Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

prezent dla rodzicow pod choinke

Polecane posty

Ja od pewnego czasu rodzicom, teściom i dziadkom kupuje jskieś zdrowotne produkty a to jakiś przetwory żurawinę, echinace z sokiem, nalewkę, produkty benedyktyńskie. Fajnie pakuję w jakiś koszyczek i prezent jak znalazł. W tym roku przymierzam się do miodów naturalnych, już znalazłam fajną ofertę na alegro za sześć słoików 110 zł i mam prezent dla kilku osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sino.koperkowa
ja kiedyś z nudów na fejsie przypadkiem trafiłam na stronę jakiegoś kolagenu, tutaj macie link: http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/532436_385062061579939_342009408_n.jpg teraz się zastanawiam czy go nie kupić mamie pod choinkę, wiem że to jest jakaś nowość, ale ogólnie kolagen w tabletkach jest teraz strasznie popularny i może warto zaryzykować. co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krishka
Dla rodziców ciężko coś znaleźć, bo znamy już ich tyle lat i wszystko możliwe podarowaliśmy. Znam ten ból :). Niemniej w zeszłym roku odkryłam mozaikę ze zdjęć i akurat dla rodziców jak znalazł. Jest to taki obraz, który stworzyłam z 300 zdjęć naszej całej rodzinki na różnych etapach i te małe zdjęcia układają się w ich uśmiechnięte mordki. Super pamiątka i efekt, rzadko dzielę się pomysłami na forum ale to zdecydowanie polecam. Podaję stronkę jbc: http://www.mozaikowo.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję mamie coś z biżuterii, a tacie prawdopodobnie jakiś sweter albo koszulę. Zwykle nie mam z tymi prezentami problemów, bo wiem co mogłoby im się spodobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzWiem
Wybiore pomiędzy porządnymi sztućcami z Gerlacha i ładną pościelą satynową. Do tego butelka wytrawnego wina i gotowe. A swoja drogą to widac ze ten temat wraca na forum zawsze przed swietami od kilku lat :) Wczesniej byl Doppelhertz, krysztalowe kieliszki do wina, maszynka ultradzwiekowa do czyszczenia bizuterii. pozdr Op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garka21
Ja robie wlasnorecznie i sa zadowoleni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tree666
Ja kupiłam dla mojej Mamy ekspres do kawy ale nie taki na kapsułki jak to jakiś czas temu szał był na nie... moja Mama woli sypać prawdziwą kawę i czuć ten zapach - wiem, bo dużo wcześniej mówiłyśmy o kupnie ekspresu i powiedziała, że woli taki tradycyjny, dobry ekspres. Wzięłam Siemensa, wygląda porządnie. Do tego kawka, czekolada i jutro jeszcze coś słodkiego dokupię. Aaa i jeszcze książka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolka
ja kupuje fontannę pokojową (jest nie droga ale to świetny pomysł) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzia79
Dla moich rodziców w tym roku składam zestaw pikantnych słodyczy. Tutaj znalazłam ciekawe produkty http://www.nareo.pl/pol_m_Slodycze-194.html chce stworzyć i dobrać coś specjalnie dla nich. Oboje bardzo lubią pikantna kuchnie więc wydaje mi się że taki prezent przypadnie im do gustu tym bardziej że nie mieli styczności z pikantnymi słodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam rodzicom po książce z roku ich urodzin Tacie "Wyjątkowy rocznik 1963" a mamie to samo tylko rocznik 64 Trafiłam w Empiku w rewelacyjnej cenie www.empik.com/wyjatkowy-rocznik-1963-opracowanie-zbiorowe,p1080604375,ksiazka-p www.empik.com/wyjatkowy-rocznik-1964-opracowanie-zbiorowe,p1080597400,ksiazka-p Oryginalne, prawda? Do tego jakiś kosmetyk dokupię i myslę że będą zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moim zafunduje chyba jakiś fajny weekendowy wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamie kupiłam dzbanek filtrujący wodę Dafi (mama trochę choruje i lekarz zalecił jej prowadzenie bardzo zdrowego trybu życia, więc myślę, że taki dzbanek przyda jej się, w końcu trochę zaoszczędzi na butelkach wody. Do tego dokupiłam filtr magnezowy Aquamag. Uzupełni niedobory magnezu), a tacie kupiłam zestaw majsterkowicza (tata jest na emeryturze i coś mu się zachciało co chwilę coś naprawiać, poprawiać, budować, rozmontowywać :) a ma takie stare narzędzie sprzed 100 lat chyba :D myślicie, że będzie zadowolony?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla taty to zawsze mam problem z prezentem, ale dla mamy w tamtym roku kupiłam po prostu kolagen naturalny, jest jest to kosmetyk, który NIE maskuje objawów starzenia. Jest to naturalny kolagen, który OPÓŹNIA EFEKTY STARZENIA się skóry. Mama jest zadowolona, jej skóra wygładziła się, zmarszczki zpłyciły. Jeśli chcecie to po więcej info piszcie tu: colway_kolagen@wp.pl Pani Konsultantka odpowie Wam na pytania. Moja mama jest zadowolona, Wasze też mogą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku mamie kupuje kosmetyczkę, a tacie prawdo podobnie jakiś horror albo film "Obława"- bo strasznie się mu spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldi1
a ja w tym roku zastanawialam sie nad jakims niebanalnym prezentem... szukalam, szukalam, no i znalazlam bardzo dobre opinii na temat strony pixbook - mysle, ze taki fotokalendarz w ktorem beda zdjecia dzieci bedzie trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana_o1
Jeśli szukasz wspólnego prezentu na gwiazdkę dla rodziców, czy też teściów to polecam zestawy herbat liściastych. Pachnące, smaczne, ładnie zapakowane w drewnianej skrzyni możesz kupić przez www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent lub w stacjonarnej herbaciarni. Idealne na długie, zimowe wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomooocyyyyyyyyyyy
Aaaaaaa, ja tez kompletnie nie wiem co kupic, a termin coraz blizej. . Skonczy sie pewnie na tym ze kupie ksiazke..albo naklejke na laptopa z jakims naszym zdjeciem. Sama juz nie wiem, niby tak sie zna rodzicoe a kompletnie nie wie sie co kupic. Swoja deoga co myslicie o tych wszystkic nakleklach na laptopa ze zdjeciem ? Bylam na jakiejss stonie typu crazy-stickers.pl i tak mi sie rzucilo w pczy zreby naklejke ze zdjecia zrobic, ale nie wiem juz , co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrrka43
ja już zakupiłam prezent dla moich kochanych rodziców :) bedzie to zestaw naczyn philipak do zdrowego gotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×