Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie mysle..

jak sie przemoc???!!!!bardzo tego chce i wczesniej nie bylo problemu

Polecane posty

Gość upupupupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooorazkaaaaaaaaaaa
ledwo 24 lata i juz tylu partnerow (pisalas, ze ponad 10 ://////) wstyd :////////////////// sprawialas wrazenie kobiety kolo 30stki, ktora juz swoje przeszla, a tu taki zonk :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegarnieta1
24 a kolo 30 czyli jakies 28...faktycznie 4 lata roznicy i juz taki zonk..hehehehee ja pierdole jak ci sie nie podoba to po chuj piszesz !!!!!!!!!!!! pierdole takie osoby jak ty juz tu paro bylo od oceniania..i jakos po mnie splynelo:) wiec skoro juz zobaczylas jakie mlode osoby tu pisza..wiec nie ma nic tu dla ciebie wiec zegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam..........
moj facet wie ...........kiedys kochalismy sie i po wszystkim on powiedzial do mnie ze wie za ja nigdy nie mam z nim orgazmow:-( zabolalo nie powiem ale pozniej rozmawialismy i doszlismy do wniosku ze bedziemy nad tym pracowac zebym ja sie rozluznila nie myslala o tym zeby dojsc i bedzie dobrze:-)na szczescie moj facet zdaje sobie sprawe ze to nie taka prosta sprawa dojsc i rozumie ze to wymaga czasu poznania siebie nawzajem i pelnego zaufania..........no wiec pracujemy i powiem ze powoli ale jest coraz lepiej:-) no z tym goleniem to przesrane.........ja bym chciala byc zawsze gladziutka:-) ale nie ma chyba takiego sposobu na to do tego ja brunetka mam juz wogole przesrane z tymi klakami na malej po tym jak gole juz tyle lat to coraz mocniej je widac jak odrastaja nienawidze ich:-) do tego kogos................odpieprz sie bo to nie jest niczyja sprawa z iloma kto sypai albo sypial do czyjegos lozka sie nie wchodzi z buciorami!!!!!! lepiej zajmij sie swoim zdechlym pewnie zyciem seksualnym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasi faceci to pewnie straszni
babiarze, bo nikt inny by nie zechcial takich puszczalskich faceciar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jakiś tam
Oj szkoda, że dzisiaj te dziewczyny takie nieporządne, ciężko znaleźć porządną dziewczynę. A jeśli porządna to ma być taka co spała z kilkoma facetami, to ja dziękuję za taką "porządną". Nie mam dla kogo się szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
to jak dziekujesz to to juz tu nie pisz!!!! kurna po chuj wy sie wypowadacie...skoro tak wam nieodpowiadamy i takie zle jestesmy to olejecie ten topik...ja pierdole.. nie rozkminie tego nigdy...jak czytam tu jakies rzeczy ktore mnie nie interesuja albo cos to sie nie wpierdalam w gatke z glupimi tekstami tylko olewam i czytam co innego...no ale cos kazdy jest inny...was, oraz koleje wypowiedzi krytykujaca czy oceniajace mam w dupie i nie bede czytac...znaczy bede ale jak zwykle bedzie po mnie wszystko splywac :) wczoraj:)aaaa bylismy na domowce pozniej spalam u mojego..bylismy sami...aaaa zajebiscie:)byl tez sex analny:)taka jestem nakrecona ze do tej pory mysle o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie niezly z niego babiarz
z tego twojego faceta i pewnie mial stado panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakich pozycjach anal
Jakie pozycje sa dobre do anala waszym zdaniem? I czy jak sie do pupy wsadzi 2-3 palce to nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam..........
hehe no juz sie odnalazl sabat porzadnych:-) ale to topik dla "nieporzadnych' wiec grzecznie zegnamy......... fajnie ci :-) ja tez mialam fajny seksik..........tylko jak wrocilismy nawet sie rozebrac nie zdazylismy:-) lubie takie szybkie akcje czasami..........a ty? ja to wogole mojego bym z lozka nie wypuszczala..........i pomimo ze mieszkamy razem nie widze zeby byla codziennosc.........chyba jak narazie to coraz bardziej mamy na siebie ochote i coraz lepiej jest:-) i oby tak juz zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
no ja tez taka napalona:)hehe smiac mi sie chce i awstydzam sie jak moj mi mowi jak to go wczoraj "zgwalicilam" najpier wylizalam calego heheh poznie dosiadalam i ujezdzalam a na koncu w druga dziurke heheh i probowal mnie uciszyc wkladajac mi palce do buzi a ja jescze bardziej glosno hehehe jak wspominam to chce mi sie znowu hehehe masz jakies kompleksy wogole? a pro po swojego wygladu czy cus?ja wsumie mielalam zawsze problem pokazac sie nago..nie wiem ze jestem za gruba czy piersi za male..jakos sie tego baam zawsze juz tak w glowie mialam ubzdurane..teraz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam..........
hehe to niezle ja mozna powiedziec juz akceptuje siebie ale chcialabym miec wieksze cycki i mniejszy brzuch:-)ale nie cierpie jakos z tego powodu............chociaz fajnie by bylo ale coz taka juz sie urodzilam i oprocz operacji nic mnie nie uratuje, a operacji nie chce az taka desperatka nie jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
hehe dokladnie! wazne ze podobamy sie naszym facetom i ich krecimy:) ja kiedys nie bylam za piekna..hmm moze inaczej..nie dbalam o siebie jakos bardzo..bez makijarzu, niefajne ubrania..nie przywiazywalam uwagi do swojego wygladu..pozniej sie zmnienilo wiele:) i male rzeczy potrfafia czynic cuda:)umalowane ladnie oko, ladnie uczesane wloski..fajne ubrani hehee tak glupie wsumie rzeczy a jak bardzo zmieniaja;) jak mnie koledzy widza z podtawowki nie moga wyjsc z podziwu hehehe nie jestem jaks super piekna itd ale przez odzyskana pewnosc siebie przyciagam facetow :) i to chyba najlepsy sposob dobrze czuc sie w swojej skorze...jak ty sie czujesz piekna-tak odbieraja ciebie inni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.........
cholera wywalilo mi moje tematy i nie moglam nas znalezc///////// no ja mam tak samo podstawowka jak sobie siebie przypomne hehhe zmora ale pozniej zaczelam dbac o siebie i od razu efekty w postaci facetow ktorym sie podobam..........mysle ze kazda jest na swoj sposob ladna tylko nie wszystkie potrafia to wydobyc albo nie chca ja akceptuje siebie i to przyciaga facetow jak magnez:-) i w tym caly sek..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
dokladnie:) tylko zeby z tym nie przesadzac zeby nie bydz wyniosla itd bo takie dziewczyny nie sa lubiane..zwlaszcza prze inne dziewczyny i niektorzy kolesie tez takich nie lubia..do lozka ok ale na dluzej odpada;/miałam znajoma ktora byla ladna i na maxa pewna siebie..nie miala oczywsicie kolezanek bo dziewczyny jej nie lubily..miala kolegow ale nie mogla znalezc faceta..odstraszala ich..a wcale nie marzyla o jakims ksieciu i nie byla wymagajaca..niestety tak czasami bywa ;/ ale kazdy znajdzie swojego dla mnie najwazniejsze jest byc soba..nie udawac kogos kim sie nie jest,nie klamac, nie wyolbrzymiac..bajkopisarzy i bajkopisarki duzo znalam i dobrze na tym nie wychodzili..taksamo egoisci..tylko by o sobie opowiadali i tylko oni maja racje nikt inny;/ no ale coz jak pislalam kazdy znajdzie swojego;) ja naszczescie wydaje mi sie ze jakos normalnie podhcodze do siebie akceptuje siebie, ale nie wywyzszam sie i nie udaje piekniejszej niz jestem bo czasami to smiesznie wyglada taki nos zadarty bez powodu hehe;) chlopcy zawsze we mnie lubili to ze nie musieli sie nigdy spinac i starac jakos na maxa..uwazac co mowia itd itd tylko normalna babka, jak kolega hehe tylko na maxa ich pociagalam i to chyba ta smialoscia wobec kolesi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...........
zgadzam sie z toba w 100%:-) ja jestem pewna siebie ale facetow nie odstraszam..........wprost przeciwnie:-)lubia ze mna przebywac bo tak jak piszesz jestem tez jak kumpel dla nich i na kazdy temat moda ze mna pogadac i za to mnie cenia......... natomiast kolezanek nie mam bo z regoly sa zazdrosne ze mam taki dobry kontakt z facetami a plus tego wiekszosc niestety potrafi gadac tylko o ciuchach kosmetykach ja tez uwielbiam ale mam wiekse horyzonty i wiele wiecej tematow do rozmow niz te......... ale ogolnie jestem zadowolona bo w meskim swiecie czuje sie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta1
no dokladnie tez wole towarzystwo facetow...co nie znaczy ze nie mam kolezanke itd..ale np ide z moim na impreze gdzie maja byc osoby ktorych nie nzma..jak maja byc panienki w pewnym sesnie sie strasuje..znaczy wkurzam bo z nimi ciezko sie dogadac...jak faceci ktorych nie znam to sie ciesze bo lubie nowych poznawac pogadac itd:)cos na kafe pisza o murzynach hehe mialas kiedys z jakims przygode?albo chcialas? ja mialam maly epizod na wakacjach z koleznka;)"macanki" minetka buziaki ale sexu nie bylo ani ja mu dobrze nie robilam...dodam ze byl boski...taki mulacik piekne cialo...przwaznie sa super zbudowani ;) teraz zapewne bym tak nie zrobila..ale tam klimat tak zadzialal:)wakacje:) wogole z kim sie kochalas albo do czegos doszlo jesli chodzi o "rasy" albo narodowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...........
no dobry temat bo ja jestem w zwiazku z obcokrajowcem :-) i mialam z takowymi do czynienia ale z murzynami nie.......jakos nie pocigaja mnie za bardzo ale fakt ciaka maja niezle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
heheh to ladnie:) ja tylko z tym mulatem...ale to byly wakacje...zagranica on dj..piekne cialo i bawilismy sie;) a tak to chyba juz asmi polacy;)a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
to jestem caly czas ja ktos zrobil moj nic na czarno nie ja:) wiec teraz bede z koncowka 11;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
\"my dopiero pol roku jestesmy razem\"... i Ty chcesz mu robic loda?? ooo jeny... swiat schodzi na psy... gdzie sa prawdziwe kobiety?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam..........
francuzi sa super:-) no ale pewnie nie wszyscy.........tak jak wszedzie odpierdziel sie !!!!!!!! hehe dobre a co mam zrobic za 10 lat?? czy jest jakis kodeks z tym po jakim czasie co mozna??? swiat schodzi na psy jak sie widzi takich debili jak ty np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
francuzi...hmm...:)ja slyszalam inne opinie wlasnie ze kazdy uwaza ich i slyna z tego ze sa dobrymi kochankami a jest wrecz przeciwnie...ale wydaje mi sie ze nie wazne czy francuz czy hiszpan tylko zalezy indywidualnie od kolesia..a poprostu slyszlam inne opinnie bo porostu przyjelo sie ze sa dobrymi kochankami...gdyby z tego nie slyneli zapewne nie mieli by opinni ze jest odwrotnie;)swoja droga chyba wolalabym hiszpanow..znaczy chodzi mi o urode..ciemne wlosy, oczy:)ale wiadomo ....nie ma za bardzo na co liczyc...ze jakis tam nasz ideal itd bo trafia sie roznie i wcale nie znaczy ze gorzej:)waqzne ze polski sa ledne hehehehehe ;) ale to prawda...to o podrozowalam "po swiecie" polki, czeszki najladniejsze;)oczywiscie sa wyjatki jak wszedzie:)a z tymi co mialas doczynienia obcokrakjowcacmi robia cos inaczej niz polacy?albo do czegos bardziej przywiazuja wage?wsumie z dupy pytanie bo tak jak pisalam to zalzy indywidualnie od faceta...no ale moze jednak cos spostrzeglas;)ja nie zauwazylam zeby ten mulat byl jakos super extra obdarzony tak jak to sie kazdemu wydaje:)polacy ktorych znalam nie byli gorsi jesli chodzi o cm hehehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam........
ja mysle ze to na jakiego kochanka sie trafi zalezy od samego faceta:-) ale z tego co widze francuzi sa bardziej otwarci w okazywaniu uczuc od polakow np. i w lozku tez bardziej spontaniczni co jest fajne.........u nas niestety jeszcze faceci nie wszyscy ale wiekszosc jest mniej sklonna do okazywania uczuc :-)co nie znaczy ze sa gorsi:-):-) mysle ze kazdy w koncu trafi na tego ideala swojego i nie wazne skad jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
dokladnie...mi tez sie wydaje..a przynajmiej patrzac na moich bylych..nie umieli okazywac uczuc..dobrze wiedzialam ze im zalezy..ze mnie potrzebuja..ale nie mowili o tym..a szkoda..ja natomiast jestem nie wiem jak to nazwac...moze romantyczka...uwazam ze trzaba zabiegac o siebie zawsze..mowic mile rzeczy..czasem do domu przyniesc kwiatka czy lizaka bo od tak sobie pomyslalam o tobie itd..ja taka jestem i robie tak:)w zwiazkach to ja dbam o uczucia hehe choc nie powiem chcialabym zeby i ktos tak o mnie zadbal...nie mowie ze tak wogole nie jest...bo na poczatku jest pieknie a pozniej juz chyba sie nie chce ...nie mysli o tym...nie wiem..ja mam inaczej i lubie pielegnowac to moje uczucie i wez jaka z kims mam:)a ty jakie masz doswiadczenia?rozumiem teraz jestes przeszczesliwa:)gratuluje:)ja tez ale jak pislalam nie natrafialm na kogos mega wylewnego hehe ale tez taki byl moj tata, czy w innych rodzinach tez czesto tak bywa..kazdy jest inny poprostu...ostatnio smialam sie z kolezanka bo jak ktores z naszych ma ur to planujemy co sna miesiac wczesniej i jestesmy zajarane tym i wogole jakies mega niespodzianki hehe a nasi zawsze!!! "co bys chcial dostac?nie wiem co ci kupic" itd itd aaaaaaaa hehe a to nawet nei chodzi i prezenty..poprostu jakis mily spacer itd:)zero kreatywnosci;)ale i tak ich kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.........
no dokladnie faceci odbieraja na innych falach:-) tylko ze mi zawsze tego brakowalo i czulam sie hmmm jakby to nazwac??? moze ze daje wiecej niz facet i ja bardziej sie staram i dbam wogole wszystko a on nie tak jak ja wiem ze to gluie bo obi tak maja ale mi pozniej to naprawde przeszkadzalo zaczynalam miec jakies jazdy i niepotrzebne pretensje............a musze dodac ze nie jestem prawie wogole romantyczna wiec nie to ze chodzi mi nie wiadomo co zeby robil:-) poprostu czulam sie zle.........teraz mam innaczej:-) wiem ze mojemu na maxa zalezy i widze ze duzo robi dla mnie ale nie na sile i ze sprawia mu to przyjemnosc:-) widze to w jego oczach w sposobie jaki do mnie mowi we wszystkim:-) jak ktos nas widzi pierwszy raz zawsze mi pozniej mowi ze widzi ze on za mna szaleje..........nie znajac nas sytuacji i wiem ze moze to byc dla kogos glupie ale mi jest w takim ukladzie o 1000 razy lepiej:-) w koncu mam mojego wymarzonego a juz myslalam ze taki nie istnieje........bo wszyscy mi mowili ze nie ma takich jakich ja szukam:-) a jednak sa.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
to moze ta wylewnosc spowodowana jest tym ze jest obcokrajowcem..co nei jest zle oczywsicie:)niestety polacy z natury sa gburni i oschli..ja widze ze mojemu zalezy i wszyscy co go znaja to samo mi mowia;) jednak wiadomo czasem moglby sie bardziej postarac;)ale pewnie wtedy czlowiek by cos owego wymyslil;)ja nie narzekam jest bardzo dobrze mi jestem szczesliwa:)a myslalam ze nie umiem kogos pokochac;)do szczescia brakuje tylko jescze mieszkania..izastanawiamy sie nad wynajmem..puki co same drogie ale raz na jakis czas trafia sie cos w rozsadnej cenie..juz sobie wyobrazam jak bysmy mieszkali sami:)i nikt by nam w niczym nie przeszkadzal;)oooooooooooj by sie dzialo heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.........
masz racje:-) i co najwarzniejsze ze ci dobrze to jest podstwa reszta sie nie liczy:-) no fajnie by bylo jakby ie udalo z mieszkankiem:-) my mieszkamy 3 miesiac razem i jest superjuz nie wyobrazam sobie ze moglibysmy osobno mieszkac:-) i nieprawda jest ze sex coraz rzadziej mysle ze to zalezy od pary jak o to dbaja itd. ja bylam w zwiazkach i nie bylo duzo sexu przez to ze czegos bylo brak to nie bylo to , a teraz jest coraz lepiej moge powiedziec ze dopiero wiem co to jest prawdziwy sex:-) ciagle nie mam dosyc i on tez ..............poprostu jak ze wszystkim trzeba dbac pielegnowac i bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
to dobrze ze u was tak jest..ale sadze ze to dlatego ze jestescie krotko stazem ...obym sie mylila:) nie znam rzadnej pary a poznalam wielei i znam wiele gdzie by sie po jakims czasie kochali z taka sama czestotliwoscia jak na poczatku..nie iwem..wydaje mi sie ze po roku juz nie kochasz sie codziennie jak kiedys tylko rzadziej..no takie jest moje zdanie co oczywiscie nie uwazam zebym chciala zeby tak bylo..;)ale wydaje mi sie ze macie tak dlatego ze jestescie w miare krotko..ale zycze wytrwac w tym:)hehe a tak ogolnie to zauwazylam ze babki maja wieksza ochote albo czesciej;) kolesie tylko w gadce sa dobrze ze ta by pykneli i tamta ...a sami czesciej nie maja ochoty niz my heheeheh uwazam ze babkom bardziej sprosne rzeczy chodza po glowie i wiele kobiet ma ochote na duzo przedziwnych rzeczy tylko kolesie za to nie zabieraja bo mysla ze kobieta w zyciu sie nie zgodzi heheh a te za to czekaja na pierwszy krok faceta;) ja np gdybym nie byla w ziwazku..chcialabym sprobowac z dwoma facetami hehe tylko to takie sprzeczne troche bo bym nie chciala ich znac..ze z towarzystwa..a z drugiej str nie poszlabym z obcymi :)ale chodzi mi po glowie cos takiego:) hehe najlepeij wyjechalabym gdzies na wakacje zagranice i tam to zrobila nikt mnei nie zna i nie bedzie oceniac;)hehehe ale ok trzeba wrocic do rzeczywistosci;) wiem:D jescze chce zeby moj na mnie "nasikal"hehehehee moze nie dokonca itd ale choc chwile hehe pod prysznicem zeby zobaczyc jakie to uczucie bo ostatnio cos tam kolezanak wspomniala hehe i chce sprobowac;) a ze moj jest dla mnie bliski i td tylko jemu by tak dala heeh zobaczymy;) nie chodzi mi o sikania na twarz czy cos hehehehe tylko tak na sekundke na cialo;)hehe az sama sie dziwie ze taka rzecz mi przyszla do glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam........
no coz zobaczymy............mam nadzieje ze nie bedzie tak zle:-) z tymi facetami to masz racje ja sama zauwazylam ze duzo z nich mocnych jest tylko w gebie a tak naprawde to kobiety pod wzgledem temperamentu wcale im nie ustepuja a wrecz nadganiaja:-) ja tez mam dziwne marzenia hehe zeby jakis favet mnie zgwalcil ale to chyba nie byloby takie fajne w realu:-) z tymi dwoma tez chcialabym hehe ale chyba jak narazie nie ma szans............a z sikaniem hmmmm podniecajace jak sie oglada ale sama nie wiem czy na zywo tez:-) jak bedziesz miala jakies doswiadczenia napisz mi koniecznie z checia poczytam:-)hehe jak nas czytam to mysle ze my jakies nie wyzyte jestesmy:-) ale w zdrowym tego slowa znaczeniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×