Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc Dziewczynki! Oooooo Tulka tort domowej roboty to chetnie wcisne w siebie,choc wczoraj kupilam jeden dla dziewczynek i juz polowy nie ma:)One po kawaleczku a ciotka reszte:D a i wujek pomogl troszke:p OK,lece do moich dzieciaczkow byle do 14 potem zostaje mi juz synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
czesc dziewczynki:) widze ze u was diminuja dobre humorki:)bardzo sie z tego ciesze tulka wiadomosc od ciebie najbardziej mnie ucieszyla,twozycie teraz pelna szczesliwa rodzine .malutka ty i tatus:) u mnie ,troche ciezko dogadac sie z mezem :(....cale dnie spedza albo w pracy albo na budowie ciesze sie z trgo ze buduje nam domek,ale tesknie i pozniej dre sie na niego ,ze mnie olewa bysia a wasz dom na jakim etapie?my juz konczymy dach,zamowilismy okna:)nie wiem kiedy go zakonczymy bo stocznia w szczecinie pada i maz pracuje tam tylko do maja aniaj mnie tez ta monotonia z dnia na dzien coraz bardziej dobija,ale taka rola mamusi:)ty maz cala brygade wiec napewno macie wesolo ja tez jak kazda z was jestem po uszy zakochana w malej,to takie szczescie miec dziecko:) ivoon jeszcze troszke i taz poczujesz taka ogromna milosc jak do nikogo innego:) ........uwaga uwaga moja malutka juz dzisiaj konczy 2 mies:)...................wczoraj bylysmy na kontrolnym usg mozgowia i bogu dziekuje wszystko pieknie sie wchlonelo:) ja waze juz mniej niz przed ciaza tylko 52kg,i waga spada:(juz brzydko z tym wygladam,czy powinnam przejsc na butelke? udanego wekendziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ja jestem taki glab wytlumaczcie mi jak moge obejzec zdjecia waszych dzieci?dzieki pa no i gdzie moge dac fotki mojej malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Przyszla mamusiu my ogladamy zdjecia na naszej klasie lub na fotosik. Jak masz konto na klasie do dodamy ciebie do znajomych i juz sie widzimy:) Ja zaaraz jade po tort dla siostrzenicy ,zamowiony na 13 rozowy jednorozec:)A jutro wielka wyzerka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamusinki :D Padłam po sobotnim sprzątaniu:D dobrze, że małż pomógł bo inaczej to bym pewnie jeszcze nie skończyła :D J.Lo widzę, że imprezka się szykuje....:D zostaw kawałek torcika:D Przyszła mi ochotka na sernik na zimno więc zaraz się zabiorę za wykonanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Lece na urodzinki do Dianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
moja mala dzisiaj doproadzila mnie do lez:( nie usmiechala sie do mnie ,a do taty cieszyla sie cala mordka:( moze mnie nie lubi? a moze ma mnie dosc,i ja jej nie bawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka, nie martw się kochana!!!! U mnie też tak często jest... czasami jest mi z tym ciężko... czuję coś jakby zazdrość... ja siedzę z Jagódką całymi dniami, opiekuję się nią jak mogę najlepiej, a tymczasem swoje uśmiechy posyła do Taty, jednej lub drugiej Babci a nie do mnie .... ale niedługo czas na zmiany :D bo ja idę do pracy, a Tata zostanie z córunią :D a tak serio, to dzieciaczki mają czasami takie fazy, że są strasznie poważne i tyle! :D a dodatkowo moja teściowa i mama twierdzą, że dzieci i tak najbardziej na świecie kochają swoje Mamusie :D I JA W TO WIERZĘ, hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
tulcia,tak to tylko maly dzieciaczek i jeszcze napewno nie raz\da mamuni dowody milosci:)a mamusia jest 24godz na dobe wiec moje glupie miny pewnie jej sie znudzily. a gdzie cala reszta brygady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Jestem,jestem,jestem:)juz po balu.Akcja byla taka ,ze mala nie chciala dac pokroic torta-no jak jednorozca ,rozowego!!! A dzieci tak maja,jak bedzie starsze to i uslyszymy w ramach sprzeciwu i buntu ,ze nas nie kochaja-co jest sprzeczne z tym co mowia,a czuja:)A to bardziej rani co slyszymy. Przyszla mamo masz konto na klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na stanowisku:D Właśnie skończyłam gotowanie żurku i pranie:D normalnie kura domowa:/ ale od czwartku juz do pracy jupiiiiiiiiiiiiiiiii:D muszę się pochwalić.....kupujemy mieszkanie więc teraz biegamy za kredytem:D mam nadzieję, że szybko wszystko załatwimy i zaczniemy remont :D Lecę prasować tę przerażającą górę na kanapie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! ;) Ivoon- super gratuluje Ci mieszkanka nowego :) czeka Cie praca, ale jakze przyjemna! ja uwielbiam zmieniac i remontowac w mieszkanku, za wyjatkiem sprzatania po tym:) no i wlasnie w srode przychodza zakladac mi nowe okienko do lazieneczki :) achh juz sie nie moge jej doczekac. Caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, załamka :( dostałam okres :( Wiedziałam, że coś jest na rzeczy, bo pokarm mi zanikał przez ostatnie 2 dni :( no i te torty... od 25 stycznia było ich w moim domu już cztery.... :( nie ma to jak apetyt na słodkie przed okresem, nie? załamka... naprawdę wierzyłam, że jak się karmi piersią, to ani nie można zajść w ciąże, ani się nie ma okresu :( buuuuuu buuuuu ps. Ivoon - gratuluje mieszkanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84.
cześc dziewczynki jak ja już dawno tu nie zaglądałam. nie mogłam was znaleźć. nawet nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie. tak w skrócie napiszcie która już ma dzidzie:) my niestety jeszcze nie zostaliśmy rodzicami.:( pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kali!!! NIE UWIERZYSZ!!! Wczoraj czytałam począti naszego topiku, bo mnie Maryam zainspirowała, i tak sobie myślałam, co tam u Ciebie słychać!!! No kopę lat! Fajnie, że się odezwałaś - jakaś miła wiadomość dzisiejszego dnia :) Na naszym topiku urodziło się kilkoro dzieciaczków :) Ja od października mam córeczkę Jagódkę! A reszta dziewczyn pewnie sama się chętnie pochwali :) Trzymam kciuki za to, żeby i Was Bóg obdarował dzieciątkiem! Całusy! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84.
no własnie tak czytam sobie co niektóre strony. bo wszystkiego ogarnąc nie można:). za dużo tego. gratuluje Wam dziewczynki. my sie od pół roku leczymy w klinice niepłodności i może wkońcu sie uda. dziewczynki a jakie imiona dałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84.
Jagódka ----------------------------> super:) Tuluś kochana tak mi czasami ciężko. czytałam swoje początki tutaj, taka pełna nadzieji biegałam z tymi testami.... wypatrując tych upragnionych dwóch kreseczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali, Kochana Moja... Wiem, wiem... domyślam się, co możesz czuć.. jaką niemoc i tęsknotę... przytulam Cię mocno! Pamiętaj tylko proszę, że dopóki żyjemy wszystko jest możliwe! ❤️ Jestem przykładem, że nigdy nie powinno się mówić nigdy. W 2 miesiącu ciąży rozstałam się z Tatą Jagódki, a dopiero teraz się zeszliśmy po wielkich bojach i z każdym dniem jest coraz lepiej, aż strach zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion, to pewnie dziewczynki będą chciały same się pochwalić :) Ja powiem tylko tak: Byśka, JLo, Ulcia i Aniaj mają chłopaków :) Maryam, Przyszła Mamusia i ja - dziewuszki :D A IVOONECKA jest w ciąży :D :D :D ps. mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, ale już późno jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84.
Tula ciesze się ze już jestescie razem. tak to jest w związkach... czasami nie jest łatwo. nasz związek tez przeszedł trudne chwile jak okazało się że mój męzczyzna ma tragiczne wyniki nasienia. modle się żeby mozna było wykonać z tego insyminacje, o invitro staram sie narazie nie myślec. w pierwszym momencie chciał odejść, to był dla niego cios... ale Tuluś.... teraz dla mnie NOWY ROK NOWE MOŻLIWOŚCI - CIĄŻA NA 2009.... oby sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Kali!!! Czesc kochana!!!Jak mamyCiebie niepamietac?! Ten rok nalezy do Ciebie i Desperate i innych dziewczynek:)Napewno wam sie uda,a jak szefowa to mowi to tak bedzie:) -wszak bociany juz wracaja ,a z nimi kto wie........:D Ja mam juz synka i 11 lutego konczy 5 miesiecy moj Gabrysiek❤️,ale czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
kali ......nadzieja i wiara to one czynia cuda,musicie byc silni...........ja mam coreczke wikunie,urodzila sie 7grudnia ,a walczlismy o nia 3lata.................................trzy lata strachu i gorszych dni,ale tak jak napisala kolezanka,dopuki zyjemy jest nadzieja:) u nas to ja bylam ta ktora byla chora:(...............wspieraj wiec meza,ja wyobrazam sobie co on czuje pozdrawiam i 3mam kciuki szefowo ja nie mam konta na naszej klasie,jakos wole byc anonomowa:) ja tez ostatni czytalam wasze poczatki gdy mnie jeszcze w waszym gronie nie bylo:)i zastanawialam sie co u reszty dziewczyn............................teraz jestem ciekawa co u natalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyneczki:) Jak super, że ktoś sobie o nas przypomniał :D Kali pewnie, że pamiętamy:) Jak Tulcia wspomniała moja dzidzia jeszcze mieszka w brzuszku.....dzisiaj kończymy 17tc i zupełnie nie wiem czy to ktosia czy ktosiek:D to moja druga ciąża i czuwa nad nami nasz kwietniowy Aniołek:) za jego sprawą z pażdzierniku się udało:D Doskonale rozumiem to wyczekiwanie i zabiegi, bo moja przyjaciółka przechodzi to samo co Wy....tylko u nich jest taki problem, że to ona wytwarza przeciwciała niszczące nasienie męża :( Lekarze, nie dawali im w zasadzie żadnych szans...asymilacje, in vitro..nic nie skutkowało...i nagle się okazało, że jest w ciąży :D uwierzyć nie może dosłownie nikt.....tak poprpstu bez zabiegów, leżenia, zastrzyków.....co prawda zajęło im do 4 lata ale się udało!!!!! :D I Wam się uda- życzę Wam tego z całego serduszka:) Dziewczyny...u mnie przez 3 dni cisza z pawikami...ani jednego nie było nio:D chyba już sobie odeszły, albo przez zaaferowanie mieszkaniem się odsunęły na dalszy plan :D Normalnie nie miałam pojęcia ile załatwiania jest z kredytem...ale nawet z nawiązką na remont dostaniemy i tylko na 10 lat :D aaaaaaaaaaa i jeszcze rząd nam do niego dopłaci, bo zrobili ukłon w stronę młodych małżeństw hihihihiih :D To tyle \"emocji\" idę coś wszamać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Natalie dawno nie zaglądała :( no i Desperatka też!!!! kobietki odezwijcie siem:D buziole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
oj dziewczynki dziękuje wam za miłe słowa. przyszła mamusia--------> Wiktoria-----> bardzo ładnie:) staramy się wspierać siebie na wzajem. 3lata to długo. u nas minął rok. ciesze sie tylko z tego ze nie słuchałam lekarza który mi powiedział ze po roku mam przyjśc jak dalej nie bede w ciązy i narazie badań mam nie robić. warto więc czasami zaufać sobie i nie słuchać lekarzy. czekałabym rok a potem dopiero leczenie i kilka miesięcy bym zmarnowała na wpatrywanie sie w test ciążowy. jutro kolejna wizyta w klinice. i kolejne badanie, ciekawe czy choć troche sie poprawiły po tym jak faszerowałam go lekami. Jlo74--------> Gabryś-------->:) juz 5miesięcy ale szybko minęło. a powiedz mi, jak tam poród. jesli mogę cię o to zapytac. ivoon-------> gratuluje i mam nadzieje że juz sie lepiej bedziesz czula. teraz tak ciężko z kredytami, ciesze sie ze Wam sie udało bez problemów Tula------------> mam nadzieje ze sie wszystko ładnie uloży z panem Tulem:) i ze bedziecie życ dłuuuuuuugo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali ja mialam cc.Ogolnie wspominam to z usmiechem,choc jak sie nasluchalam i naczytalam na ten temat to sie bardzo balam.Powiem tak,jak mnie przywiezli z operacyjnej na sale,to jak polezalam z godzinke juz myslalam o kolejnym dziecku:DStrach ma tylko wielkie oczy:)A przezycia i odczucia to indywidualna sprawa. Ivoon gratuluje nowego gniazdka-SUPER KOBIETKO!!! A wlasnie reszta dziewczynek co z wami?DeeDee,Miumiumiu,Natali,Maryam-jestes jeszcze w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo............................się ;-) Kurcze Kali witaj i już nie uciekaj od nas :D zawsze jakos w \'kupie\' raźniej :D Ja wiem że wiara czyni cuda więc nie poddawaj się ...zostaniecie rodzicami :D Ja urzodziłam 28 października synka Cezarego ...fajny z niego chłopak zreszta Gabrysię też mam fajną dziewuszkę. Kocham te moje dzieciaczki nawet jak mnie wkurzają ;-) Kali ja rodziłam SN i było spoko, nie przeżyłam tego porodu jak z Gabi.Szybko sparwnie i oczywiście boleeeeeeeśśnie ale posżło szybko 3 h i już. Tula fatalny ten pierwszy @ masakra ja dostałam 6 02 i powiem szczezrze że czuję sie jak bym dostała @ pierwszy raz w życiu nawet podpasek w domu nie miałam ...........masakra. ivoon ciesze sie z Tobą z nowego mieszkanaka ale powiem Ci ze nie cieszy mnie urządzanie itd nie lubie tego a czeka mnie to lada dzień fuuuuuuuuuu. Dziewczyny nas chyba już nie lubią i tyle :-( A może by tak ciocia Tula odwiedziła nas w końcu ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubią lubią tylko czasu brak. Ach ta praca. Żeby można było siedzieć w domu i kaska sama by płynęła to by było inaczej. Czekam na wygraną w totka.:) Ja 28-08 urodziłam Wojtusia. Najstarsze dziecko topikowe. Poród SN od 11:30 do 19. W sumie nie było źle. Zresztą nie pamiętam już. Życzę powodzenia Kali. ZNajomi doczekali sie po 8 latach. Ale zaczęli się starać jak mieli po 20 lat i w końcu in vitro bo przyczyna nieznana. Na pewno się doczekasz dzidzi. Moje dziecko ostatnio znów ciągle je. W nocy to już mi pokarmu brakuje. Może odrabia sobie moją nieobecność w dzień? Albo jakiś skok rozwojowy. Lecę do wyrka poczytać jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×