Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mantodea

Jestem w 20tc i nadal nie czuje ruchow dziecka!

Polecane posty

mantodea -----> ja tez sie martwiłam ze nie czuje i mimo ze to druga ciążą to poczułam cos około 20 tyg.Terza tez chwilami cisza.Ale jak z USG wsystko wychodzi dobrze to sie nie powinnas martwic wcale.Moje piewrsze dziecko tez ma 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadla nic.Chyba nic.Czasem czuje tak jakby pulsowanie po lewej stronie brzucha.Czasem napina mi sie brzuch czuje jakby sie obracal ale nie jestem pewna:(Poronilam w marcu br.strach o ta ciaze jest ogromny:(Wczoraj bylam u lekarza robil mi usg.Widzialam serduszko bijace synek jest ulozony brzuszkiem do dolu i tylkiem do \"wyjscia\".Nie wiem czy to ma cos wspolnego z brakiem jego ruchow ale powoli zaczynam wariowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARRO
nie denerwuj się zobaczysz ,ze nie długo poczujesz ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta tuż tuż...
ja poczułam w 21. teraz koncze 24 i czuje rzadko...ale i tak coraz częściej, nie martw się, jak chodzisz do lekarza i badają czy serduszko bije a ona bje to nie zamartwiaj sie...niektóre kobiety czują późno:)jatez sie bardzo martwiłam, a teraz każy kopniaczek budzi uśmiech na mojej twarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
moja córcia też od początku ciaży siedziała na dupce i tak jej zostało do konca.Nawet raz się ni okręciła,nie zrobiła fikołka.Przez to słabiej czułam jej ruchy bo tylko ruszała rączkami i nóżkami.Pierwsze ruszy poczułam w 19 tygodniu ale to takie prawie nic.A potem tylko takie smyranie:) Do końca ciąży słabiej czułam ruchy dziecka bo tylko rączki i nóżki:) Jak dziecko robi fikołki to myślę,że wtedy czuje się bardziej.Córka ur się w 40 tygodniu przwz cc,10 punktów ,jest rozgarniętą gadułą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
poza tym to myślę,że to co czujesz to właśnie jest dziecko.Tak jakby rybka pływała w brzuchu albo w żołądku burczało,albo odbijał się pingpong:) Poczekaj jeszcze ze 2 tygodnie a poczujesz dziecko lepiej i bardziej wyraźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalalala - wlasnie cos takiego czuje zwlaszcza wieczorem gdy leze wznak.Wydawalo mi sie ze to gazy ale bardzo slabe sa te oznaki.Jejku jak ja marze zeby mnie tak porzadnie skopal:(Juz nie wspomne jak marze zeby to juz maj byl...Mam jeszcze jedno pytanie moze sie spotkalyscie z takim objawem.Miala ktoras z was zawroty i bole glowy?oczywiscie nie w pierwszych3 miesiacach bo to normalne.W 5 miesiacu lub pozniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
montodea to nie gazy tylko dziecko:) zapytaj gina ,większość kobiet myli ruchy te pierwsze z gazami:D Za 2 tygodnie będzie lepiej czuć.Nie zawsze kobiety to tak super czują .Zależy to też od towjej budowy>Jak ci mówiłam ja czułam mało.Czy to twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
mało tego,że miałam zawroty i bóle głowy....ja nawet na tydzień w szpitalu wylądowałam.I nic ,wyniki super,dziecko zdrowe,nic się nie działo.Musiałam kontrolować codziennie ciśnienie,bo chyba to od spadków ciśnienia tak miałam,bo jestem niskociśnieniowcem.Do końca ciaży miałam kilka takich kiepskich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cisnienie ksiazkowe tj.idealne.To moja 3 ciaza tyle ze jedna poronilam.Corka ma 8 l.wiec trudno by bylo zebym pamietala wszystkie dolegliwosci.Na pewno pamietam jej pierwszego kopniaka ale znow nie pamietam w ktorym tygodniu to bylo.Jesli chodzi o budowe ciala to mam go troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aishakb
ja tez jestem w 20 tygodniu i czasami tylko czuje jakby muśnięcie rybim ogonkiem w brzuchu :) ale lekarz mowil ze to nic złego jak się nie czuje takich wyraznych ruchow jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze ruchy poczulam dopiero w 22 tygodniu i tez sie martwilam ze wszyscy juz czuja tylko nie ja :) wiec masz jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczelam czuć coś około 20-21 tygodnia dopiero. Zalezy jak dziecko jest ulozone (choc ciągle zmienia pozycję), zależy po ktorej stronie jest łożysko, zależy jaką masz sylwetkę. :) Póki co - wszystko to jeszcze norma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
masz troszkę ciałka i to dlatego słabo pewnie czujesz:) ja też mam tego ciałaka....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantodea- a jakiej jestes budowy ciała? bo to tez ma duze znaczenie. Kobietki szcupłe wczesniej czują ruchy dziecka. Ja jestem w 25 tc , mam szerokie biodra, duża miednicę, ogólnie duża dziewczynka jestem:) pierwsze ruchy dziecka poczułam tak naprawdę w 21 Tc .pozdrawiam nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to chudne.Jestem szczuplejsza niz przed ciaza ale tez troche wymiotowalam w ciagu pierwszych 3 mcy i nerwus jestem a to tez daje swoje.Teraz waze cos ok.78kg przy wzroscie 164.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj montadea to sporo
ważysz i nie mówię tego absolyutnie złośliwie tylko z zyczliwości:) sama pewnie wiesz, że powinnaś oczywiście bez ciąży ważyć dużo, dużo mniej myślę, że to właśnie dlatego jeszcze nie czujesz ruchów maleństwa zbyt wyraźnie nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przytylam dlatego ze sie zaniedbalam niestety moja nadwaga spowodowana jest calkiem czyms innym:(ale mam nadzieje ze po urodzeniu synka i odkarmieniu go wezme sie za porzadna diete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczulam ruchy!!!!!!!!!usiadlam przy kompie i zaczelam grac w zume gdy nagle poczulam lekkie kopniaczki pod zoladkiem z prawej strony a potem na dole brzucha po lewej stronie!jeszcze raz dziewczyny dzieki za wsparcie!!:):):)oj znowu sie rusza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
👄 dla was.Mówiłam,że to nie gazy hehehehehehe.Do maja już niedaleko tylko nie wymyślaj problemów😠 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj montodea to sporo
kurczę, mam nadzieję, że nie sprawiłam Ci przykrości pisząc, że ważysz sporo, bo naprawdę nie to miałam na celu:) zresztą teraz to już nieistotne chyba, najważniejsze, że czujesz malucha:):):) mówiłam:) wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno jest mnie obrazic:)Problemy sie same stwarzaja.Najpierw poronienie a przy tej ciazy na poczatku bylo50%na 50% ze ciaza przetrwa.Dawali tydzien albo tak albo tak.Dlatego wszystko tak przezywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj montodea to sporo
kochana, to życzę Ci z całego serca by maluszek kopał ile tylko ma sił w nóżkach;) i żebyś urodziła szczęśliwie na 100%:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
a ja myślę,że to będzie bardzo silny dzieciak:) I donoszony idealnie.Teraz to już nic się stać po prostu nie może!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie rozmawiasz sobie z majówkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×