Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
my dostalysmy e maila ale nie bylo w nim zadnego pliku wiec regionalna powiedziala ze skoro nie ma pliku to nas to nie dotyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dostalysmy 2200 pozycji do spakowania w 3 dni. porazka! trzeba bylo nam dac 1 dzien bo po co az 3?! jakbysmy mialy tylko pakowac to ok.ale przeciez trzeba ogarnac dostawe,obsluzyc klientow itp.a jestesmy pojedynczo na sklepie bo u nas juz urlop dziewczyna wziela :/ jakby tego bylo malo to kr nas straszy ze po pensji nam poleci jak nie spakujemy na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzajcie..w 3 dni musialysmy spakowac caly sklep, wiec spakowanie 2200 pozycji to chyba nie jest tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównuj takiego pakowania z pakowaniem przy zamknięciu. Przy zamknięciu pakujesz wszystko jak leci i jest się całą ekipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.2200 pozycji to nie znaczy ze tyle sztuk towaru. czasami po jedenj sztuce a czasami po kilkanascie sztuk towaru.to sie tak tylko wydaje.jestesmy na zmianie pojedynczo wiec nie mozna sie zajac TYLKO pakowaniem(jak w przypadku zamkniecia)bo sa klienci i trzeba ich obsluzyc,bo jest dostawa i trzeba ja ogarnac a samej uwierz- ze jest ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm dziwne te przemagazynowanie. wygląda na to,że tamte sklepy są puste ??? bo pakuje się prawie wszystko. Chyba nikt nie jest głupi towar pójdzie na nowe sklepy,a my zostaniemy z gołymi półkami. I wielkie wymogi o koszyk no halo-czym się pytam. Ciekawe czemu już higienika nie przyjeżdża a lindo to już wspomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwne.....mówi się nam oficjalnie ,że towar zostanie przesunięty tam gdzie go brakuje,ale prawda jest tragiczna bo jak nie płaci się faktur za ten towar to trzeba go zwrócić niestety do dostawcy bo komornik wejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak wam się układa współpraca z panią D.Z. i czy zdążyłyście przygotować pytania otwarte do klientów i produkty komplementarne bo termin był do dzisiaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z wynikami konkursu o tablety? Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jeśli szukacie pracy polecam serwis www.PlanPraca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie dziewczynki ogłoszenia ze wszystkich mediów na jednej stronie... www.pracadam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak dostawy,ja otrzymała dwa kontenery.zero chemi,kostek do toalet.nie wspomne o produktach z gazetki,których brak.robocie ZAM na promocje,na kolejny tydzień,czy czekacie aż cos samo przyjdzie?a potem bura od kr ,ze nie ZAM.promocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z tego co wiem według nowego zamawiania w systemie... przez to filtrowanie ... niewolno nam zmieniać ilości... i zam,promo też się tam uwzględnia i nie mamy robić go osobno jak dotąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - przesuwacie towar do innych sklepów w których jest większy utarg niż w waszych a nie dlatego, że komornik wejdzie jak się nie płaci ! Ja nie wiem dlaczego oczerniacie magazyn, że towaru wam nie wysyła. Czym się przejmujecie ? Jak nie ta praca to inna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie moje dziewczyny odchodzą jedna po drugiej....zapraszam KR-ów do sprzedaży.... Brakuje ludzi do pracy a tym dobrym pracownikom umów sie nie przedłuża....a znowu mądry na takich warunkach nigdy nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy kierowniczka na zwolnieniu a ja muszę zrobić dostawę lodów pro forma,jak to się robi.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robiłyście już zwrot kasy na kartę? przychodzi klient na 2 dzień i chce cos oddac ale 1 produkt tylko z paragonu? w kompie wiem a na polcardzie gość mi mówił że tylko całą transakcję kartą moge mu oddać a nie tylko jakąś małą kwotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można oddać tylko całą kwotę więc lipa bo klient musi przynieś wszystkie produkty z powrotem, i z tego co się dowiedziałam zwrot mozna zrobić tylko w tym samym dniu co się go zakupiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co robimy jak dotąd gotówką tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie mam opcji zwrot lub uznanie w nowym terminalu, więc zwracam gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwracasz gotówke? przeciez potem Ci sie nie zgadza suma kwoty w gotówce i na karcie... Ja mowie ze nie mamy zwrotow na karte i tyle,niech placa gotowka albo wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież przyszedł mail że jak ktoś płacił kartą to zwrot może być tylko na kartę i tylko cały paragon można zwrócić, nie wolno wydawać gotówki. U nas mówimy że jak ktoś zrobił zakupy wczoraj i płacił kartą to nie przyjmujemy zwrotów, tylko tego samego dnia. taki mamy system, jak mają o to pretensje niech dzwonią do centrali w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak radzicie sobie z karo dziewczyny ?! dla mnie to czarna magia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiemy że w żadnej firmie tak nie oszczędzają na szkoleniach jak w naszym kochanym DAYLI!!! Po co szkolić odpowiednio pracownika, później można zwalić całą winę na niego...bo jest nierozgarnięty i niekumaty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KARO jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla wszystkich niestety gdzie w końcu wpisywać grafik taki jak na papierku a gdzie pelne godziny?czy mógl by ktoś tak najprościej napisać?bo niestety w sklepie nie mam na kogo liczyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KARO to magia bo nawet jak coś się zapisuje to jak włączy się następnym razem wyświetla coś innego;/ ja jestem ciekawa jak rozliczą grafik pracy skoro np. jednej dziewczynie nie zaakceptowali urlopu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie zaakceptowali urlopu? nie pozwolili jej pójść na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami sie z tym gubia :/ a powiedzcie jak to jest w koncu co wpisujemy w wydatkach ? w sensie ile zostaje gotowki na koniec dnia ? to co zostaje w sejfie z calego dnia ? plus kasetkii ? czy co ?! :D dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×