podobnego bo nie mam umowy o prace. Reszta pracownikow na l4 byla. dzis znow zobacze ich pyski pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest zlecenie to moga z dnia na dzien, bez wypowiedzenia bo zlecenie to nie umowa o prace i okres wypowiedzenia jej nie dotyczy. Chyba ze ustalono z pracodawca inaczej. A co do zamkniec to E. mowila ze bedzie "naciskac" na zamkniecie Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy wypłaty bedą dziś czy w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dziewczyny dostał odprawę i 2-miesięczne wypowiedzenie. Tylko z powodu tego, że sklepu już nie ma to w tych dwóch miesiącach rozpiszą im zaległy urlop, a z reszty dni zwalniają ich z obowiązku przychodzenia do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaną tylko te sklepy które w rankingach sprzedaży są najwyżej , wszystkie nie rentowne sklepy są do zamknięcia . Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl zamykania sklepów niedopuszczalny, ale że są zamknięcia, to co się tak dziwicie? Jak sklep robi niecały tysiąc utargu dziennie, to chyba jest logiczne, że nie zarabia, a ile można dokładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×