Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

aaaaa JLo, przypomniało mi się: jak będziesz się darła kochana na operatora, to wydrzyj się tez ode mnie :D w końcu obiecałam Ci wsparcie :D :D :D a co do znaków, to widzę, że u Was astrologicznie też ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA co z tobą kochana?Przodownica pracy coś nam podupada ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle muszę nadrobić zaległości z racji nieobecności i przeczytać kolejne strony... ;) ale sprężę się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochaniątka :* aleeeeee zabiegany i imprezowy weekend:) nawet nie miałam czasu do Was zajrzeć:( ale od początku...w piątek urodzinki przyjaciółk, wczoraj do południa sprzątanie, gotowanie ect, a potem poszliśmy ....uwaga..... ma dyskotekę!!!takie stare konie!!!!ło matko jak mnie nogi bolą :D co do ciasteczka kubusiowego to zgubiłam przepis (piewnie kartkę do kosza wyrzuciłam) ale idzimy zaraz na obiadek do moich rodziców i wezmę od mamy ;) potem na imprezkę do babci mojego męża ;D jesoooooooooooo i kiedy tu prace pisać i na necie siedzieć?? :( pozdrowionka w ten pochmurny i deszczowy dzień i do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANKI NICK............LATKA.............MIASTO..............ILCY KLI AGA.................24..............PODKARPAC........... .......3 BYSIA..............30...............WAWA................ ........3 IVOON.............31...............KATOWICE............. .....1 TULA...............32...............WAWA................ .......2 DEEDEE22.........26...............???????............... .........2 KALI84.............24...............GORZOW.............. ......1 JLO74..............30...............PODLASIE............ .......2 DESPERATE.........22...............Q8................... ........1 2W1 NICK.......LATKA..........MIASTO..........IL C...........TERMIN PORODU ULA122........28..........Dolnośląskie........1...... .............08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL.........2.......... ..........7.09 Emsy chyba razem będziemy rodziły:) A jak się czujesz bo ja nie za bardzo i jem non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULA -to tak jak ja ciagle jem, ale malo bo nie dam rady dużych ilości bo mnie mdli i draznia zapachy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widzę że niektóre z was sie pojawiły ;) Ivoon--> super pomysł dyskoteka, sama bym poszła... a co do tabelki to chyba ja zostałam z niewpisanym miastem uaktualniam więc: NICK............LATKA.............MIASTO..............IL CY KLI AGA.................24..............PODKARPAC........... .......3 BYSIA..............30...............WAWA................ ........3 IVOON.............31...............KATOWICE............. .....1 TULA...............32...............WAWA................ .......2 DEEDEE22.........26...............RZYM (WŁOCHY) .........2 KALI84.............24...............GORZOW.............. ......1 JLO74..............30...............PODLASIE............ .......2 DESPERATE.........22...............Q8................... ........1 2W1 NICK.......LATKA..........MIASTO..........IL C...........TERMIN PORODU ULA122........28..........Dolnośląskie........1...... .............08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL.........2.......... ..........7.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem dziś dziś bo najpierw obiad potem nauka na zaliczenie:/ mo i tak wyszło w ramach tego stawiam kawkę jest ktos chętny???:) co do znaków zodiaku to nie wierzę w to, bo ja jestem baran(ale tylko astrologiczny;)) a moja połówka to rybka i według wszystkich horoskopów nie uda nam się stworzyć szczęśliwego związku a jestesmy razem 9 rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula_76-->> tak, na stałe. JUż od 2 lat! aga25_-->> ja poproszę małe espresso ;) może z odrobinką mleka. A z czego kujesz na zaliczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam za tydzień zjazd i zaliczam metody oceny kondycji finansowej przedsiębiorstwa, w czerwcu mam się bronić magistra z ekonomii przedsiębiorstwa za 2 tygodnie sesja a nie mam zbytnio kiedy się uczyć bo pracuję i to do tego na 3 zmiany:/ i ciągle niedosypiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25_ -->>wow, niezły przedmiot, 3 mam kciuki za pomyślne zdanie wszystkich egzaminów i 5 z egz mgr (wiem o czym mówię;) ) JLo74--> a może soczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt przedmiot niezły, kilkadziesiąt różnych wskaźników które muszę znać na pamięć:/ szkoda gadać, a faceta to bawi jak mu mówimy ze na egz pójdzie garstka ludzi on się śmieje i mówi że wystarczy nam mała sala też macie takiego lenia jak ja??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25--> wszystko będzie OK, najważniejsze to myśleć pozytywnie! A lenia mam chyba największego na świecie!! Nikt mnie nie przebije ;)) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cię przebijam na pewno;) mam nadzieję ze będzie ok, gdybym myślała inaczej to nie siedziałabym na kafe tylko zakuwałabym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no działa wreszcie!!!!!!!!!!!!!! :D aga_25, ja też jakoś szczególnie nie wierzę :D z ciekawości pytałam. a mój brat też rybka a bratowa baran, czyli jak u was - 2,5 roku po slubie i sliczna corcia :D wiec, jak najbardziej dobre połączenie :) Oj, lenia to i ja mam.... :P ale musze się wziaść w garść!!! Teraz obiadek, potem do kościółka a wieczorem Misiolinkowi kibicować na meczyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM niedawno sie do was wpisalam utworzylam tabelke a dzisiaj zrobilam test 2 kreski!!!!! od tygodnia bolalo mnie podbrzusze tak jak na okres wiec postanowilam ze poczekam do nastepnej niedzieli i wtedy zrobie test zeby sie niepotrzebnie nie rozczarowac ale wczoraj bylam na zakupach no i wrzucilam do koszyka... a co do sposobu na ciaze to proponuje gdzies wyjechac razem z mezem bo wtedy sie zrelaksujecie i zapomnicie ze tak bardzo chcecie dzidzie trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............LATKA.............MIASTO..............IL CY KLI BYSIA..............30...............WAWA................ ........3 IVOON.............31...............KATOWICE............. .....1 TULA...............32...............WAWA................ .......2 DEEDEE22.........26...............RZYM (WŁOCHY) .........2 KALI84.............24...............GORZOW.............. ......1 JLO74..............30...............PODLASIE............ .......2 DESPERATE.........22...............Q8................... ........1 2W1 NICK.......LATKA..........MIASTO..........IL C...........TERMIN PORODU ULA122........28..........Dolnośląskie........1...... .............08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL.........2.......... ..........7.09 AGA...-........24...........gdansk.............3.....................24.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu ale sie tu dzieje, kolejna obciążona, aga gratulacjeeee !!!!!! Babeczki dzis cały dzień poza domkiem, budowa, zakupy i kino z my lady...... JLo tez jestem blondynką od jakis 6 miesięcy ;-) da się czasem może odczuć. W rzeczywistości czarna mamba :-) Kurcze powiem szczerze, że tęskniłam za Wami...nawet nie zdążyłam Wam rano kaffki zaparzyć i sama też nie wypiłąm :-( Ale od jutra się poprawiam :-) Mój chłop od rana gra mi na nerwach wrrrrrr desperate housewife - ale Ci zazdroszcze uwielbiam Włochyyyyyyy i chyba w tym roku zabiore tam rodzinkę bo oni jeszcze nie byli we Włoszech :-) Ogródkiem zajmie sie moja sąsiadka Tula - Tak Tulaaa, Tulinkoooo poproszę :-) ivoonn, kochana szukaj tego przepisu bo przynajmniej ja to się nie mogę doczekać aż spróbuję ;-) aga25 biedactwo dasz rade....ale powiem szczerze że sprawy fiinansowe to w moim przypadku ograniczaja sie tylko do mojego portfela i tego ile w nim mam kasy i w życiu bym nie chciała studiować żadnej bankowości ani finansów, rany to czarna magiiiiiiiaaaaaaaaaaaaa Co do znaków zodiaku to ja jestem strzelec a mój mąż rrybka hmmm rybka lubi pływać. Ja sie urodziłam w listopadzie i w sumie to jestem taką świeżą 30 ;-) ale juz i tak moczę sie w formalinie ;-) Wiecie co kochane tak sobie dzis myślałam o testach owulacyjnych, co Wy o nich myślicie ? Napiszcie jak się czujecie Fasolinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, Łobuzie!!! :P Ty lepiej zobacz, ile z nas już się niby do tej formaliny kwalifikuje :P Co do ogródka - noooo dooooobra, zgadzam się - zaopiekuję się :D A Ty jedź z familią do Włoch ;) AGA!!! Gratulacje!!! rzeczywiście - dzieje się u nas na topiku, co? ;) Nam się zaczął teraz gorący okres związany z przygotowaniami, więc nie wiem, czy się wyluzujemy, jak zalecasz, ale na pewno będziemy pochłonięci innymi sprawami niż bejbik ;) Na zdrowy rozum powinniśmy się pobrać w przyszłym roku, ale nam szkoda czasu, żeby jeszcze rok czekać!!! :D Więc teraz będziemy się spinać, żeby ze wszystkim zdążyć :D Dziewczynki, wiem, że to nie jest główny temat, ale powiedzcie MĘŻĄTKI, z jakim wyprzedzeniem zaczęłyście z Waszymi Połówkami planować zaślubinki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×