Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

prezent dla rodzicow pod choinke

Polecane posty

Gość elektricgirl
witam! pojawiła sie tu fotoksiązka, ale takze jest mnostwo foto prezentów do wyboru! www.superfoto.pl tam mozecie zdzialac i zamowic np. poduszki ze zdjeciem ukochanych wnuczków dla waszych rodziców czy tez z własnym zdjeciem dla ukochanej osoby, stworzyc puzle itp. a z resztą popatrzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarryLee
Rodzice cieszą się ze wszystkiego co dostaną od swoich dzieci :) Ostatnio na runku w Krakowie można kupić monetę 4 kraki - taki metalik :) mój tata kolekcjonuje numizmaty i mu kupiłamna mikołajki. Wiem, że nie jest to jakiś wielki numizmat, ale taki gadżecik, ale tata i tak się cieszył, że pamiętałam o jego kolekcji :) A fotoprezent - może być fajny :) W tamtym roku babci zrobiliśmy kalendarz z wnukami - ma ich 12 więc w sam raz na każdy miesiąc był inny, ale się cieszyła mówię Wam :) W tym roku myślę o jakimś super prezencie, który sprawi, że moi rodzice będą mieli blisko całą rodzinę - rodzeństwo się rozjechał i tęsknią. Heh i zastanawiam się czy taki kalendarz nie będzie dobry - u mnie w domu kalendarz wisi w kuchni w widocznym miejscu więc by go widzieli. Tylko czy nie będą się smucić patrząc na siostrę, której nie będą widzieć w tym roku dość długo?? ech sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektricgirl
mysle ze to dory prezencik-ten kalendarz, ale np zeby nie było im smutno mozna porobic smieszne zdjecia z udzialem rodziny-moze minke niech kazdy popisowa strzeli? :D ilekroc spojrza to usmiech napewno zagosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały_kwiatuszek
A ja kupiłam koc elektryczny- jako jedną część prezentu. Teraz myśle nad drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotnik886
ojeju wźcie coś doradzcie co można kupić dla rodzioców ??? ale coś z sensem pliiiiiiis...............:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kupic
co kupic rodzicom pod choinke uzbieralismy duzo kasy ale niwiemy co kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kupic
pomużcie co mam kupić rodzicom???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja P
Możesz kupić coś wspólnego. NP. - pościel - jakiś dobry koc - ręczniki dość są drogie ale dla dwóch :P mam nadzieję , że pomogłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co roku staram się
wybrać coś innego/praktycznego, czego akurat im brak albo się przyda ;) W tym roku tata dostanie nowy zegarek na rękę, mam złote kolczyki, rok temu mamie kupiłam ładną,elegancką piżamkę, a tata dostał zestaw pielęgnacyjny i maszynkę do golenia gillette. Ale takimi najlepszymi rzeczami, są kosmetyki (tylko te ulubione, sprawdzone), pościel, jakieś gadżety itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia69
Ja jak co roku nie wiem co kupić. Może coś doradzicie. Mamie chciałam łańcuszek a tacie koszule ale co roku jest to samo:( Doradźcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anipolish
Może coś a'la kieliszki? Nie takie badziewne, tylko takie na szampana.. Ja kupilem w tym roku za 122 zł komplet 8, i nie jest taki zły :) www.przedluzaniewlosow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z wiewiórką, że książki to zawsze najlepszy i najpewniejszy prezent;) Też ostatnio przeczytałam "Posłańca", a jako, że starałam się, żeby książka była w jak najbardziej nienaruszonym stanie, to teraz sprezentuję ją przyjaciółce;))) Dla rodziców kupiłam już dobre wino;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandepunto
Ja dla swojego taty mam jego wymarzony prezent- czyli nawigacje Mio z oprogramowaniem Spirit. Natomiast dla mamy ladna bluzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotnik
Też mam to Mio . Mam model S555 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o zafundowaniu rodzicom wyjazdu do SPA? Hotel Primavera z Jastrzębiej Góry ma bardzo fajna ofertę sylwestrowa - myslę, ze coś takiego ny im się spodobało. Mogliby pobyć sami i jeszcze wróciliby piękniejsi, dzięki tym zabiegom w SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kupic rodzicom troche odpoczynku? :) pewnie tego najbardziej potrzebują ;) ja jeszcze nie wiem, co kupie swoim rodzicom, ale siostrze na pewno jakiś bon na zabieg do salonu spa albo do gabinetu kosmetycznego, a tak naprawde, to zależy kto co lubi. jesli Twoi rodzice daliby sie namowic na troche relaksu i poslziby do ajkiegos salonu, np. na masaz, to mozesz sprobowac ztakim bonem, np. tu sa do kupienia: http://www.bhclub.pl/Kup-prezent ja w tym roku na pewno zrobie szybciej zakupy świateczne, zeby nie czekac do ostatniej chwili ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie jeśli Twoi rodzice lubią kawę to możesz im sprezentować dobry ekspres ciśnieniowy. Nie ma to jak pyszna świeża, świąteczna kawa posypana cynamonem :) Ostatnio całkiem niedrogie nawet w okolicach 400 zł widziałam w Medialux'ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xo kupić rodicom pod choinkę
ja też mam problem co kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw do wina
Ja jestem zwolenniczką praktycznych i zarazem eleganckich prezentów, dlatego w tym roku stawiam na zestaw do wina! Lekarz zalecił mamie codziennie wieczorem jeden kieliszek wytrawnego czerwonego, także mam nadzieję, że tę przyjemność uprzyjemni jej mój podarek! Tata cieszy się zawsze ze wszystkiego :) Postawiłam na ten model: http://portfelik.pl/eleganckie_upominki/zestaw_do_wina_cardinal_c_701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesja rodzinna
Ja w tym roku mam bardzo oryginalny prezent: zamówiłam rodzicom profesjonalną rodzinną sesję fotograficzną. Pewnie trochę się będą krępować przed obiektywem, ale wiem, że o wspólnych zdjęciach marzą. Z resztą, tuż po ślubie wykonali sobie taką sesję, teraz po 20 latach będą mogli powtórzyć te same ujęcia. Polecam serdecznie swoje rozwiązanie: fotografia rodzinna Kraków - www.mammaart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parroveczka
ja daje bilety do teatru albo na jakis koncert, bo lubia, a sami z siebie jakos sie za to nigdy nie zabiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new in town
jeśli masz więcej pieniędzy to można kupić im ekspres ciśnieniowy do kawy. W Medialuxie kosztuje już od ok. 450 zł. Innym tańszym rozwiązaniem nad którym ja osobiście się zastanawiam jest masażer do stóp. Rzeczy, która z pewnością zadowoli osoby pracujące :) http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=187&prod=43679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cię zainteresuje
tiny.pl/hwwpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puckowa
W tym roku dla mamy mam książkę, film DVD o Queen, wode termalną i całą mase różnych maseczek w saszetkach(to akurat kupuje jej na każda okazje,bo zużywa tego wielkie ilości). Dla taty,bo generalnie na nic nie zasłużył, tonik Zdrovit i tabletki wspomagające krażenie,prezent dośc wymowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochacha
bilety do opery, albo mamie wizyta u kosmetyczki, a tacie jeszcze nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag :Da
Kup np. ozdobną świeczkę z jakimiś ozdobami. Jeżeli w tej świeczce będzie brakowało, to nazbieraj drobnych szyszek i poukładaj je wokół tej świeczki. Możesz też dodać do tego gałązek świerku. Nie mniej jednak najbardziej cieszącymi prezentami dla rodziców są prezenty robione ręcznie- mają zawsze największą wartość :). Jeżeli byś się zdecydowała to polecam zrobić gwiazdę betlejemską (taki kwiatek) :) :) :) http://www.google.com/imgres?imgurl=http://images33.fotosik.pl/46/1ee1479afe23bb0c.jpg&imgrefurl=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ee1479afe23bb0c.html&usg=__THZc654m48QqvYjmQmx65_ywN9Y=&h=702&w=800&sz=39&hl=pl&start=238&zoom=1&tbnid=zsz26PQLlKJZjM:&tbnh=154&tbnw=178&prev=/images%3Fq%3Dgwiazda%2Bbetlejemska%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1503%26bih%3D646%26tbs%3Disch:10%2C5666&um=1&itbs=1&ei=I6LzTMDfK9KKhQexufHkDA&iact=hc&vpx=1157&vpy=302&dur=400&hovh=180&hovw=206&tx=68&ty=97&oei=_6HzTJGPGaiT4gaSjJHIAQ&esq=15&page=12&ndsp=21&ved=1t:429,r:5,s:238&biw=1503&bih=646 - ten długaśny link prowadzi do przykładu robionej gwiazdy betlejemskiej http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.swiatkwiatow.pl/foto/wilczomlecz-piekny-poinsecja-8222-gwiazda-betlejemska-8221-euphorbia-pulcherrima-_3582.jpg&imgrefurl=http://www.swiatkwiatow.pl/wilczomlecz-piekny-poinsecja-gwiazda-betlejemska--euphorbia-pulcherrima-id358.html&usg=__oMM1TfABocO5hOCMQNywyT2GTJU=&h=600&w=680&sz=78&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=g0RsgRBakgtslM:&tbnh=148&tbnw=168&prev=/images%3Fq%3Dgwiazda%2Bbetlejemska%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1503%26bih%3D646%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=133&vpy=112&dur=263&hovh=211&hovw=239&tx=98&ty=103&ei=oqLzTIHgFc-EhQeircG4DA&oei=_6HzTJGPGaiT4gaSjJHIAQ&esq=12&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:0 - a ten jest prawdziwy. Pamiętaj, że wszystko to są liście, tylko te na górze są czerwone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×