Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie mysle..

jak sie przemoc???!!!!bardzo tego chce i wczesniej nie bylo problemu

Polecane posty

Gość do tez tak mam...........
jakbym sie dowiedzial, ze moja kobieta miala kiedys seks bez zobowiazan to bym cala noc wyl i ryczal do poduszki chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
zdazal sie? musialas chyba miec mnostwo partnerow :( a jakby trafil ci sie porzadny facet, a ty taka niezbyt cnotliwa to co ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
hehe ooooooooooooooooooookej;) dobra ide spac trzymaj sie i nie mysl za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
no wlasnie co?nic ...to nic zlego... sam sprobuj ;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
heheh wiem :D bylby szczesliwy ze trafil na doswiadczona co zna rozne sztuczki hehehhe dobra nie ma mnie paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
chyba sproboje ;) bo nie mam dla kogo sie szanowac;) skoro dzisiaj kobiety takie niezbyt swiete to sam nie bede gorszy, a co ;) pa, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
nie bylby szczesliwy, tylko plakalby z tego powodu, ze ma dziewczyne, co sie puszczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
wiesz naszczescie trudno mi dogryzc czy mnie obrazic itd itd znam swoja wartosc i nie wiem co bys napisal to mam to tam gdzie pewnei chcial bys czasem zapakowac tylko twoje porzadne dziewczyny ci nie pozwalaja:) ale tak na przyszlosc wiecej tolerancji, mniej chamstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
nie jestem chamem, jestem kulturalny i cie szanuje, ale bysmy po prostu do siebie nie pasowali, nawet jesli jestes fajna i super, to jestes za malo czysta. P.S. jesli ten seks bez zobowiazan zdarzal ci sie w wieku okol 25 lat i wiecej to OK, ale jesli mialas go jako nastolatka, albo kolo 20-stki to nie za fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
Porzadne dziewczyny sa OK. A ty taka super w lozku niby jestes, a masz problem zeby sie przemoc do loda. A takie cos u kobiety, takie opory mozna tolerowac jedynie u dziewicy. Jak kobieta nie jest juz dziewica, zwlaszcza jesli juz spala z ilomas tam facetami i ma opory do loda to jest zalosna. Od takiej co miala juz ilus tam partnerow wymaga sie mistrzostwa w tej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...........
hehe dobre:-)koles ty masz jakies problemy emocjonalne.........zmieniasz zdanie co 5 sekund jak koles spi z nie wiadomo iloma pannami tylko dla sexu to jest , ale jak zdazy sie to pannie to juz szmata i nie wiadomo co???????sory ale kobiety tak jak i faceci tez maja potrzeby sexualne ktore trzeba jakos zaspokoic albo po prostu tez moze miec chec na jakiegos faceta o tak poprostu:-) to ciekawe ze od kobiety ktora miala kilku wymaga sie mistrzostwa w tej dziedzinie...........a co z wami????????? wiekszosc to wogole nie wie co i jak a reszta jest tak beznadzeijna w lozku ze szkoda gadac.......... no wiec moze zamiast patrzec na to z tej strony poprostu zmadrzej kolec bo ilosc jak dla mnoe nie ma nic do rzeczy......... a oral jest bardzo intymny jak dla mnie i nie wyobrazam sobie obciagac byle jakiemu kolesiowi..do tego musi byc cos wiecej jakies uczucie zaufanie itd. i ma tal wiekszosc kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
caly seks jest bardzo intymny i kobieta powinna obcowac seksualnie tylko i wylacznie z mezczyzna, ktorego bardzo kocha. ja nigdy nie mialem seksu dla seksu i dlatego mam prawo wymagac od kobiety nieskazitelnosci pod tym wzgledem. nie chce kobiety, co juz sie tzw. puscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
heheeh a wymagaj sobie zeby nawet na glowie skakala robiac ci herbata czy tam co sobie wymyslisz...ale wymagaj od tych panienek a nie od nas:) aaa czemu tu zawsze tak jest piszesz sobie z kims gadasz na jakies tamety i zaraz znajdzie sie jakis ktos jak ty co zacznie sie czepiac, klocic, wogole ne na temat;/ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
achas i zapamietaj raz na zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ty decydujesz co powinna robic kobieta a czego nie i i jakie rzeczy sa dopuszczalne, porzadne itd itd Bogiem nei jestes a to sprawa indywidualna...tylko prosze nie placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
ale mam prawo szukac sobie kobiety, ktorej przeszlosc seksualna nie bedzie mnie denerwowac, ktora nie bedzie miala zadnych przygod na koncie i puszczalstwa, seksu na pierwszej randce itp. i tuzina facetow w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
masz do tego swiete prawo ale tu takiejnie znajdziesz wiec nei wiem po co tu piszesz i probujesz nas "nawracac" i sugerowac nam puszczalstwo i twoje ulubione chyba slowo nieczystosc ehehehe proponuje zmiane topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez tak mam...........
bo nie mozecie sie przemoc do loda, a takie cos tylko u dziewicy mozna wybaczyc, a nie kobiecie, ktora wczesniej z kims spala, a zwlaszcza takiej co juz miala przygode dla czystego seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
o ja pierdole;/ dobra ty ...nie chce mi sie juz z toba gadac i ci tlumaczyc cokolwiek..wiec poczekam az inni cos napisza i z nimi pogadam a ty zyj sobei w sowim swiecie a ja w sowim nieczystym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijcie nawarzone piwo
przeraza mnie to, ze dzis kobiety maja przygody i seks na pierwszych randkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
heheheheheheheheh wsumie to was chyba polubilam :) poprawiacie mi humor a swoimi tekstami rozwalacie:) aaaaa jak dobrze ze istniejecie przynajmiej wiem ze ze man wszystko ok jesli chodzi o psyche hehheheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijcie nawarzone piwo
Mialem kiedys kobiete, co juz miala przygodedny seksi bolalo mnie to to strasznie, bo ja takiej rzeczy nigdy nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijcie nawarzone piwo
Na co mi kobieta po przygodzie, jak moge miec taka co jeszcze przygody nie miala:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijcie nawarzone piwo
Mam prawo szukac naprawde porzadnej dziewczyny i odrzucic jakas tylko z powodu przeszlosci seksualnej. tego kwiatu pol swiatu, jest w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppupupupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.........
hehe wybierac jest w czym ale niestety wiekszosc z nas jest "nieczysta" wiec kolko znacznie sie zaweza co nie znaczy ze nie znajdziesz......... tylko ze te co maja powyzej 20 lat to i jakies zycie za soba,,znowu jak sukasz fajnej laski ladnej itd. to nie licz na to ze bedzie czysta jak lza bo takie to raczej w jakis zgrupowaniach koscielnyc albo cos w tym stylu:-) no i uroda nie grzesza........przykre ale prawdziwe.....zreszta zalezy na czym ci zalezy i czego szukasz........ ja nie czuje sie nieczysta ani zbrukana normalne jest to ze MAM JAKAS PRZESZLOSC nie normalne by bylo i zastanawiajace jak bym jej nie miala......... raczej bym sie zdziwila jak by mi kkoles powiedzial ze nie spal z zadna i wogole nic..........hmmmm mocno zastanawiajace czemu??????chyba jest z nim cos nie tak a wiec uciekam gdzie sie da:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijcie nawarzone piwo
Ja rozumiem, ze wczesniej kobieta mogla miec 1, 2 partnerow z milosci, ktorym szybko dupy nie dala, ale nie jakies pieprzone przygody :( na chuj wam te przygody? tak ciezko wam sie od nich powstrzymac? krzywdzicie tym swoich przyszlych partnerow, bo potem ktos chce byc dumny ze swojej dziewczyny, ze sie nie puszczala, ale nie moze byc, bo ona juz miala przygody, seks dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijcie nawarzone piwo
ja jestem porzadny i mam nadzieje, ze wiecej los mnie nie pokaze juz kobieta co sie puscila i miala seks dla seksu, ze teraz bede mial bardziej czysta i bardziej niewinna, mniej zepsuta, o mniejszym przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam........
no coz w takim razie powodzenia......... hehe ja przebiegu nie mam zadnego:-)przebieg t moze miec samochod nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijcie nawarzone piwo
Nie chce kobiety co sie szmacila i tyle, wole byc juz sam, niz z kobieta co jest niegodna mnie moralnie Chce kobiete, ktora bede w stanie pokochac, ktora bede w stanie szanowac i byc z niej dumnym Chce kobiete, ktora bede w stanie pokochac, ktora bede w stanie szanowac i byc z niej dumnym Czy naprawde wymagam az tak wiele? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×