Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

prezent dla rodzicow pod choinke

Polecane posty

hej:) myslicie ze jak kupie rodzicom pod choinke posciel z satyny bawelnianej to nie bedzie taki glupi pomysl ?? Oni juz praktycznie wszytsko maja, a nie stac mnie na nic drogiego... Myslalam nad masazerem do stop, ale jak je zobaczylam to mi sie takie jednorazowe wydawaly - nawet te powyzej 120zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka:):)
Ja kupuję mamie masażer elektryczny :) Chyba że jeszcze jakiś ładny kosmetyk. A tacie - nie wiem może jakąś piżamę albo bokserki ... Ciężko wybrać. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bili
poszukuje coś taniego i pożytecznego coś co się przyda na długie lata z góry dzięki. pozdro. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia;-*
ja mojemu tacie kupiłam zestaw do golenia a mamie porcelane(WILIZANKI SPODKI GLEBOKIE TALERZE PŁYTKIE ITD;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhh
kolorowe kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samata
Rodzicom kupiłabym zestaw perfum, oczywiście oryginalnych z perfumerii realta.pl Myślę, że ucieszyliby się z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusik
My zazwyczaj skladamy się z rodzeństwem i kupujemy coś wspólnie, a były to prezenty różne, raz droższe raz mniej droższe ;) Np. pościel satynowa, masażer do stóp, obraz, mikser, łóżko z materacem, narzuta na łóżko, ekspress ciśnieniowy, patelnia do naleśników, komplet garnków, sztućce, zegar scienny, sztuczna choinka, komplet kieliszków, mata ozonowa, dobry alkohol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim rodzice uwielbiają dostawać książki, tak więc tacie kupiłam "Cesarza" R. Kapuścińskiego, a mamie książkę ostatniego laureata Nagrody Nobla-Mario Vargas IIosy " Ciotka Julia i Skryba". Do tego tacie podaruję kosz słodyczy, a dla mamy mam dwie pary rajstop przeciwżylakowych Masumi od Knittex :) Mam nadzieję, że bedą zadowoleni z takich prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowira2991
bilety do kina lub teatru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sprzedam pomysł dla chorowitych naprawdę/hipochonryków (wielu rodziców czy teściów to jedno lub drugie): - lampa na podczerwień (np. na chore zatoki, bóle itp.) - ciśnieniomierz - aparat do masażu chociaż aparat do masażu to nawet sama bym chciała dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japkoska, pomysły dla chorowitych mogą ucieszyć naszych rodziców i babcie. Dlatego ja wybrałam tańszą opcję z rajstopami przeciwżylakowymi i myślę, że jest bardzo dobra:) Jeśli ktoś dysponuje większą gotówką może dołączyć do tego aparat do mierzenia ciśnienia. Grunt to zdrowie, a przede wszystkim profilaktyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelama
Ja zrobiłam peeling do ciała i relaksującą sól do kąpieli. Wszystko robione samodzielnie z naturalcych składników, zapoakowane w celofan. Wygląda i pachnie pięknie. jest bardzo prost6y... Podzać jak zrobić? jak tak to piszcie. Dla taty perfum z adidasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
ja kupie rodzicom Bugatti Veyron bo mnie stać na 10 tys. takich aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufi
ja polecam na prezenty czapeczki firmy mufi www.mufi.com.pl pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmellina
Ja w wakacje przeprowadzilam wywiad na temat co by chcieli dostac na swieta, ur., itd. Dpszłam do wniosku, że najbardziej chcielby dostać coś co sama zrobiłam. W tym roku mama dostanie: KUPIONE kolczyki, ramke zrobioną przeze mnie, aniolek duży z masy solnej. Dla taty: porządny scyzoryk, również aniołek z masy solnej i takie coś na kom. co sie do paska przywiesza xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mamy biżuterię polecam www.cudowny-kuferek.pl tam zawsze coś można znaleźć fajnego i niedrogiego a dla taty fajną książkę lub pasek,portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli prezent ma być wspólny to może kupić piękne albumy na zdjęcia ;) Zawsze fajnie powspominać :) Natomiast jeśli osobne - dla mamy książka, apaszka albo torebka a dla taty może jakiś fajny sprzęt elektroniczny :) Albo nawet postawiłabym na coś śmiesznego jak koszulka z fajnym nadrukiem (który samemu można wymyślić i zaprojektować na fiberya.com) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem bardzo orginalnym pomysłem będzie wydruk na płótnie Waszego wspólnego zdjęcia, ja zrobiłam podobnie i rodzice byli zachwyceni prezentem, skorzystałam z galerii internetowej time4art i obraz miałam za 24h u siebie w domu a do tego na moją prośbę przerobili mi zdjęcie na czarno-białe żeby było bardziej klimatyczne. Cena niewielka bo już od 69 zł można sprezentować ukochanej osobie coś wyjątkowego, czego nie dostanie od nikogo innego a obraz ślicznie prezentuje się na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draculaura
zgadzam się z wieloma osobami ,ale myśle ,że najlepiej zrobić album z pamiątkami np.:wkleić rysunki, muszle z wakacji i jakieś ciekawe zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonstone
coś z biżuetrii na www.moonstone.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiszonek
heh:( ja tam kupię mamie jakieś coś np.zestaw jakiś a tacie yyyyyyyy... chyba też jakiś zestaw bo co innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka88888
Ja kupiłam rodzicom aparat fotograficzny, stylizowany na taki, jaki mieli w młodości. Cyfrówka to teraz już norma, pomyślałam, że coś takiego przywoła im miłe wspomnienia. Poza tym cyfrowe zdjęcia niestety rzadko wywołujemy, a fotografia analogowa ma coś w sobie - ta ciekawość, jak to wyjdzie? I można włożyć w ramkę, postawić na stoliku ... ;-) http://vintageshop.pl/index.php?page=produkt_info&produkt_id=26427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terezamagda
Bardzo fajny prezent dla rodziców to poduszka na stopy Bambosh. Znajdziesz ją na allegro wpisując Bambosh. To kapitalny prezent!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doppelherz siła dwóch serc
a ja tacie i mamie kupiłam po butelce Doppelherzu 1 l w świątecznych opakowaniach, zdrowie jest zawsze na czasie:D pozdrawiaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejjjkowska
Już teraz można zacząć kompletować takie właśnie prezenty gwiazdkowe. Na pierwszy plan u mnie przynajmniej wychodzą takie oto kosmetyczne prezenty http://kosmetolog.sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <3333
ja tam kupuje kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×