Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Basia-hehehe...ja juz mialam cesarke a dzis jak to zobaczylam to tez o malo nie padlam;) ale nie chcialam doprowadzic Cie do wymiotow!!!! to moze juz nie ogladajcie :O ale niestety...taki czy inny porod wiąże sie z cierpieniem..ale najwazniejszy jest ...ten maly ludzik na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matkooooooooooooooooooooooooooooo :9 dobrze, że przyjamniej się wtedy śpi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
tak kochana wiem ze kazda musi to przejsc ale ja naprawde sie tak okropnie boje,a widok krwi jest dla mnie szokujacy.lekarzem nie mogla bym byc:)ale ciesze sie ze to obejrzalam,naprawde. musze byc swiadoma i takiej okolicznosci. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie nastroje na te filmy dla osób o mocnych nerwach :P Ja takich rzeczy nie oglądam z definicji, bo mam okropnie dobrą pamięć wzrokową, i jakieś mało przyjemne albo krwawe sceny z mojego zycia chodza potem za mna całymi latami, bleeee.... a na widok krwi to wiekszosc ludzi tak reaguje, wiec to NORMA :D z dwojga złego to juz nie wiem, jak lepiej rodzic... w sumie jak ktos ma pecha, to i jedno i drugie moze sie kiepsko skonczyc... :( ale NAS TO NIE DOTYCZY!!!! :D my urodzimy bez problemow, dziewczynki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
zadzwonila kolezanka z pracy i opieprzyla mnie konkretnie ze jestem 3 mc na zwolnieniu a ani razu sie nie spotkalysmy,az mi sie wstyd zrobilo i jutro do niej jade:)normalnie nastawie budzik i wstane o 9rano:) ide z mezem na spacerek bo w telewizji to nic nie ma wartego ogladania. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate, jak moj maz zobaczyl to oko to uciekl gdzie pieprz rosnie :D hehe w naszym zwiazku to ja mam mocniejsze nerwy bo ten duzy facet to ucieka gdzie pieprz rosnie ;) tez nienawidzi patrzec na krew i inne takie ;) a taki z niego twardziel :D Tula- ja tak jak Ty, jestem dobrej mysli co do finalu naszych ciąż ;) Basiu, masz teraz tak jak ja :D skupilas sie na dziecinie i swoim zyciu osobistym bardziej niz na kolezankach ;) powiem Ci...ja wcale nie zaluje, rodzina najwazniejsza :P a koledzy ..kolezanki..tez przez to kiedys beda przechodzic i zrozumieją ;) ale babski wieczor od czasu do czasu..czemu nie :D ja mam ten problem, ze mialam jedna bliska przyjaciolke..która siedzi sobie od dluzszego juz czasu w Londynie :( slodkich snow, zmykam do meza:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
dobranoc dziewczynki spacer udany bede mila kolorowe sny i wam tez takich zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj- nie dziwie sie, ze uciekl, mi wlosy deba stanely a ja potrafie zniesc takie widoki(kiedys chcialam byc pielegniarka i nawet praktyke w szpitalu mam za soba ;)) ale miec swiadomosc, ze ktos ci wlasnie tak w oku dlubal bedzie jest przerazajace! juz chcialam odwolac cala ta operacje, no ale ogladam raz na dzien i powoli sie juz przyzwyczailam! wyczytalam duzo na ten temat i kazdy, ktory to juz zrobil mowi, ze to nic nie boli i to tylko kilka minut ;) heh teraz tak mowie poczekajcie, az bedzie kilka dni do operacji- bede w gacie robic hehehe basiu- a fe nieladnie tak kolezanki zaniedbywac :P no ale czasami sie tak zrobi :) kup jakies ciacho po drodze to na pewno ci wybaczy :) caluski dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale sobie filmiki znalazlyscie, hehehe :-D Nie ma to jak chwila relaksu w piatek przed weekendem ;-D Mi tam nic juz chyba nie straszne. Mialam i laserowa korekcje wzroku i pruty brzuch, hehe. I mozliwe, ze porod tez sie odbedzie przez cesarke - juz sie nastawiam mentalnie ;-) Co nas nie zabije, to nas wzmocni :-) Dobranoc i slodkich snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Wszystkim! Weekend ,weekend, weekend!!!Robie dzis salatke gyros na wieczorek.:) Wczoraj bylam u lekarza z Gabrysiem❤️ maly ma sie dobrze warzy ok.1320. a nogi ma takie dlugie ze SZOK!!!(jestem w 29tc a nogi sa na 33tc :) ) -w mamcie poszedl a jak ;) OK Lejdis liste trza podpisac-pomimo weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :* JLo superowo, że Gabryś zdrowiutki i rośnie jak na drożdżach :) zresztą dotyczy to wszystkich topikowych maleństw - zdrowe i dorodne dzieciaczki:) nas czeka dzisiaj imprezowe szaleństwo, więc zaraz biegnę do fryzjera :) potem prasowanko, malowanko i dalsze upiększanie :) tylko pogoda taka niemrawa, że za bardzo nie wiem co ubrać :( miłego weekendziku Dziewczyneczki :* buziole dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysl Szefowo, dawno nie robilam takiej salatki, a kurczaka mam pod reka..ogoreczki tez..tylko czerwona cebulke dokupie itd..moj mąż uwielbia, zreszta dosc duzo ludzi ja polubilo na moich imprezach! z czego sklada sie Twoja salatka?:) moze cos ciekawego doloze;) Od rana znow czuje sie slabo, po prostu strasznie chce mi sie spac!! ale niestety nie zostawie Filipka bez opieki :D taki juz los matek ;) tak wiec odpoczywajcie Dziewczyny dopoki mozecie.. Wczoraj do pozna ogladalam film na Jedynce?!..Monster z Charlize Theron czy jakos tak..dosc ostry i zasnac nie moglam, teraz mam efekty :) Milego weekendu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i Ivoon- bajecznej zabawy zycze do samego rana :) tez bym sobie potanczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj moja ma 7 warstw ale wiesz mozna zawsze dodac jakies roznosc w postaci sera czy jajka lub fasolki czerwonej .A ja daje zwykla cebule tez jest OK.:) IVOON baw sie swietnie:D I pamietaj o nas jutro no ew. w poniedzialek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas od nowa chyba wróciły upały, więc jutro wybieramy się na basen odkryty na cały dzień! Może się troszkę opalę? Chociaż muszę uważąć, bo uwielbiam się opalać, ale w ciąży nie jest wskazane takie leżenie plackiem na słońcu ;) ALe już sama myśl, ze będzie woda i słońce.... mmmm co do filmików to cesarkę już oglądałam kiedyś, operacji oka nie, ale mnie to nie za specjalnie wzrusza. Gorsze dla mnie jest to jak oni \"traktują\" skórę brzucha ciągną, szarpią... no i jak wyjmują tego maluszka ciągnąc za główkę.... a na krew i te wszystkie narzędzia mogę patrzeć. Jakaś taka niewrażliwa jestem :D Powiem Wam, że osobiście wolałabym urodzić sama, siłami natury, a nie kłaść się pod nóż! :) Basia, aniaj, ja wam powiem, że odkąd mieszkam za granicą mam nowych znajomych, oczywiście z tymi z Polski piszemy sobie maile itp, ale taki prawdziwy kontakt mam tylko z jedną przyjaciółką :) ❤️ chyba to już tak jest, że teraz są dla nas rzeczy ważne i ważniejsze, a dzidziusie to już NAJWAŻNIEJSZE!! 🌻 JLO- ale masz dużego Synusia!!!! SUper! Oby tak dalej! 👄 ivoon, tobie to dobrze, też bym sobie zaszalała,... poczekajcie, odbiję sobie w następnym roku :P :D:D:D Zrób się na bóstwo i powal wszystkich na kolana ! dla reszty dziewczynek 👄👄👄 i miłej soboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! a ja dzisiaj mam znowu dzien pichcenia- tak mnie jakos naszlo, ze jestem praktycznie non stop w kuchni :) na obiadek biryani- ja moge to jesc codziennie-nie zbrzydnie mi-co za smak :p no i nagotowalam przecieru jablkowego pol wielkiego gara, bo inaczej by mi sie jablka zepsuly! a jak juz zrobilam przecier to mnie na szarlotke wzielo- i wlasnie piecze sie w piekarniku ;) do tego moj mezus chce na kolacyjke rybe pieczona w ciescie wiec czeka mnie jescze sporo roboty! z tym ciastem to trzeba sie bawic i do lodowki i rozwalkowac i jeszcze raz do lodowki i tak z 5 razy :) no ale czego sie nie robi dla tego jedynego :) i oczywiscie zapraszam was wszystkie na jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate to daj nam przepis na to cudne danie:) Ja sie wpraszam na szarlotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wciagnelam gyrosika mniam mniam ;) chyba sobota sprzyja kucharzeniu ;) Desperate! Twoj Mąż powinien Cie bardzo mocno za to wszystko kochac :P powtorz Mu ;) ja jeszcze sobie serniczek na zimno zrobilam, ale to na jutro;) a waga rosnie!!!:D no ale mam 3 facetow w domu co lubia zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj ja tez juz po gyrosiku :p a na deser byla tarta z kiwi -pychotka:) a niech tam waga rosnie w zyciu tak malo jest przyjemnosc. Dobranoc Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Lejdis! Wstajemy,wstajemy trzeba w koncu zwlec sie z wyrka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dzisiaj mam mega lenia i nic nie robilam caly dzien(a kosz na brudne ciuszki przepelniony :P) pospalam sobie do 12 a potem gadalam z kolezanka przez msn :) jak sie zbiore to i wam ten przepis dam :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate widze ze opuscila Ciebie energia.Doladuj akumulatorki:)a na przepis poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Szefostwo juz na stanowisku a zaloga gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a załoga pewnie jeszcze śpi, szefowo! Melduję się na stanowisku od poniedziałku.. :) U nas dzisiaj jakby troszkę znośniej na dworze, jakieś chmurki się kręcą... ale nadal jest ok. 34 w cieniu. Lubię taką pogodę i się już przyzwyczaiłam, ale jeszcze do 39 nie mogę się przekonać... Pozdrawiam Was wszystkie ze słonecznego Rzymu :D:D:D miłego dnia 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... Ja też podpisuje listę :D Weekend miałam pięknościowy... W sobotkę M napichcił pyszności i...sobie poszedł, bo nawiedziły mnie moje Lejdis, z którymi znam się od 5 roku zycia :))) Pogaduchy trwały do nocy :) Potem w niedzielę ja pojechałam na rekreacje statyczną...:P czyli leżenie, grillik, leżenie, ciasto, leżenie...odjazd :P pogoda była przpiekna wybyczylismy się co niemaira :) Miłego Tygodnia Kochane ❤️ Acha... http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,5427624,Chcesz_urodzic__Dzwon_i_szukaj_lozka.html Mam nadzieje, że żadnej z nas to nie spotka...odpukać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu 🌻 no nieźle się dzieje... ale powiem Wam, że na początku roku moja koleżanka urodziła drugie dziecko i wybrała Otwock. Bardzo sobie chwaliła warunki i opiekę, chociaż pierwszą dzidzię rodziła w Warszawie. W Warszawie (z tego co słyszę od koleżanek) jest straszny tłok, nie ma rzeczywiście miejsc... Niech żadnej z nas to nie spotka!!!!! W żadnym mieście!! Już odpukuję puk puk puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, duzo teraz brzuchatek chodzi po ulicach. Wczesniej nie zwracalam na to uwagi, ale teraz... Wydaje mi sie, ze co druga to w ciazy, haha :-D Ja dzis sie bycze za wszystkie czasy :-D Przez caly weekend mialam gosci, wiec sie troche naskakalam. Oczywiscie moj mezulek mi bardzo pomagal - kochany jest! Ale i tak czuje sie zmeczona. Dzis odpoczywam - niech sie dzieje co chce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×