Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość olallllaaaa
Widać że jeszcze nie dotarły do Was najnowsze wieści,niebawem dostaniemy aneksy do umów. Będziemy pracować na umowe zlecenie :/. Więc lepiej uciekajcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a oni beda miec strat jeszcze wiecej za utrzymanie sklepu w godzinach gdy nikogo w niej niema........i tak w ramach nowinek ...w biedronce z premią dostają ok 2000 zł w dobrych sklepach....niewiem jak w mniejszych...a tu się robi stonka...zamiast drogeri... klienci tutaj tez tak reagują.... a profil firmy mial sie niezmieniac jak obiecali w pismach decyzyjnych przy zmianie nazwy!!!!!!!!!!!!!!. na umowe zlecenie..... to ja sie wypisuje z tego biznasu.....jesli to prawda....SZCZYT..... A co do spadających utARGOW.......jak mają rosnąć skoro towaru coraz mniej a wykropkowanych miejsc coraz wiece.....klient przychodzi po balsam a zastaje danie w 5 minut...no sory ale też bym parskła smiechem...i wyszła zszokowana.......kodujac..... omijac to dziwne miejsce.......eeeee szkoda slow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 1988
Może bojkotujmy chore konkursy?Wydłużony czas otwarcia sklepów wcale nie gwarantuje wyższych obrotów.Wzrosną tylko koszty.Podniecamy się zmianą godzin otwarcia,może nie potrzebnie.Ta farsa chyba długo trwać nie będzie.Zacznę chyba szukać pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
do olallllaaaa Nam radzisz uciekac,a TY zostajesz? Skąd masz takie wieści??? Jak nie pewne to nie powtarzaj bo wprowadzasz zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowka8052
widzieliście nowe godziny otwarcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaOna
Ogólnie to co się dzieje w firmie to najlepiej zostawić bez komentarza. Oni tam u góry chyba nie widzą,że sami się pomału wykańczają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowka8052
wiecie co z umowami? Będą takie jak są? k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaOna
A kto to może wiedzieć?? Jak kierownicy sami nie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHY?
a wiecie dziewczynki ze siec wypowiedziala umowe firmom ochroniarskim? zostajemy same na sklepie z dzialajacym beznadziejnie monitoringiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia1dosia2
chyba sobie zarty stroisz. Jeżeli im wypowiedziąlo to ciekawe kiedy nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nigdy ochroniarza nie miałyśmy,kamer również nie mamy,a umowy będą na 3/4, więc chyba nie jest tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHY?
nie zartuje, mozecie juz wystawiac czerwony dywan zlodziejom; a umowy na 3/4 dla pracownikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia1dosia2
Jeżeli godziny wzrosły to i etaty musza, ciekawe czy tak będzie czy nas na zlecenie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia1dosia2
Jeżeli godziny wzrosły to i etaty musza, ciekawe czy tak będzie czy nas na zlecenie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaOna
Ochrona???? Jedna osoba na sklepie,monitoring jako tako działający ale rozglądać się ciągle trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia1dosia2
a po co wiecej osób skoro to mały sklep. Martwy sie o siebie a nie o ochronę. Jeżeli nam podniosą godziny to damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia1dosia2
a po co wiecej osób skoro to mały sklep. Martwy sie o siebie a nie o ochronę. Jeżeli nam podniosą godziny to damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzWszystkoWiadomo
godziny zmienione... mamy nadgodziny dla kasjerek. u nas tez ochrony nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Oj dziewczyny. Jesteście niedoinformowane. Ochrony nie likwidują tylko zmieniają operatora. Pond i Solid wymienieni na Konsalnet. Na obiekty wchodzą od 1 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxy
czy u was klienci kupują te smieszne ogórki i makarony?bo u nas nawet nie są zainteresowani!przechodzą tylko obok wózków albo regału i uśmiechają się i pytają czy to są jakieś żarty!i co tu się dzieje na tym sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPS
MAM PYTANIE? CZY WY TYLKO WYLEWACIE ZALE NA FORUM CZY TEZ JE MOWICIE SWOIM KIEROWNIKOM REGIONALNYM... MOJ REGIONALNY CHYBA PO MOICH ZALACH SIE ROZCHOROWAL I POSZEDL NA L4 NIE MAM SLOW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pracownik
A ja mojej sie zale ile sie da!!!Zawsze odbierze,zawsze wyslucha,jest tego samego zdania co ja,co my wszystkie:|Oni tez maja zwiazane rece,nikt ich nie slucha,ich tez nowy prezes ma za szmaty.Oni tez slysza ze jak sie nie podoba to wypir.....Moja regionalna jest spoko,nie ma sie do czego przyczepic. Slyszeliscie ze z magazynu polecieli? Biedny Michal,coraz smutniejszy ma glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płakałamba
u nas też kierowniczka sklepu i regionalna poszły na l 4! myślicie że coś jest na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiężkoWyczuć
podobno wynajęta jest jakaś firma która zatrudnia ludzi, także kto wie czy wszyscy nie polecimy w najbliższym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPS
MOJ REGIONALNY JEST DAREMNY I AROGANCKI. Z TEGO CO CZYTAM O TWOJEJ "STARY PRACOWNIKU" REGIONALNEJ TO MASZ SZCZESCIE MOJEMU BRAKUJE KULTURY I INTELIGENCJI, MA BARDZO WĄSKI ZAKRES SLOWNICTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPS
A JESZCZE JEDNO NA DZISIAJ. GDYBY NAS NIE WYKUPIŁ TAP TO PO BANKRUCTWIE SCHLECKERA KAZDA DOSTALA BY ODPRAWE I PRZYPUSZCZAM ZE WIEKSZOSC Z NAS MIALA BY JUZ NOWA PRACE I PEWNIE BYŁO BY INACZEJ MOZE LEPIEJ? MOŻE GORZEJ? TO JUZ ZOSTAWIAM WASZEJ REFLEKSJI... JA MYŚLE ŻE LEPIEJ BO NOTABENE SZUKAM INNEJ PRACY I ZNAM WŁASNĄ WARTOŚĆ JAKO PRACOWNIKA I CZŁOWIEKA. MAM NADZIEJE ZE WY TEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uegbr
nasz kierownik tez na l4.. biedaczek. Jak bedziecie cos wiedziec piscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uegbr
co do makaronow czy ogorkow to nic nie idzie. ludzie tylko nas wysmiewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×