Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie mysle..

jak sie przemoc???!!!!bardzo tego chce i wczesniej nie bylo problemu

Polecane posty

Gość tak sobie mysle..

z sexem oralnym tylko ze z innym partnerem......mojego obecnego bardzo kocham i chce dac mu ten rodzaj sexu..........i nie wiem czemu sie nie moge przemuc chociaz bardzo chce........ chyba sie wstydze troche i boje sie ze mu sie nie spodoba:-( za bardzo mi na nim zalezy i boje sie kompromitacji........... moze sa tu osoby z podobnym problemem albe te co juz go nie maja bo znalazly sposob prosze o rady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle..
ze lubia to wiem ja mam inny problem nie wiem czy mu sie spodoba jak ja to robie i sie wstydze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle..
po alkoholu nie mam problemu ale chce tez bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle.........
hmmm wsumie tak ale co mam powiedzec??chyba juz wole sie przelamac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle.........
no mysle ze jest nas wiecej.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ehh
nom, nie mialam z tym z wczesniejszmym dlugoletnim partnerem problemu... pewnie dlatego, ze wszystkiego uczylismy sie oboje na sobie. Teraz od kilku miesiecy ejstem w nowym zwiazku.. i chcialabym... ale sie wstydze, ze nie umiem, ze nie wyjdzie, ze nie bedzie mial z tego przyjemnosci ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmpmp
to masz dokladnie to co ja........ ja sie jednak przemoge bo rozmawialam z moim facetem i wiem ze bardzo chce ale nie bedzie mnie zmuszal jak sama zechce to zrobie jak nie to nie......... ta rozmowa byla taka luzna i z duza iloscia zartow:-) powiedzial zebym sie nie martwila jak by co to potrenuje:-) no coz zobaczymy jak bedzie narazie planuje to na srode wieczorem jakies winko kapiel wspolna itd. mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
ja terz sie wstydzilam..jak mi na kims mniej zalezalo to jakos latwiej szlo;) za to jak na kims bardziej to sie balam i nie chcialam..balam sie ze pomysli ze beznadziejnie robie i sie nudzi i udaje zeby mi nie bylo przykro...wiem ze kazdy facet to lubi ale wiem tez jak rozmawiaja ze ta robi tak sobie , przy tamtej tez dochodza z godzine a inna tak robi zajebiscie ze schlapia sie w minute..i ja chce wlasni tak zajebiscie dla tego na kim mi zalezy..a boje sie ze nie bedzie tak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
hehe sorki za bledy wlasnie czytam i sie zalamuje :) "terz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a ja ostatnio się przemogł
am i wypróbowałam z chłopakiem 69 :) Prawdę mówiąc wstydziłam się zrobić mu lodzika, głupio bym się czuła jakby sie na mnie patrzył jakbym mu to robiła.... Dlatego też 69 była super ach... :). Następnym razem już bedę mu patrzeć w oczka, sam powiedział mi, że to słodki widok (nie wiem, jak to może być słodkie, ale cóż :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a ja ostatnio się przemogł
moja ulubiona pozycja również od tyłu :D czuje się taka... zniewolona :D :P a co do orgazmu to podczas seksu nie mam, ale kiedy on się o mnie ociera swoim "sprzetem", a właściwie o moja łechtaczkę :D dlatego zazwyczaj najpierw "pobawimy" się tak z 10 minut i ja mam kilka orgazmów, a potem już stosunek no i on ma ;). Wszyscy są zadowoleni :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle......
no dokladnie to samo mysle sobie.......jak mi na kims nie zalezy to luz ale jak to jest ten facet z ktorym na prawde chce juz byc na smierc i zycie ze tak powiem (ja teraz) to jest juz gorzej........no coz ja sie przemoge zobaczymy jaki bedzie efekt........moj facet jest kochany i na pewno mnie nie wysmieje i nie bedzie udawal ze mu dobbrze bo wiem ze nie potrafi no i wiem juz jak wyglada jak mu jest dobrze:-) mam nadzieje ze sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
też miałam taki problem... na 'pierwszy raz' wystarczyły 2 lampki szampana :D od tamtej pory jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
no wlasnie tez tak sadze ze kolesie nie udaja ani sie nie smieja...najwyzej dluuuuugo dochodza;) hehe a ty lubisz jak ci robi minetke?wogole masz za kazdym razem orgazm jak sie kochacie? ja niestety nie..czasami moj obecny jest za szybki;) ale nie udaje ze dochodze..za to moj ex robil zajebiste minetki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy mężczyźni lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwany koleś
Pamiętaj,żeby połknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle.........
po alkoholu tez nie ma problemu ale ja chce tez bez:-) no wiec ja szczerze powiem nie przepadam za minetka..........wole normalny stosunek.........i jest mi na prawde dobrze ale orgazmow nie mam............wydaje mi sie ze jakos sie zblokowalam i za bardzo mi na nim zalezy a jak wiadomo czym wiecej sie mysli i dozy to jest trudniej dojsc.......... wiec to nastepny problem:-(ale mam nadzieje ze przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
to tak jak i ja nie mam orgazmow;/ tez jest mi baaaaardzo dobrze ale nie mam;/ale nie narzekam tez :) wsumie to mialam moze z 2 razy a ty? ja np bardzo lubie jak kocham sie z kolesiem a on piesci mnie palcem w druga dziurke;) moze ty tez sprubuj w ta druga str..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam..........
mi jest super jak sie kochamy i nigdy nie mam dosc ale chcialabym orgazm i moj na pewno tez.......... sama dochodze z prysznicem ale chcialabym z facetem...........normalne mysle ze to kwestia czasu i praktyki na faceta nie narzekam bo bardzo mi seksualnie odpowieda..........w koncu znalazlam takiego ktory jest super w lozku bo niestety wiekszosc to no coment:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
ja musze poprobowac z prysznicem..kiedys wiem ze mi wychodzilo;)a jaka jest wasza ulubiona pozycja? moja na pieska i wszelakie od tylu..koooocham..:) czesto sie kochacie wogole? w gumie bez? czy lykacie pigulki? wasze najbardziej dziwne miejsce i z kim?;)duzo pytan wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta ktora sie masturbuje i chce orgazm z facetem ma trudnosci bo.... jest zaspokojona seksualnie Dlatego zawsze jak chcecie zeby orgazm zrobił wam partner musicie nie masturbowac się a nawet nie dotykac pipki.Z moja było dokladnie tak jak z wami aż przestała na tydzien i wystarczyło że ja przejąłem "pałeczkę" w robieniu jej orgazmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
eeee nie zawsze...ja moge sie nawet miesiac nie bawic cipka a chlopak i tak mnei nie doprowadzi do orgazmu..chyba juz zawsze tak bedzie ze sex z nim to bedzie wielka przyjemnosc ktorej nie da sie opisac z niczym i nie bede chciala nigdy zrezygnowac ale jesli chodzi o sam orgazm pozostawei go sobie..dodam ze nie chodzi tu ze jestem jakas oschla nie experymentuje czy cos..mam bardzo wielki temerament moj facet jest ze mna przeszczesliwy dogadzam mu jak tylko moge bo lubie jednak mi trudno dogodzic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam.........
kochamy sie czesto moja tez ulubiona od tylu :-) w zasadzie kochalismy sie w wielu miejscach......... nam obydwojgu nie brakuje fantazji i temperamentu:-)ja zawsze mialam duzyyyyyyyyy tylko ciekawia mnie te orgazmy.........rozumiem dziewczyny ze slabym libido ale ja nie narzekam wprost przeciwnie wydaje mi sie ze jak na kobiete to mam az za duzo:-)co wcale mi nie przeszkadza ............czekam tylko na te orgazmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
hehe widze kolezanka tez lubi ten sport;)ja tez czekam ale jakos doczekac sie nie moge hehe ale jak mowie sprobuj kochac sie od tylu i niech ci facet piesci druga dziurke paluszkiem zajebiste :) a jak tam z lodzikiem byl juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.........
hehe no lubie od kiedy pmietam lubilam :-) co do pozycji to jak dla mnie najlepsza........... my sie kochamy czesto nie uzywamy gumek bo ja nie lubie i on tez nie........mam implant na 3 lata i sie nie martwie no i wygoda ogromna:-) a powiedz mi jak mam mu to zaproponowac?????bo jakos mi chyba glupio by bylo.........a jak sie zaczelo u was????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
implant? hmm a mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat?gdzie za ile itd?:)ja standardzik...piguly;/i nie wiem czy to bylo do mnie z tym jak mu to zaproponowac..jesli tak to kurcze nie wiem...u mnie to sam facet sie za to bral..ale moze..hmm...jak bedziecie sie kochac wezmiesz jego reke i zaczniesz nia sie piescic tam...bo glupio tak planowac i rozmawiac przed...najlepsze spontany:)a kochalas sie wogole kiedys z kolesiem analnie? wiem ze niektore to boli...wiec chcialam poiwedziec ze paluszek nie boli heheh i przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×