Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

prezent dla rodzicow pod choinke

Polecane posty

Gość gość
Właśnie idą święta... Ja na szczęście już mam problem z głowy. Dla taty kupiłam pasek. Dla mamy produkty kuchenne wysokiej jakości. Moja mamusia kocha gotować, więc stwierdziłam, że tym prezentem sprawię jej wiele radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje propozycje
Ja moge zasugerowac - szjnik do parzenia lisciastej herbaty+ zestaw herbat , babcia zadowolona i juz rok pije zielone lisciaste herbatki -http://www.ekspres-do-kawy.pl/ekspresy-cisnieniowe-parzenie-w-dzbanku.html ten ekspres kupiłam paru osobą na prezent + dobra kawa, mozna dokupic mlynek do kawy, kazdy zadowolony byl - stacja meteorologiczna mierząca temp na zew i wew , cisnienie, wilgotnosc, temp wiatru i opadów np http://alejka.pl/stacja-pogody-ws2-550.html - zestaw kosmetyków do kąpieli np sól morska, myjka, balsamy itp - dla dbajacych o zdrowie jakas ksiazke o zdrowym odzywianiu - barometr z termometrem na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje propozycje
przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspominał o produktach kuchennych. Czy możesz polecić jakieś konkretne sprawdzone marki? Ostatnio można wiele przeczytać na forach o garnkach marki Philipiak. Przyznam, że opinię są pozytywne, jednak musiałabym znać więcej informacji. Czy może ktoś z was myślał już o kupnie tego prezentu bądź kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Faktycznie, marka Philipiak cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów. Są przede wszystkim bardzo solidne i niezwykle funkcjonalne.Zachęcam do zajrzenia na stronę www.philipiak.pl i zapoznania się z pełną specyfikacją. Zachęcam również do udziału w prezentacjach produktów marki Philipiak organizowanych na terenie całej Polski. Pozdrawiam Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja DLA mojej mamy zrobiłam poduszkę z filcu i DLA tasty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięszy problem mam zawsze z mamą, bo nie raz mi się zdarzyło, że oddawałm jakiś portfel czy szal bo jej się nie podobał..... W ostatnie święta dostała ode mnie piękną kompozycję stabilizowanych kwiatów od rosebelle i była zachwycona :) Kwiaty lubi pod każdą postacią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tacie kupie krawat , bo wiem ze bardzo lubi a mamie chyba własnie raczej coś z tych produktów http://pachnacaszafa.pl/ bo czesto mi o nich mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla taty jakiś dobry, skórzany portfel, a mamie elegancką torebkę? Zajrzyj na Eobuwie - mają tam takie rzeczy. I to świetnej jakości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta już za pasem, więc warto pomyśleć o prezencie! Tak jak w temacie, polecam dla mamy bransoletkę! Świetne są w naszym sklepie www.besos.pl Już na dniach dodam tam ofertę świąteczną, więc wybór będzie większy :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somelier123
Jeżeli lubicie wyjątkowe prezenty, jesteście koneserami dla których bardzo ważny jest smak oraz jakość pitego trunku zachęcamy Was do zapoznania się z wyjątkową i unikalną ofertą produktową sklepu Singlemalt.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru oraz podzielą się swoją bogatą wiedzą, tak aby trafić w Twoje gusta. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na naszą stronę oraz do kontaktów z naszymi ekspertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Ja to tak sobie mysle ze moze coś z książek.. Na pewno też dodam coś słodkiego, np. Ptasie Mleczko od Wedla, widzialam zresztą juz świąteczne opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioolaa
zależy co kto lubi...moi rodzice lubią bardzo kawe i dlatego z siostrą kupiłyśmy im ekspres....w fajnych cenach, ciekawe ekspresy mają na selgros24 wiec kupiłyśmy tam bo to była jakaś okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliwirka2
Ja tak pomyślałam, żeby w tym roku zrobić im fotoksiążke http://www.pixbook.pl/fotoksiazka jeszcze takiego prezentu nie dostali a jestem pewna, że się ucieszą umieszczę wszystkie rodzinne zdjęcia i dodam fajne opisy, bo tak można i to bardzo tani prezent maja duzy wybór szablonów już nie moge się doczekać ich reakcji jak to zobaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaS79
BARDZO Wam dziękuję! Moi rodzice mają niemalże wszystko!!! Ale czytając Wasze propozycje wpadło mi do głowy kilka pomysłów, także na pewno już coś wybiorę :-)))) A głowiłam się od kilku tygodni i z propozycji mam do wyboru: - atlas samochodowy dla taty (taki tradycyjny bo gpsa już ma) - narzuta na łóżko - komplet pościeli - zegarki - koc elektryczny - lampa na podczerwień - torebka - zestaw akcesoriów silikonowych do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamie kupuję zazwyczaj coś z biżuterii, tacie z kolei jakiś fajny ciuch i takie prezenty zawsze sprawdzają się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koretelka
Mnie zawsze dziwi, że ludzie mają problem z wyborem prezentu. Ja np. w tym roku kupię im pościel z tego sklepu: http://mowiszimasz.com.pl/pl/693-200x200 Mają fioletową sypialnię, więc dopasuję coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tailisa
Nie jest latwo z rodzicami, ale chyba postawie na klasyki. Porządny prezent. Moze jakis kosmetyczny prezent czy cos do domu:) Problem w tym,ze rodzice maja raczej wszystko na bieżąco... Moze cos z urody: http://www.skapiec.pl/uroda.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOLEK12
Wiesz co fajnym i oryginalnym pomysłem jest fotoksiążka . Kosztuje grosze ale jak cieszy ! Polega to na tym ze składamy zamówienie na stronie www.pixbook.pl/fotoksiazka . Projektujemy tutaj swoją książkę z fotografiami i tekstem po czym sklep przesyła ją do nas :D świetna sprawa . Mnóstwo kolorowych szablonów do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamie kupuję zazwyczaj coś z biżuterii, a tacie z ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alertos
My kupiliśmy rodzicom pakiet do spa z http://www.superprezenty.pl/ Ale to kwestia budżetu i oczekiwań, możecie analogicznie znaleźć inny świetny prezent za małe pieniądze. Kwestia szukania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×