Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summer_girl

Przyjemnosc z Robienia Minetki

Polecane posty

Gość Mistrz_Patelni
...doswiadczony...:) miłem dobrą szkołę,babcia zaprowadziła mnie do domu szczęsliwej starości "Szalona babinka",wylizałem tam wszystkie pensjonariuszki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american pie
mnie samo lizanie ciepłego miesa nie podnieca noi ten zapach ryb :/ ale poboba mi sie i kreci mnie niesamowicie jak sie wije i jeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniammmm
no cipka jest zajebista, uwielbiam robic minetki, jak widze fajna laseczke na ulicy to nie mysle zeby ja od razu wybzykac tylko zawsze wyobrazam sobie jak rozpinam jej spodnie ,zdejmuje majteczki po czym rozchylam jej gładziutkie uda i lize jej slodką, mokrą cipeczke i ta drugą dziurke tez:) to jest ekstraaaaaa!!!!podniecajace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mniam
ściągasz jej majteczki a tam ZONK...krzaki i śmierdząca cipa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz_Patelni
American pie masz pecha, ja jeszcze nigdy w zyciu nie spotkalem brzydko pachnącej cipki, widocznie mam szczescie. Wszystkie były pachnące, cieplutkie, az promieniowały ciepłem, różowiutkie i bardzo smaczne. Jak bede kiedys umieral i bede miał mozliwosc ostatniego zyczenia, to zapragne na koniec jeszcze jednej cipki. Zobaczyc Rzym i umrzec jest takie powidzenie, moje motto brzmi podobnie, domyslcie sie jak. Ide, cipki czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniammmm
...a potem nagle sie budze i stwierdzam ze ździwieniem,że w moich ustach znajduje sie penis mojego wuja Zdzisława...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniamm
pewnie twoja dziewczyna taka ma wiec zal mi ciebie ale coz sam sobie takiego smierdziela wybrales wiec sie nie udzielaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz_Patelni
co niedziela po mszy przemykam chylkiem na zachrystie i zagladam ksiedzu pod sutanne zabawiajac sie namietnie jego berlem niczym sam hetman Sobieski dowodzacy husaria pod Wiedniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy010
dobre :D ale się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolittta
superrrr ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolittta
mnie to nie śmieszy, bo umarł 98 latni Pan Zdzisław, który utrzymywał mnie za lizanie jego anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacipka
minetka jest suuper mojmazrobi mi dobrze czesto i wcale nie za cene loda uwielbia mi sprawiac przyjemnosc swoim jezykiem a ja uwielbiam go za to juz sie nie moge doczekac kiedy powedrujemy do lozka po wieczornym prysznicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragnionaaa
mistrz patelni odezwij sie do mnie proszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario1
Spragniona masz ochotę na minetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcineczekk
ja robie dziweczynie minetke moją dziewczyne to podneca lubi jak jej tak robie ona wtedy sie odwdziecza i lize mi wacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer_Girl Parawda jest taka ze minetke trzeba umiec zrobic ja osobiscie nie spotkalem kobiety ktorej nie sprawia to przyjemnosci. Mam nawet taka fajnaksywke u niektorych moich kolezanek JEZYCZEK. jedna powiedziala drugiej i sie zaczelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario1
moja partnerka uwielbia gdy ją liżę moim szorstkim języczkiem,wije się i krzyczy z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz_Patelni
Witam! Powracam z jeszcze wiekszymi doswiadczeniami w dziedzinie C.I.P.K.OLogi, teraz to juz nie wytrzymam, wszytkie cipki do mnie! Zajme sie wami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyśmienity jest z rytmem muzyki.. śledzić tonów.. cressendo, diminuendo.. aż do apogeum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz_Patelni
mój email mesjasz_cipek@tlen.pl piszcie, przyjade, przylece, dotre wszedzie nawet do cipek polozonych tysiace km w gorach w tybecie. Błagam, cipki potrzebuje codziennie chociaz jednej do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Magdalene
wyslalam ci zdjecie mojej małej, jak ci sie spodoba to napisz, chce zebys mnie przebadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz_Patelni
Wiadomosc doszla, zdjęcie takze. To typowy przyklad białej-kaukazkiej cipki pieknej słowiańskiej delikatnej cipki jak fale naszego polskiego bałtyku a zarazem wymagającej i tajemniczej jak kazahskie stepy. Cipka twoja jest prawie idealna w symetrii co jest rzadkością tego tworu, opracuje plan specjalnej terapi, przgotowanej wlansie specjalnie na potrzeby tego typu słodkiej rózowiutkiej cipki. Za chwile ci odpisze i powiesz mi czy odpowiada ci moja diagnoza. PS: Oczywisice u mnie zdaje egzamin na 10/10 i jestem gotów zająć sie nią nawet dzis jesli mieszkasz w polnocnej polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty w jezyk
ubogi w przyrodzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitrz_Patelni
C**** mam na kształt maczugi, jakieś węzły, jakies guzy, jaja mam jak dwa arbuzy, do dziś sie jeszcze szlachta pytała, co ma większe mitrz patelni, scyzoryk czy wała. Ale nie interesuje mnie zadna inna forma sexu niz CIPKOFRENIA. AHHH CIPKI JAK CIASTKA SLODKIE KRUCHE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mistrzu bywasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mowie wam
co to jest ten gruczoł bertoliego czy cos tam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzor
SEENI a moze ja ci zrobie wejde w nia jezykiem. i popracuje nim dugo. odezwij. sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×