Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Heloł Laseczki :) ❤️ Jaki ładniusi dzionek dzisiaj. ja postanowiłam odbudowac trawkę w ogródku i leje wody co niemiara...ale efekty są :) jakby kto chciał zobaczyć mogę zdjatka poprzesyłać i się pochwalic :P Dziewczynki, które budują... powiem tak, oświetlenie ogródeczka i sysyem nawodnienia, teraz gdybym budowała to nawet kosztem czegoś w domku bym to zrobił. Mówię z dośwoiadczenia... Teraz mi żal kroić ogródek, robić system i oświetlenie...ale muszę o tym pomyśleć. A tak co wieczór chodzę z wężęm, doniczki, trawka i mi to zajmuje czas i jest to robota, którą trzeba robić CODZIENNIE! Także jesli jakieś porady ogrodniczę...to zapraszam :) Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - ja! ja! ja!!! ja poproszę te ZDJĘCIA :) Szefowo - Ty też się pochwal swoimi wycinankami PROSZĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...chłopaki w pracy mi takie podsyłają... Pani Władzia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroć i oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej uroczystości. Pani Władzia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Władzi. Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Władzia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost: - Pani Władziu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę. - Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób.... I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe :-D Dobre, ale sie usmialam :-D Miumiumiu i JLo74 ja tez poprosze o zdjatka, jesli mozna. Moj mail: NatjaM@interia.eu Ja dzis lece do miasteczka poszperac troche i mam zamiar kupic pare rzeczy na balkonik. Przyznam szczerze, ze jak bylam slaba przez pierwsze tygodnie ciazy, to troche zaniedbalam moj ,,ogrodek,, i czesc kwiatow nadaje sie do wyrzucenia :-( Jutro jedziemy z mezem po nowe, a dzis chce kupic jakies fajne poduchy, obrusik na stol i moze cos tam jeszcze upoluje :-) Na dodatek zauwazylam, ze jak siedze caly dzien w domu i malo sie ruszam, to na drugi dzien waga od razu idzie o pol kilo do gory - mimo ze jem normalnie. A jak polaze troche, to jest szansa, ze na drugi dzien waga bedzie stac. Niestety nie spada skubana - nawet jak polaze 4 godziny, a nastepne 4 pucuje mieszkanie na blysk :-D Tak czy siak, trzeba ruszyc swoje 4 litery, hahaha :-D Milego dzionka Laseczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :-) Miumumiu- jak brunet niebieskooki to tez ładnie :D u mnie takich w rodzinie tez sporo! ja mam zielone oczy i ciemnobrązowe wlosy krecone. Moje dzieciaczki maja oczeta brazowe i niebieskie :D Poza tym- wcale do mnie niepodobne ;) tylko moje duze charakterystyczne oczy odziedziczyly! zobaczymy to moje kochane Trzecie ;) moze cos z mamusi wreszcie bedzie mialo... dzis mialam z mezem jechac na usg 3D, ale okazalo sie ze lekarz urlopuje, a juz myslalam,ze dowiem sie jaka plec:) ale coz, zaczekam :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Laseczki :) jak przygotowania do wekendu?? u mnie pracowicie..wysprzątałam całe mieszkanko 38m aż :D (wczoraj zaczęłam, dzisiaj skończyłam)teraz czekam na mężulka, ale chyba poczekam śpiąc....to pewnie te burzysko tak mnie zmogło :( jutro wypadzik na pokazy lotnictwa i do Aqua Parku w Krakowie :) Szefowo mam nadzieję, że u mnie karteczki są - lecę zaraz na pocztę :) całuski dla wszystkich Brzuchatek i Przygotowaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO...:) kliknij na mój nick...i tam w opisie masz.... :) Ale u mnie burza, na dworze czarno :O:O Nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje zostawiam ................zabieram torbę i lecę do Gabi na Mazury. Wracam w poniedziałęk albo za tydzien dopiero , to bedzie zależało od Gabi czy bedzie chciała żebym została. Przeczytam wszytsko jak wróce i poczte też odbiorę jak wrócę. Sciskam mocno i do napisania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wszystkim! Miumiumiu juz ci wysle:) Bysiu wypoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo do mnie też nie dotały :( sprzwdezałąm jeszcze wieczorem i nic :( mykam do Krakowa.....będę wieczorkiem :) miłego dzionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem, obecna....................... ;D:D:D pogoda piękna, więc jedziemy zaraz nad morze. Życzę Wam wszystkim miłego weekendu 🌻 buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co taka cisza na topiku??? bysia baw sie dobrze- jeju tez chce na mazury :D u nas juz tego upalu nie idzie wytrzymac +48!!!!!!!!!!!! ciekawe czy przebije rekord poprzedniego lata- bylo 53 ;) wlansie wrocilam z bazaru :D od razu mi lepiej po zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate Twoje upaly to nic w porownaniu co napisala jedna z ploskich gazet ,ze w srode bedzie 60st :D Tak faktycznie pusto tu:( Daj nam przepis na kurczaczka:p To co ciekawego kupilas na bazarku? Wyslalam Tobie fotki -doszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j-lo doszlo- ale ja ci powiem ty niezly talent posadasz droga szefowo fiu fiu! ja to nie mam glowy do takich rzeczy ;) a kupilam takie wyjsciowe ubranka bo juz mialam problem w zeszly piatek- pusta szafa a zebranko rodzinne! tutaj to sie strasznie stroja- wiec nie moge byc gorsza:D a kupilam mniej wiecej cos takiego razy 8- rozne kolory- piekne materialy -kocham arabskie ubrania- wyglada sie jak z bajki 1001 nocy :D http://images.google.com/imgres?imgurl=http://img.alibaba.com/photo/11443360/Islamic_And_Arabic_Clothes_Finest_Quality_And_Style.jpg&imgrefurl=http://www.alibaba.com/catalog/11443360/Islamic_And_Arabic_Clothes_Finest_Quality_And_Style.html&h=176&w=117&sz=5&hl=ar&start=3&um=1&tbnid=wY6jAh_eEIZs1M:&tbnh=100&tbnw=66&prev=/images%3Fq%3Darabic%2Bclothes%26um%3D1%26hl%3Dar%26lr%3D%26rlz%3D1T4GGLR_enKW227KW227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate! wow! jaka z Ciebie strojnisia :D:D:D Ja chyba sie tam przeprowadze, pasowalyby mi takie ciuchy hehe;) luzne i dlugie. Ja tylko raz zetknelam sie z kultura arabska, jak bylam w Egipcie...troszke mnie przerazalo zycie tam, ludzie z bronia...wszedzie konwoje! ale w przyhotelowych sklepach i wsrod tamtajszej mlodziezy to calkiem wesolo! :-) Buziaki Dziewczynki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się! Byłyśmy dzisiaj z Mamą na zakupach no i nie wytrzymałam i kupiłam pierwsze dwie rzeczy dla Małej - UWAGA - sliniaczki :D i majteczki takie gumowane na pieluszkę z tetry (bo u mnie nie przejdą pampersy przez 24/7 - Mama z Babcia czuwaja :P). no i zakochałam sie w tych wszystkich pozytywkach do łóżeczka.... rany.... chyba już teraz taką kupię i sama będę słuchać przed snem :P a teraz intymne pytanie do brzuchatek - czy jak kichacie, to zdarzy Wam sie popuscic siski? Bo mi TAK :( a w mojej super mądrej ksiazce przeczytalam, ze trzeba to zglosic lekarzowi, bo to moga nie byc siśki tylko WODY PŁODOWE..... jak dla mnie to jakas totalna glupota, ale badz tu czlowieku madry.... a sprawa powazna, bo przy mojej alergii to kicham po kilkanascie razy dziennie.... JAK JEST U WAS w tym temacie??????????? 🌻 zdjęcia od JLO dostalam - potwierdzam - MEGA TALENT!!!!! Gratulacje, zazdroszcze wielce takich umiejetnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. za 111 dni rodzę.... SZOK :) ale to zleciało.... zaraz mamy stódniowkę..... ech... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia 🌻 Ja też mam mega alergie... i powiem, że nie pamietam, abym jak byłam w ciązy coś takiego się zdarzało... :O pamietam natomiast, że jak już zblizył się termin rodzenai to w nocy obudziłam się mokra i poszłam się umyc, bo myślałam że się zsiusiałam, a to były wody...hehe. Połozyłam się dalej spać a tu leci i leci...hehe no i szybko szpital. Acha i jeszcze coś....:P po porodzie, kichanęłam sobie siarczyście i...myślałam, że się rozerwałam (szew w kroczu), hehe Trzeba go trzymać jak się kicha zaraz po porodzie, bo tam się robi straszne napięcie :P To takie moje wspomnienia sa...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!:) Desperate fajne te stroje:) Tulka ja tak nie mam przy kichaniu.Ale moj maly czasem mnie wali w jedno miejsce ze wydaje mi sie ze za momet pusci mi moj zaworek.A czytalam ze nie trzymanie moczu zdaza sie wielu kobietom w ciazy i przechodzi po porodzie takze sie nie lam:)Co do wod plodowych to mozesz kupic sobie taki tester (wkladki) i sprawdzisz czy to wody czy mocz-choc wydaje mi sie ,ze to mocz.Wkladki te sa dosyc drogie bo 3szt.to ok50zl kosztuje:o Dzieki za uznanie ,ale piekne pocztowki to bede robic po wyprawie do lasu po mech- te to sa mega piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczynki :) wczoraj wróciliśmy zbyt późno i już nie miałąam siły, żeby siąść do komputera :) pokazy było fajowskie, w parku wodnym też było fajniutko - ogólnie bardzo udany dzień:) dzisiaj mija pół roczku od naszego ślubu i nie ma nas dla nikogo :D Desperatka fajniutki ten kubraczek tylko mnie przrraża dlugi rękw i spodnie:D mimo tego, że pewnie jest cieniutkie i przewiewne :D Szefowo a ja wciąż nie mam karteczek :( życzę wszystkim udanej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałąm się pochwalić, że dostałam drugą @ :D jeszcze tylko jedna.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon WOW !!! Zycze dalszych owocnych miesiecy razem🌻Kiedy to bylo ? ! Umnie juz poltora roku po slubie:) Wysle ci ponownie i nie przeszkadzam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobietki dzisiaj ja pierwsza podbijam kartę? :D nad morzem było super, bo u nas temperatura w dzień dochodzi do 39 stopni w cieniu, chociaż w polskiej tv pokazują, że jest 32- nieprawda! ;) gorąco jak w saunie! Dlatego taki pobyt nad wodą dobrze robi :D Natalie, zgadzam się z tobą, że trzeba się ruszać, Oczywiście w miarę możliwości, ale przynajmniej jakiś spacerek dziennie! JLo, czy ja tez moglabym dostac jeszcze zdjęcia tych słynnych kartek świątecznych? W moim nicku (opisie) już podałam mail ;) dzięki ivoon, ale ci dobrze, też bym się przejechała do jakiegoś parku wodnego \"zaszaleć\", ale z drugiej strony jest takie słońce, że chyba lepiej poczekam na następny rok... i wszystkiego najlepszego z okazji półrocznicy! 👄 u nas prawie rok po ślubie ❤️ Tula, świetne zakupy dla małej tak na początek :) Co do kichania i innych rzeczy z tym związanych to ja nie mam jakoś problemu. U mnie studniówka za 2 tygodnie... ten czas rzeczywiście leci jak szalony 👄 JA mam też małe pytanko do brzuszków❤️ czy wam coś leci z piersi? Ja ostatnio ścisnęłam jedną pierś i pojawiła mi się malutka kropelka nie wiem czego :D coś jak woda chyba, bo to nie było mleko... macie takie coś? Miłego dzionka dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×