Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Jesetm w domku odpoczywam. Od pon. mi lepiej więc wczoraj postanowilam rozmrozic lodówkę bo zamrażalnik już mi się nie otwierał. Oczywiście musiałam troche lodówke przesunąć bo nie mogłam kabla z gniazdka wyciągnąć z zza lodówki. Efekt skurcze co 15 min. na szczęscie po 2 godz. mi przeszło bo juz na pogotowie się szykowałam. Mąż sie obraził za to co wyrabiam. Ale jak tu leżeć i nic nie robić jak człowiek ma za dużo zapału. W dodatku facet oczywiście twierdzi ze sprzatać nie trzeba bo czysto, podleje kwiatki jutro, pranie zrobi się w sobote ( a w soboty jest od switu do nocy na budowie0 i w dodatku narzeka że ciągle coś musi robić). Na obiad zjemy może pizze. Gazuwkę umyje jak się jeszcze pobrudzi pbo po co teraz jak za pare dni będzie musial znowu. W domu wiec syf, a ja mam to gdzieś.... od dzis sie nie przejmuję POdnosi mi ciśnienie i jak wraca z p[racy od razu mam ze 2 skurcze. Oststnio stwierdził że może on nie będzie do domu przychodził bo mi od razu gorzej. Nie przejmujcie sie kg. Ja przytyłam jakieś 11 kg. A teraz od tego lezenia to sama nie wiem ile mi dojdzie. Brat przywiozł karton ciastek kruchych z marmoladą bo pracuje w cukierni i zajadam juz tydzień. Czas tak szybko leci że nie warto kupowac za duzo ciuchów ja nakupiłam i te na długi rękaw prawie wcale nie noszone bo sie zrobiło ciepło a teraz musze w domu siedzieć i te letnie tez się nie przydadzą. 19-07 mam wesele i nie wiem czy mam isc, mąż jest swiadkiem. Na 2 godz. mnie namawiają. Ale kiecke trzeba kupić(a jak to zrobić z lóżka?) i to na 2 godz., dodtaki jakieś, Fryzjera musze zaliczyć, jakiś samoopalacz trzeba zastosowac bo taka blada to strach się ludziom pokazać. Nie bardzo to mi się chyba opłaca chociaż z drugiej strony poleciałabym na skrzydłach. Ale w pon. mam wizyte i zobaczymy jak moja szyjka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam kartę :D wyspałam sie dzis w miarę :D Gabi dsała mi pospać do 9 :D Ulcia ja też tak miałam jak musiałam leżeć dwa miesiące 😠 byłam tak wściekła na syf w domu że wolałam wiecej spać niż patrzeć na teń kurz i dwa kosze prania. A mój mąz ma takie samo podejście do tego tematu jak twój :D Ale oszczędzaj sie juz ci niewiele zostało, lepiej znieśc ten brud niż za wcześnie urodzić .❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! u mnie juz w pol do 2 a ja jeszcze w pizamce siedze :D dzisiaj babski wieczor u szwagierki- kawusia ciacho i ploteczki :D oczywiscie was wszystkie zapraszam na gofry! a robie je tak: 1/4 litra mleka 2 jajka lyzka proszku do pieczenia 2 lyzki cukru maka(jakies 1.5szklanki) maslo 25gr bialko bije na piane w oddzielnej misce mleko+zoltka +szczypta soli+cukier+proszek do pieczenia- miksuje powoli dodaje make(nie jestem pewna co do ilosci ale musi byc geste ciasto-ja to tak na oko mierze :D) wlewam wystudzone maslo i dalej miksuje! na koncu dodaje piane- ale nie mieszajcie tego razem tylko tak przekladajcie szpatulka z dna na gore(wtedy ciasto robi sie takie jak piana) i juz gotowe :) tylko dobrze nagrzejcie gofrownice i posmarujcie olejem! wychodzi z tego 8 goferkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ula mam nadzieje ze skucze sa nie bolesne a co 15min to sporo:( . Racja Bysiu lepiej sie przemeczyc z brudem.Naszczescie moj mi zakazuje robic czegos co jest zbedne lub co moze zrobic sam za pomoca mojej DTKTATURY;) Dzieki temu jest juz MISTRZEM NALESNIKOWYM!-musicie kiedys wpasc na jego specjaly a zaczynal od zera: A w domu tez mam maly balagan ale co tam na jesien odbije sobie i swieta beda czyste:) Desperate co z tym przepisem na gofry?!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate dzieki:) Ja mam podobny przepis ale zamiast mleka woda gazowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperatka napewno wypróbuję Twój przepis :D wyprawiłam męża w delegację i jakoś nie umiem sobie znaleźć miejsca :( dziwnie mi jakoś i pusto w domu :( (teraz już wiem, jak on się czuł, kiedy ja byłam w szpitalu) luknę sobie mecza i pewnie pójdę spać:) \\miłego wieczorku dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki... Jestem :) Ale wczoraj mecz był....mój ma dzisiaj żałobę. Biedak, wczoraj mało zawału nie dostał...hehe Ale cóż, nie wygrywa lepszy, tylko ten co więcej bramek strzeli...:P Miłego dzionka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczki stawiam............ i lecę oglądać mieszkanko dla mnie i dla Niunieczki ❤️ rozmawiałam z ex przez tel i mamy się spotkać... pożyjemy zobaczymy - generalnie ten telefon to była moja inicjatywa, chciałam sie dowiedziec, na czym wlasciwie stoimy, czy ja mam calkiem sama wychowyac Małą, czy nie... no a z tym spotkaniem to on wyskoczył... nie wiem, muszę się zastanowić... powiedział, że widział moje zdjęcie na NK i że wyglądam pięknie i takie tam... jassssssneeee...... :P czy faceci zawsze myslą tylko ta jedną cześcią ciała??? nawet w stosunku do ciężarnych?? miłego dnia laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane ❤️ U mnie ciąg dalszy lenia :-o wszytsko robie z musu :-o . Do tego jeszcze boli mnie głowa pd wczoraj wrrrrr. Moja Gabi dzis wyjeżdża do babci a ja do niej dojade za pare dni. Tuleńko bardzo się ciesze że coś sie ruszyłow Twoich sparawach i mam nadzieje że to wszytsko idzie w dobrą stronę ❤️ napewno bede mocno trzymać kciukasy. Miumiu udało się jakos posklejać swój związek wiec może i u Was bedzie dobrze ❤️ Dziewczyny znowu mam coraz mniej ubrań a juz mam dosyć łażenia po sklepach wrrrr chyba kupie sobie pare worków w ogrodniczym ;-) Jade zaraz na budowę i odezwę sie raczej dopiero jutro ale pamiętam o was ❤️ miłego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki:) postanowiłam dzisiaj poszaleć z porządkami i zaraz się zabieram za sprzątanko:) Tulka czuję jakieś ocieplenie w stosunkach...może facet zmądrzał?? oby tak było:) całuski dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcze nie bolą czasami tylko takie dziwne łaskotanie jak np na karuzeli takie łaskotanie z niepokojem w brzuchu no i z brzucha robi mi się twarda kula albo z jedenj strony albo z obu. Wysle wam linka jakie sukienki znalazlam na allegro i się zastanawiam ktora bym mogła kupić na wesele- jeśli oczywiście w ogóle pójdę. No a jak już pójdę to muszę zabłysnąć. http://www.allegro.pl/item389702476_lolamama_licious_liv_night_l_new_.html http://www.allegro.pl/item388572166_sliczna_elegancka_sukienka_ciazowa.html http://www.allegro.pl/item386397819_motherhood_maternity_boska_w_groszki_na_brzuszek_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcze nie bolą czasami tylko takie dziwne łaskotanie jak np na karuzeli takie łaskotanie z niepokojem w brzuchu no i z brzucha robi mi się twarda kula albo z jedenj strony albo z obu. Wysle wam linka jakie sukienki znalazlam na allegro i się zastanawiam ktora bym mogła kupić na wesele- jeśli oczywiście w ogóle pójdę. No a jak już pójdę to muszę zabłysnąć. http://www.allegro.pl/item389702476_lolamama_licious_liv_night_l_new_.html http://www.allegro.pl/item388572166_sliczna_elegancka_sukienka_ciazowa.html http://www.allegro.pl/item386397819_motherhood_maternity_boska_w_groszki_na_brzuszek_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula, dobrze, ze wykonałas pierwszy krok, czy cos z tego wyjdzie czy nie..nie bedziesz mogla sobie zarzucic, ze nic nie zrobilas! a on jak to facet, chcial zagadac;) i dobrze, ze komplementem :) Ula, sukieneczki ładne :) ale jak ja nienawidze sie licytowac :D Pamietam jak dwa lata temu chcialam wylicytowac jakis fajny dziecinny kombinezon na wyjscie dziecka ze szpitala (bo to mial byc grudzien/styczen) i co ktorys mi sie spodobal, to ktos mnie przebil w ostatnich sekundach!! co za trauma i jeszcze w ciazy!! i kupilam nowy i w opcji kup teraz! i w tej samej cenie;) na allegro to prawdziwy \"owczy pęd\"...jak cos sie komus spodoba to inni sie pchaja i tez chca! Bysiu, ja tez wciaz mam lenia, ale obiad zrobilam...ide go zjesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka ja bym wybrala tę pierwszą :D sama mam dwa wesela - jedno za tydzień, drugie 2 sierpnia i zero koncepcji...w sklepach to zero jest :( od poniedziałku intensywne poszukiwania :D uporałam się z prasowaniem...teraz lecę sprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jlo-❤️ ula- tez jestem za sukienka nr1 -sliczna! bysia- a miej tego lenia w ciazy jests masz prawo leniuchowac :) ivoon- tez dzis wielkie porzadki wiadomo weekendzik sie u nas zaczyna :) juz wszystko lsni :) aniaj ❤️ miumiumiu-jak tam twoje randki??? wybierz sie z e swoim m do jakiejs super restauracyjki na weekend :) tulcia- trzymam mocno kciuki- dobrze zrobilas! przynajmniej bedziesz wiedziec na czym stoisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia - ta pierwsza kiecka jest prześliczna!!! Ta różowa zresztą też - pytanie, czy Ci do karnacji pasuje etc, bo choć jest to kolor super modny w tym sezonie, to chyba jednak dość trudny i nie każdemu w nim do twarzy! ;) ja bym brała tę pierwsza, albo różową! Czarna, nawet w kropeczki to chyba jednak nie na wesele.... Bysia, Aniaj - to przekazuję Wam trochę mojej energii, bo ja się czuję, jak elektrownia jąrowa, he he - w pracy klima włączona, wszystkim zimno, a ja chodzę rozgogolona, bo mi wiecznie gorąco ;) Mieszkanie obejrzałam i powiem Wam trzy słowa... ruina, ruina, ruina.... 350 tys za 48 mkw... jeszcze się waham....można je oczywiscie fajnie zrobic, ale ile to bedzie kosztowalo???? Nic to, majster ma mi do soboty wyliczyc koszta... to wtedy zdecyduję co i jak. Ivoon, Desperate, JLo, miumiu - buziaczki Wam przesyłam 🌻 Aaaa, i nabyłam pierwszą rzecz na ALLEGRO, to tak a propos tematu ;) udało mi się, i to dzięki pomocy.... Naszej Ivoon :D dzięki kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula zdecydowanie 1:) Tulka to faktycznie nieciekawie z mieszkaniem.Wiecie co kobitki ja robie na zbicie nadmiaru wolnego czasu-w zyciu nie zgadniecie:) Pocztowki swiateczna na Boze Narodzenie :)Wiem ,ziem ze jeszcze sporo do swiat ale potem to moze byc tak ze maly mi nie da a potrzebuje tego troche bo ok.20 kartek a mam zrobione 3 (2dni je robilam).Fajnie taka praca rozluznia , a satysfakcja jaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula, ceny mieszkan sa powalajace....szczegolnie w Warszawie! a moze sprobuj poszukac czegos poza miastem? jesli to w ogóle wchodzi w gre :) tak mi sie przypomnial film \"Nigdy w życiu\" :D ale miala super ten domek za miastem......... Moj brat od okolo 2 lat tam mieszka i pracuje, no ale płaci za wynajem. W moim miescie kupilabys za te pieniadze wypasione mieszkanko :D Tak, ta pierwsza sukieneczka jest ładna. Chociaz wiadomo jak to z ciaza, ze to wydatek na raz:) chyba, ze planujesz kolejna ciaze to bardziej Ci sie przyda ;) Ja zamierzalam na wesele kupic jakas ładna tunike i spodnie, aby to pozniej wykorzystac. Ale zaloze sukienke z ostatniej ciazy. JLo- super pomysl z tymi kartkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... No więc ja tez głosuję za sukieneczką nr 1, tam tez jest taka jedna jakby troszkę pognieciona, też przesłodka. :P :D W ciąży tez ma się dużo uroku i mozna wyglądać pięknie...w końcu to stan błogosławiony.... Róż taki fuksjowy kocham...zakupiłam sobie ostatnio taki kolor lakieru i mam pięknie wymalowane nogi i ręce...a co... M tez lubi :P on ma fioła na punkcie stóp...fetyszysta mój :P Tulcia...sporo, ale jak na nasze maisto i 48 m2 i jak rozumiem dzielnica ta co mamcia...to sama wiesz, że nie aż tak dużo na dzisiaj, bo co będzie to kto wie... A zawsze możesz poszukać majstra jakiegoś, kogoś do pomocy...i jakoś systemem gospodarskim :P zrobić, a liczy sie pomysł.. kolor, światełko...sa teraz super nalepki na ściany, fajnie wyglądają...oststnie \"moje mieszkanie\" :) Będzie dobrze... musi być ❤️ nie ma innego wyjścia :P :D Desperate...randki są...własnie teraz czekam ma po mnie przyjechać...a wczoraj byłam, bo mecz oglądaliśmy razem...musiałam go pilnowc, żeby zawału nie dostał jak krajanie przegrali...:) On jest super kucharz i kocham to jego pichcenie..najfajniej robi bakłażanki na rózne sposoby :) mogę podrzucić parę przepisów :) Ja uwielbiam allegro i często kupuję...zazwyczaj bieliznę...nawet w tym tygodniu zakupiłam 2 sztuki... ale wiecie jak to jest z 70 G...no jest to koszmar i tyle, ale cóż...trzeba brać co Bozia dała :P AniaJ...takie kupowanie na kilna sekund przed koncem to normalka....to się nazywa na sapera, hehe :P Ivoon, JLo, Bysia...całusy Kochane....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu-Ty to masz atuty hehehe!!! ja przed ciążą kupowalam 75D i wydawalo mi sie, ze to duzo:D:D a z tym saperem mnie rozwalilas:D pewnie, ze tak tez robie, ale czasem to cena tak rosnie , ze masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu...Ty to dziewczyno masz czym oddychać :D Tulka Kochana nie ma sprawy :) zawsze chętnie pomogę jeśli umiem :D lecę dalej oglądać meczyka :D miłego wieczorku Dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - niezły cycostan!!!! :P ja przed ciążą to miałam coś między 70 a 75B, a teraz... to 80 C jest na mnie za ciasne! Ale... to wszystko dlatego... że ja przebijam wszystkie nasze wątkowe brzuchatki WAGĄ - gdyż przytyłam do 24 tygodnia 12 kg - JAKIES PYTANIA, KOCHANE?! :D Aktualnie ważę 77 przy 173 i nic nie wskazuje na to, abym miała się szybko zatrzymać..... No z tym mieszkaniem, to wiem, że jak na ten rejon, to nie jest tak zle, przy czym jest to stare budownictwo, wielka płyta, klatka schodowa taka, że w tyl zwrot się ma ochotę zrobić... a gdzie idziej nie ma opcji dla mnie, bo chciałabym mieć bllisko do Mamy, żeby mi przy Jagódce pomogła... tak więc czekam na wycenę majstra! A gazetami typu M jak mieszkanie, moje mieszkanie i katalogiem IKEI to jestem już od jakichś 3 tygodni obłożona ;) i szukam inspiracji :) JLO - Twoja opowieść o kartkach światecznych rozwaliła mnie kompletnie :) CUDOWNA JESTES :D co mogę dodać, to że ex dzwonił SPYTAC JAK SIE CZUJE (to jest jakiś postęp.....) i czy się spotkamy w ten weekend. No i się chyba spotkamy. a meczu nie oglądam - ja mam mecz w brzuchu non stop ;) Całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki...:) Mnie z powodu tego cycostanu Tulcia ;) to się należy jakiś dodatek... jak np. szkodliwe czy coś takiego. Kurde współczucie się należy...bo to kurka jest horror i skaranie...:P 🌻 Całus *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula-zobaczysz jak kilogramiki szybko znikna po ciazy ;) tym to sie nie martw! Ja, dzisiejszy mecz ogladam tylko z doskoku, ale wczorajszy mnie wciagnal! super byl. I Miumiumiu...oczywiscie kibicowalam Turcji :) strasznie mi bylo szkoda, jak Niemcy strzelili ostatnią trzecia bramke :( nie lubie tych zarozumialcow;) Skoro Twoj M to Turek...to Ty bedziesz miec sliczna czarnooką córe :D Moja kolezanka ma męża Araba i mieszka z nim w Izraelu...maja przesliczna corunie i synka. Ona blondyna niebieskooka i strasznie mi zazdroscila mojego niebieskookiego synusia a ja jej tych czarnookich dzieci :) Dobranoc Dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj...:) Moje Słonko ma niebieskie oczy...:) błękit taki, że az można w nim utonąć, a oczywiście czarne włosy....taki to jest mój M :P Ale córcia byłaby śliczna...najsliczniejsza, bo nasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale się uśmiałam się z Was i z tych cycoszków :D Po koleii Szefowo prosze o zdjęcia karteczek na poczte , trochę pościągam i Gabi zapędzę do roboty :D A tak wogóle to moje kochane to my mamy Bardzo a to bardzo zdolną szefową....widziałam na własne oczy :D Ulcia z tego co ja wiem to są jakies tabletki na powstrzymanie takich skurczy ..porozmawija z lekarzem bo to trochę chyba za często. A jesli chodzi o sukienusie to jestem za większością i numer 1 jest the best. Miumiu ❤️ uwielbiam Twoje poczucie humoru ❤️ Tulcia wszytsko bedzie dobrze, będziecie miały z Jagódka cudne mieszkanko ❤️ Kochane jestem tak zmęczona że chyba usne z kompem na kolanach :-( Całuje Was i życzę spokojnej nocki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ja dzis testuje smak glukozy:p powiem ze takie zle to nie bylo.Teraz za godzine musze sie pokazac w laboratorium. Bysiu przesle Ci fotki tego co zrobilam choc najfajniejsze mam zamiar robic po wyprawie do lasu po pewna \"zakazana \"odmiane mchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×