Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie mysle..

jak sie przemoc???!!!!bardzo tego chce i wczesniej nie bylo problemu

Polecane posty

Gość tez tak mam.........
to jest taki implant ktory sie wstrzykuje w ramie na 3 lata ma tylko 1 hormon w bardzo malych ilosciach(prostregon) no i jest to duza wygoda bo nie trzeba pamietac o polykaniu itd. ja go wstrzykiwalam za granica bo z tego co wiem w polsce nie ma i nie wiem czy bedzie bo z tego co czytalam ma byc drogi i niewiele osob sie na niego zdecyduje..........ale moze jednak bedize trudno stwierdzic............ja tabletek nie moge i nie chce brac bo za duzo jak dla mnie hormonow i zle sie czuje po nich........ analnie kochalam sie raz ale dawno dosyc z moim bylym po alkoholu wiec trudno stwierdzic jak tak naprawde bylo........... a z obecnym facetem nie.........on nie proponowal ja tez nie bo chyba nie ciagnie mnie za bardzo:-) a ty??jak twoje doswiadczenia w tym temacie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
hmm dobrze ci z tym implantem a moge wiedziec ile tokosztowalo na zlotowki? co do anala..kiedys sie balam slyszalam jakies glupie historie ze panienka po sie ...zalatwila hehe nie doszla do lazienki;)oj glupie historie..ale sprubowalam z facetem swoim i bylo milo:) podniecal mnie chyba sam fakt co robimy i dlatego tak bylo mi zajebiscie:) kochalismy sie od tylu na pieska mniej bolalo-wogole wrecz:) jak tam z ta laseczka byla juz? jakie wogole robisz z polykiem?bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam............
mam nadzieje ze bedzie dzisiaj:-)planuje wspolna kapiel kupilam winko i mysle ze bedzie ok............. z regoly byly bez ale zdarzao sie i z to juz chyba inny temat hehe zeby sie przemuc do polyku ale mysle ze jak juz ogolnie nie bedzie problemu z lodem to i z polykykiem samo przyjdzie.......... 130 euro kosztowal implant no nie powiem ze anal na pewno dziala podniecajaco bo taki tabu i wogole........... moze kiedys sprobuje jeszcze nie mowie nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
hehe dore podejscie nie mowie nie:) no wlasnie mnie kreca takie rzeczy "zakazane", "inne" nie wiem jak to nazwac...ja lubie robic laseczke wsumie jak bys miala jakies pytania to wal smialo;) a np z dziewczyna chcialas kiedys cos?mialas takie mysli ewentualnie cos zrobilas?ja mialam mala przygode polecialam w slimaka z nia i kolega a pozniej oboje lizali mi piersi hehehe ale tylko to;) i wsumie to dobrzy znajomi a po alko tak odbilo ;)kolezanak jest bi wiec ... heheh teraz sie z tego smieje troszke;) daj znac jak minal wieczor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekotaka
no mialam tez mala przygode ale jakos mnie to juz nie kreci...... za to kreca mnie takie zakazane rzeczy w sexie no i np nietypowe miejsca:-) oralka jeszcze nie bylo za to byla dluga wspolna kapiel z winkiem a pozniej super sex:-) dwa razy hehe nie wiem mozesz mi poprostu opisac mniej wiecej jak ty to robisz, zawsze to jakis poczatek no i na pewno jestes bardziej doswiadczona w oralu :-) kazda rada jest cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam........
to powyzej to moje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
hehe a jaka przygoda mozesz cos wiecej powiedziec?:)mnie tez wsumie to juz nie kreci wole kolesi..co do oralka to zaczynam ja zawsze dobierams ie do niego..po sekundzie juz jest zwarty i gotowy:) na poczatku caluje wew str ud..lize jajka:) czlonka i zaczynam piescic glowke pozniej coraz mocniej i glebiej..robie robie czasem przestaje jak mu jest za dobrze;)zwakniam przyspieszam:) uwielbiam gdy mnie trzyma za glowe czuje sie wtedy zniewolona a zejebiste jo to bo wiem w jakim tempie robic bo koles sam je nadaja;)kurcze nie wiem co ci mowic bo pewie to wszystko wiesz..moze zapytaj o cos konkretnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...........
hehe no ja nie za bardzo sie z nam na tego rodzaju seksu :-) wiem natomiast ze na pewno go warto wprowadzic do zycia naszego bo wiadomo ze urozmaicenie jest potrzebne no i wydaje mi sie ze moze to wzmocnic zwiazek w jakis sposob........ my mamy super sex lubimy rozne pozycje hehe czasami naprawde bardzo dziwne........jakies wygibasy nie wiadomo co ale fajnie jest :-) mysle ze powoli juz sie otwieram na tego oralka bo ja mam taki poglad ze takim seksem moge obdazyc tylko faceta ktorego kocham na ktorym mi zalezy i do ktorego mam zaufanie:-) my dopiero pol roku jestesmy razem i wydaje mi sie ze powoli dojrzewam do tego zeby sie tak do konca otworzyc i moze wtedy przyjda te orgazmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
zobaczysz przyjdzie samo:) ja uwielbiam ten wzork mojego jak mu robie dobrze i nagle przerywam patrze na niego a on ma taka minke jakby sie dopiero obudzil jak maly chlopczyk:)piekne:)ja tez czesto przyjmuje najrozniejsze pozycje:) a w jakim mijscu najdziewniejszym sie kochalas? albo innym niz lozko? u mnie standard w lesie u chlopaka na dzialce..hmm.. w bloku na kaltece, w piwnicy gdy np do kogos idziemy..hmm..na domowce w kiblu a kolejka czeka..musze pomyslec..wiem laseczka wczesnym wieczorem u niego w samochodze pod blokiem pod latarnia na bank ktos widzial;/a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam....
no to u mnie miejsca podobne jeszcze dodam las a w nim namasce samochodu,pod drzwiami od pokoju kolezanki, stol w salonie z ktorego korzystalo 11 osob a w okol drzwi do ich pokoi,prysznic,stol w restauracji (dzieki bogu ze nikt nie wszedl bo chybabym umarla......)hmmm nie pamietam jak cos to dopisze ogolnie sex to fajna sprawa:-)i im bardziej urozmaicony tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
hehe nono tez tak lubie:)a wielu mialas facetow w lozku? moglabys policzyc?? czy zalujesz ze z jakims? ja np utrzymywalam z niektorymi takie stosunki ze sam sex...chociaz chcialam cos wiecej jedka oni nie chcieli..trohe to bylo glupie ale mialam takie uklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierrotta
popisz dokladnie jak dobrze robic loda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
kurcze to naprawde jest indywidualna sprawa kazdego faceta jak lubi...ale wiem ze lubia patrzec...i nie sa az tacy delikatni jak my z cipka heheh ale czasem tylko leciutko jezyczkiem mozna posmyrac, podraznic:)kurcze i mozna wyczuc co facet lubi jesli sie spina, podnici, napreza i tak ciaganac dalej:)nie wiem pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koledzianka
oj,ja tez tak mialam, ze balam sie robic nowemu partneroi..w ogole dla mnie jest stres z nowym, ze na nowo sie odkrywac, nie jak za pierwszym razem, jeden drugiego, wspolne cwiczenia. i te moje orgazy, ktorych nie ma. nie umiem sie mocno podniecic.. za bardzo o nich mysle lody chyba robie zle, bo zawsze mojemu musialam robic to bardzo dlugo i zawsze chcial glebiej, a mi sie chcialo wymiotowac od tego jak pchal moja glowe, jakies rady?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierrotta
jaki masz spsob na wkladanie gleboko do gardla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
nie no ja gleboko wogole nie wsadzam bo mam odruch wymiotny:) ale jakos daje rade nie brali jakos gleboko..moze wtedy zmien tempo to niekoniecznie chodzi jak gleboko wchodzi...ale jak sie robi..poprobuj wtyedy inaczej cos robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierrotta
pomagasz sobie reka, czy tak szybko ruszasz glowa?? i ta mcno sciskasz usta wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
trzymam reka i ruszam tak jak ruszam glowa..jak trymam ustami to ssie raz mociej raz lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam..........
oj to tak jak u mnie wiadomo ze kobiety tez potrzebuja sexu:-) ja nie liczylam ale na pewno ponad 10 .......... no patrzec to na pewno lubia i chyba wlasnie w tym problem ze mnie to krepuje bo mysle ze glupio wygladam albo ze robie cos nie tak albo ze nie wygladam podniecajaco tylko odwrotnie............ szkoda ze zaden facet tu nie zaglada i sie nie wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
hehe mi tez glupio ale daje rade jak widze jak mu sie podoba:) ja tez ponad 10..a dlugie mialas przerwy miedzy jednym a drugim?ja np dlugo bez sexu wytrzymac nie moglam...wiedz zanim poznalam mojego faceta to miesiac wczesnie z innym bylam (chodzi o sex)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
pisalas, ze oral to tylko mozesz z facetem, ktorego bardzo kochasz? a inny seks to juz nie? to juz moze byc bez milosci? uwazasz, ze mozesz sciagac majtki przed facetem, ktorego nie kochasz? oj grubo sie mylisz. porzadna kobieta w ogole seksualnie obcuje tylko dopiero z facetem, ktorego kocha i chce z nim reszte zycia spedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
ta... a ty bedziesz decydowac o tym kto jest porzadny a kto nie albo wyznaczac zasady co jest porzadne a co nie ;/eh..albo ok...zyj w swoim idealnym swiecie jako ta porzadna kobieta a my bedziemy te zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
jestem facetem. czyli przyznalas sie, ze poszlas z kims do lozka bez milosci juz pewnie wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
oczywiscie ze tak...dla czystego sexu..rozladowania i przyjemnosci..tak tak tak sex bez milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
nie chcialbym miec dziewczyny co juz miala taki seks w przeszlosc... nie chce kobiety co przezyla juz jakas tzw. przygode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
dlatego nie bedziemy razem hehehe nie no spoko rozumiem kazdy woli co innego itd i ma do tego swiete prawo ale mam nadzieje ze nie wszedles tutaj po to by nas uswiadamiac czy sprowadzac na dobra droge wedlug ciebie bo mamy troche inne poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
boli mnie, ze ciezko dzisiaj o kobiety, co nie maja na koncie takich powaznych grzechow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
naszczescie ja nie trafiam na takich bogobojnych facetow:) sluchaj ale skoro tak bardzo nas nie lubisz i wogol ejestesmy bee...to czemu wchodzisz na topi ktory w tytule ma jak sie przemoc do zrobienia loda:)hęęęę?a jednak chyba cos nas ciagnie do tych rzeczy?;)spoko luz trzymaj sie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
nie jestem taki bogobojny, mialem juz kilka kobiet, ale to byly zwiazki z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
ja tez potrafie kochac zeby nie bylo...ale tez zdazal sie sex bez zobowiazan i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×