Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reno1965

Kobiece najskrytsze marzenie.. kołdra na bok!

Polecane posty

No własnie Zono, coś nie pasi z mailami. Trójkąt to fajna rzecz.. ale nie odwazyłbym się z moją żoną. Nie wiadomo jaki konsekwencji z tego wynikną. Było kiedyś i minęła. I tak trudno się opiekować dwoma kobietami na raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm wampirzyca25.. w tranwaju.. tłok.. czyjaś reka ponosi sukieneczką.. rozchyla majteczki.. i nie masz odwagi odwrócić się aby spojżyć..kto to.. A z kobieta chyba to.. dość powszechnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek---> \"Boczne drogi\" są zbyt wyboiste...lepiej wybrać dłuższą a prostszą ;) W trójkąciku ja bym zabawiała się z kobietką a mój mnie...najlepiej od tyłu ;)...miałby niezapomniane widoki :D Chociaż może by i dostał jakąś...podwójną nagrodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chesney rose
Marzy mi się spotkać kogoś, z kim będę mogła przeżyć wreszcie swój pierwszy raz. A jak nie... to może umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja fantazja
chciałabym uprawiać ostry seks z nieznajomym na oczach mojego chłopaka, ale tak żeby on się biedny nie mógł ruszyć i musiał na to patrzeć :-p nic nie poradze na to że mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo... biedne partnera.. nie chciałbym być na jego miejsca.. Powiedz mi skąd się to bierze, spróbuj tego analyzowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
a ja bym chciała tak "na ostro" hmmm........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He..he… Miło to jest nie raz.. Masz kluczy od mieszkania w ręku, nachylasz się aby trafić w zamku a tu.. ponosi Ci kieckę, łapie za majtki.. spróbujesz się wyrywać..na niby.. dogania Cię na korytarzu.. padniecie oboje na ziemi.. nawet nie wyjmuje z ciebie ubrań, majtki.. tylko bierze Cię na raz.. od tyłu.. a Wasze ciało jeżdżą po podłogę.. dojdziecie do sypialni czy .. nie zdążycie?.. He..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona nie zona
a ja w myslach kocham sie z takim naszym sasiadem,jest boski i wiem ze mu sie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona nie zona
jak masz 15 lat to cie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona nie zona
jasne. poprzedniej jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona nie zona
jak jestes moim boskim sasiadem to niewykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona nie zona
a czy lekcje juz odrobilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona nie zona
a jednak czytasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może o mnie marzą? 22:51 zona nie zona jasne. poprzedniej jesieni 22:51 zona nie zona jak jestes moim boskim sasiadem to niewykluczone Sąsiadki są stare i grube. No ja boski co prawda ale ...podziękuję chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona nie zona
jezeli masz tylko takie sasiadki to przykro mi ale nie mozesz byc moim przystojnym wysokim boskim sasiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfefb jhf
reno 1965 ty nie dośc ,ze stary onanista to jeszcze analfabeta .Kozeżanka a nie kolerzanka analfabeto stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmel*
a ja potrzebuje normalnosci mam jej tak mało w życiu ze jak juz się trafia to cieszę się jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bfefb jhf, onanista może nie ale analfabeta to tak.. ale nie jestem jedyny... \"korerzanka\" he.he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona co uwielbia-> żebyście się mogły zabawiać we dwójkę, a mąż nie przeszkadzał powinnaś go przywiązać... można by się zbliżać niebezpiecznie jak do złego psa na łańcuchu, drażnić, rozpalać, męki Tantala;) motylkowa-> niestety dla wielu kobiet to niespełnione więc perwersyjne marzenie. A przecież każda zasługuje na to by choćby raz na jakiś czas poczuć się jak rozpieszczona perska księżniczka, świece, olejki eteryczne, masaże, pieszczoty niespieszne... bfefb jhf-> ciekaw jestem w ilu językach potrafisz bezbłędnie pisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawski faceciku--->Z pewnością musiałabym go przywiązać ;) właśnie po to żeby go rozpalić podrażnić i pokusić...a wiadomo że co dwie rozpalone i kuszące ci*pki tym rozkosz podwójna ;) Albo zamknę go w szafie hi hi :D Dzięki za radę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda szafy, drzwi wywali a potem będzie trzeba naprawiać! Przynajmniej ja bym tak zrobił;) Wiesz- konwencja konwencją, umowa umową, a krew nie woda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×