Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

prezent dla rodzicow pod choinke

Polecane posty

Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jaki prezent dla rodzicow pod choinke/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swoim kupię
suszarkę do owoców. zawsze im kupuję coś praktycznego do domu plus dla mamy krem a dla taty sweter (identycznie jak w zeszłym roku). my dostaniemy po piżamie. taka tradycja.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomn
jak co roku - dezodorant :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje obrus
ona tam cieszy sie z takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Ja właśnie robię fotoksiążkę dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam mamie zestaw biżuterii-zawieszkę i kolczyki, a tacie skórzany wizytownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mamy mam dwa komplety (dla niej i taty), głęboki talerz +płytki, w takiej niby kwadratowej, a nie okrągłej oprawie, od Villeroy&Boch(co roku dostaje coś z V&B, bo bardzo lubi ich rzeczy:) ) Dla taty kwadratowy zegarek Atlantica. Dla rodziców chłopaka też coś wybieramy, ale razem, do ich nowego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .meeeeeg
ja kiedys kupiłam atlas samochodowy...futerał na cufrowqe, rekawiczki..takie pierdoły, ale cieszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petter
Najlepiej śmieszne prezenty np książeczkę życie po czterdzistce tylko tudno znalezć ale jakoś sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM27
my zawsze skadamy sie z rodzeństwem i kupujemy jeden porzadny i praktyczny prezent dla rodziców razem: tym spoosobem maja już mikrofalówę, telefon bezprzewodowy, robot kuchenny wieloczynnosciowy, duuży zestaw elegnckich sztućców...a w tym roku chyba aparat fotograficzny im sprawimy. Moze nie sa to jakies super-pomysłowe prezenty ale rodzicom jak najbardziej przydatne bo po tylu latach to im sie w domu zawsze cos nowszego przydaje...a takie prezenty typu szalik, kosmetyki t juz dawno nam sie znudziły ...bo ile mozna dostac rekawiczek od swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamodpowiedzinatopytanie
pamietajcie ze nie wazne jest za ile prezent/ jak drogi i pomyslowy prezent. NAJWAZNIEJSZE JEST ze nie wie sie, co sie dostanie, ten dreszczyk emocji i radosci ktory daje oczekiwanie na niespodzianke niech to bedzie drobiazg ale niech o nim nie wiedza. wiec sadze ze pomysl poprzednika/poprzedniczki jest do niczego "mamę wezmę na zakupy, żeby coś sobie wybrała." zapomina o istocie gwiazdkowych prezentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetka888
Do MMM27 - świetny pomysł z tym składaniem się. Ja mam młodziutkie siostry także u mnie to nie wyjdzie. Mamie wiem co kupić ale Tacie...hmm nie mam pojęcia;/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunn
a ja kupiłam mamie obraz!:) A raczej koci tryptyk:) Dużo miejsca na ścianie, obrazy lubi - więc powinno się spodobać:) Na allegro, użytkownik Solceress takie kotki wystawia. Złożyłam się z tatą i braćmi,więc akurat;D Poza tym znalazłam w sieci sklepów "Tchibo" smażalnicę do naleśników!:D Uwielbia nalesniki, więc się przyda;) a ta wygląda trochę jak te nad morzem, z drewnym czymś w kształcie litery"T" żeby rozprowadzać ciasto :) Mąż uwielbia mangę i anime, więc dostanie śliczną figurkę:) I szlafrok:) Bo stary już paskudny i zdezelowany :D Bracia po grze planszowej osadzonej w świecie fantasy :) Problem tylko z tatą jeszcze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam kupiony- dostali wspólny prezent ode mnie i od mojej siostry- komplet pościelowy na łóżko sypialniane- taki http://alergia.med.pl/product_info.php?cPath=42_8&products_id=541 . Zawsze mam problem z prezentem ale tym razem jakoś dałam rade, bo w sumie sami chcieli. Pewnie gdyby nie powiedzieli wprost to dostaliby jak zwykle coś praktycznego. Ja nigdy nie mam głowy do takich podarków. Mam wrażenie że już wszystko mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.galeria.es24.pl
dla rodziców idealnym prezentem będzie obraz strukturalny z motywem miłosnym www.galeria.es24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a grzes piluje
ja chcialabym dostac od dzieci modna apaszke i rękawiczki. takie extra nie na zakupy. albo modna bizuterie np. z rossmanna. w zeszlym roku dostalam flakon perfum i plyn do kapieli verveine f-my rocher. pieknie pachnie i teraz tylko takie kupuje. oczywiscie nie wszedzie jest do kupienia, jest np. w sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla moich planuję upolować coś do mieszkania na dobij.to :) mam nadzieję, że mi się uda... wstępnie myślę o telewizorze, ale może skończyć się zupełnie inaczej i ojcu sprawię nową maszynkę do golenia, a mamie tradycyjnie coś z kosmetyków. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka 210184
Dziewczyny macie świetne pomysły i dzięki Wam już wiem co kupie rodzicom :) A jak myślicie? Co mogłabym kupić prawie 11-letniemu bratu. jak był młodszy to nie miałam problemu z wyborem, a teraz już nie wiem co mu kupować na takie okazje. Wiele rzeczy już ma. Interesuje się przeważnie sportem, matematyką i oczywiście komputerami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z nawigacją jest całkiem dobry. Sama się nad tym zastanawiam. Zrzutka z resztą rodzinki i można kupić rodzicom coś takiego http://sklep-palmtopy.pl/Nawigacje-NavRoad-NR360--Automapa-Europy-506.html Niech jadą w długą podróż gdzieś na koniec Europy Zastanawiam się też nad innymi urządzeniami z tej strony. Wybór całkiem spory, więc mam dylemat. Z tego wszystkiego chyba skontaktuję się z obsługą - niech coś doradzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. no chce powiedzieć że fajne pomysły padają tutaj ;) ja np. tacie kupiłem kiedyś taki ładny modny pasek do spodni no i jakoś był zadowolony bardzo z tego prezentu, ostatnio jednak kupiłem mu zegarek no i teraz już sam nie wiem co mam kupić w tym roku :/ mamie kupiłem łańcuszek i do tej pory nosi go cały czas. Kiedyś kupiłem też kosmetyki i takie tam. Powiedzcie co mam tym razem kupić? Czekam na propozycje ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku kupuję im wspólny prezent - jedwabną pościel. Myślę, że się im spodoba. Wybrałam taki stonowany wzór do sypialni http://www.sklep.gianniferrara.pl/pokaz_zdjecie.php?id_prod=466&img=1 .Dostaną jeden prezent, bo trochę muszę się na niego wykosztować :D, ale myślę, że im się spodoba - moja mama od dawna zbiera na taki komplet, ale zawsze coś musi kupić bardziej potrzebnego do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa i pół miesiąca temu wyprowadziłam się z rodzinnego miasta 400 km dalej. Moi rodzice tęsknią za nami i za swoimi wnukami. Kupię im kamerkę internetową :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaandziaaa
a moja mam dostanie w prezencię worek różnych orzechów / uszyje worek z płótna i coś świątecznego na nim wychaftuje/ a tata dostanie 12 różnych piw i na każdej butelce będzie naklejka z nazwą miesiąca / syuczeń, luty, marzec..../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem co zrobię
Ja jusz wiem co zrobię najlepsze są prezenty robione własnoręcznie więc ja zrobię prezent własnoręcznie i jak bedą Święta Bożego Narodzenie to spakuje prezenty do opakowania i schowam je gdzieś w pokoju jak pujde spać i jak sie obudzę to wezmę prezent i schowam pod choinkę i zawszę jak są Święta Bożego Narodzenia to mama wtedy mi nie robi śniadania to brat tak do mnie mówi nie wchodzi tu mały downie i ja mówie wpusici mnie i mówie do mamy żeby mi zrobiła śniadanie i potem jak jem to mama albo tata albo brat maja taką torbę i ja mówie co tam niesiesz a oni mi odpowiadają nic i oni mówią patrz zobacz co tam jest i kładą te torbe pod choinkę i to znajduje każdego roku mama i tata idą do sklepu i mi mówią że się spotkali z Świętym Mikołajem w roku 2005 dostałam pudło z zabawkami,cukierkami i filmami :) to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku razem z siostrą chcemy kupić rodzicom porządne zegarki. Mamie taki ładny i delikatny a dla taty męski :) Wypatrzyłyśmy już nawet w sklepie minuta.pl interesujące nas modele zegarków Locman i myślę, że na pewno spodobają się rodzicom. Zresztą ostatnio nawet tata wspominał, że zepsuł mu się jego stary zegarek, a mama ostatnio nie miała co założyć do sukienki więc kupujemy jej elegancki zegarek, który będzie mogła nosić jako bransoletkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×